Ar piliečiai kompensuos žalą, kurią sąmoningai valdžia padaro nekaltiems?

2021-07-17 1

Atėjome  2021-07-17 d. į Atgimimo aikštę,  nes niekada nepatikėsime, kad mes, kurie budėjome Klonio gatvėje,  kurie saugojome Deimantę,   esame grėsmė ir nuo mūsų  reikia slėpti vaiką. Valdžia negali mus laikyti nežinioje dėl Deimantės likimo.

Atgimimo aikštėje  buvo pastatyta scena,  vyko linijiniai šokiai. 2021-07-18  vyks  Vilties bėgimas.  Savivaldybė,  kunigas pranciškonas Benediktas kviečia į  solidarumo akciją, skirtą onkologiniams ligoniams paremti.

Kada tokios pat solidarumo akcijos vyks dėl teisingumo?

2021-07-17 3

Mums apie tai  kalbant,  prie mūsų priėjo   viena iš organizatorių ir pradėjo  rinkti plakatus, reikalaudama, kad  parodytume leidimą ir apleistume aikštę, nes jai esą  nepatinka mūsų užrašai.

Aršią aktyvistę nufotografavome, prieš tai pasakę, kad mums  nereikia leidimo, o pakanka  pranešti savivaldybei.  Tai padarėme prieš 9 metus. Tada raštu informavome, kad  organizuojame ilgalaikę akciją. Ateisime kiekvieno mėnesio 17 d. 12 val., piketuosime   kol  nugalės teisingumas.

2021-07-17 2

Pagrasinusi, kad iškvies policiją ir dar pabendravusi su mūsų Virgiu Partauku,  – pasitraukė. Iš tikro vietos aikštėje užtenka visiems.  Deja,  liberalų valdomo miesto  atstovė  nenori dalintis aikšte, o tolerancija apie kurią labai daug kalba, lieka tik nuvalkiotu žodžiu.

Nesvarbu, kad praėjo 9 metai, bet žala mergaitės   globėjai Neringai Venckienei nėra atlyginta, atvirkščiai,  liberalų  arba,  kaip   juos  dabar vadina,  leftistų  teisinė  valdžia  pareikalavo sumokėti apie 20 tūkstančių eurų  tariamoms aukoms. Visa Lietuva matė filmuotą medžiagą, matė smurtautojus, kuriuos  teisminė valdžia nutarė padaryti  nukentėjusiais.

Jei nesumokės  tariamoms aukoms, tai valdžia  užsiundys antstolius. Taip bus tęsiama nesibaigianti patyčių  virtinė.

Kiekvieno piliečio pareiga atlikti tai, ko nepadarė   teisminė valdžia –  kompensuoti   N. Venckienei už jai  padarytą žalą.  Išsiuntę, kad ir nedidelę  pinigų sumą,  parodytume valdžiai, kad  netikime jos teisingumu.

Neringos Venckienės sąskaita SEB banke    Nr. LT367044060005629524

Ateisime ir rugpjūčio mėn. 17 d. 12 val. į Atgimimo aikštę. Vilties bėgimas dėl   teisingumo  tęsiasi, o  kada pasieks  finišą  – neaišku.

2021-07-17 4

Kategorijos: Be kategorijos.

1 komentaras

  1. Birute:

    Gėdingai elgiasi valstybės valdytojai ,net neatsakydami bendruomenėms,seneliams ,tetai N.Venckienei,niekam ir is Lietuvos ,kur ir kam pagrobta su policijos jegom D,Kedytė?Tai ar toks vykdomas teisingumas,?Teismuose vis dar klupdomi žmonės ieškantys ,kur nuo tautos paslėpė ,išvežė, ir kiek bus kur slepiama Deimantė?
    Juk Tiesa apšvies tamsą …Viliamės ,kad Deimantė gyva .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>