Garliavos įvykiai ir Šeimų maršas

Klaipėda 2021-06-17

Klaipėda 2021-06-17

 30 metų mūsų šalį ėda politinis vėžys. Per  Lietuvą nuvilnijo Šeimų maršas.  Jo tikslas,  pirmiausia, bent sustabdyti tos bjaurios politinės ligos  plitimą.

Tik korumpuota valdžia,  užgrobusi žiniasklaidą, teisėtvarką,  galėjo ginti pedofilijos skandale ne auką –vaiką, bet suaugusius dėdes ir tetas bei  žudyti liudininkus.

Todėl Klaipėdoje  birželio 17 d. susirinkome į Atgimimo aikštę  pareikalauti, kad valdžia parodytų, jog  pedofilijos  liudininkę  nenužudė  arba nepavertė „daržove“.

Valdžia užgrobė žiniasklaidą ir mano, jog  turi galią formuoti gyventojų nuomonę,  papylė  „paplavų“, t.y. patyčių  ant Šeimų maršo  organizatorių ir dalyvių.   Jiems buvo nurodyta suniekinti, išsityčioti iš  žmonių, kurie atvyko gegužės 15 d. į Vingio parką.  Valdančiųjų  reikalavimas  niekinti Maršą  – sumontuoti pseudožinias, taps  dar viena vinimi į sisteminės žiniasklaidos  karstą. Pakilo nuo sofų  piliečiai, kurie dar tikėjo sistemine žiniasklaida,  bet pagaliau savo akimis pamatė  melą, kurį nesigėdydami  lieja per eterį didieji televizijos kanalai.

Valdžiai atrodo, kad galima elgtis nedorai, ginti pedofilijos skandalo dalyvius, nes savo sprendimus priima  vadovaudamasi  vyriausiojo  bankininko   Vito Vasiliausko   teiginiu, kad „ etika, moralė – ne šio pasaulio dimensijos“.

Tauta, t.y. mes, kurie ateiname kiekvieno mėnesio 17 d. 12  vai. į  Atgimimo aikštę,  sakome, kad  etika ir moralė yra šio  pasaulio išgyvenimo  sąlyga.  Slėpti nuo piliečių vaiką ir aiškinti, kad  tie, kurie saugojo vaiką,   yra  pavojingi , nes  neleido perduoti vaiką  mamai, yra  karo paskelbimas savo tautai. Todėl Prezidentas  Gitanas Nausėda ir pasakė, kad priešai yra ne išorėje, bet šalies viduje.

Mūsų kova prieš nusikalstama valdžia – ateiti kiekviena mėnesį  ir pareikalauti parodyti gyvą vaiką, jiems atrodo juokinga.  Ar  ilgai valdžia juoksis?

Ateisime ir liepos 17 d. 12 val. į Atgimimo aikštę.

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>