Prašome Mogiliovo gatvės pavadinimą palikti nepakeistu

Klaipėdiečiai, ypač tie, kurie gyvena Mogiliovo  gatvėje yra  pasipiktinę, kad ją siūloma pervadinti.

Klaipėdos miesto taryba savo sprendimu patvirtins  naują gatvės pavadinimą.   Skaudu, bet reikia konstatuoti,  jog Klaipėdos miesto taryba įjungė viską traiškančią mašiną – buldozerį,  įdarbindama   tik vieną smegenų pusrutulį.   Klaipėdos miesto tarybos narys Viktoras Senčila Miesto tarybos posėdyje, kuris vyko 2022-03-01,   paprašė, kad išrinkti deputatai  įjungtų ir kitą smegenų pusrutulį.  Jis informavo,  kad šiuo metu  Baltarusijos pogrindyje  veikianti TV vadinasi Mogiliovas -6.  Ar miesto valdžia suvokia, kad Baltarusijoje yra ne tik V. Lukašenkos diktatūra, bet ir Baltarusijos gyventojai?  Manau, kad  Klaipėdos miesto tarybos sprendimas  turi tikslą ne tik  pasmerkti  V. Lukašenkos valdymą, bet ir  nepalaikyti  laisvą žodį, kurį baltarusiai girdi per kanalą Mogiliovas -6.

V. Senčila,   kai  Klaipėdos miesto taryboje buvo svarstomas  sprendimas keisti gatvės pavadinimą ,  pasakė, kad pavojingiausia žavėtis savimi, savo pozicija.  Ar nepastebėjote tarybos nariai, kad per  žavėjimąsi savimi,  paniekinote kovojančių baltarusių siekius? Nežinome, bet tikimės, kad laisvas žodis iš pogrindžio Mogiliovas-6 baltarusių kareiviams duoda jėgų atsisakyti kariauti rusų pusėje.  Manau, kad laisvas žodis iš Mogiliovo-6  prisideda prie pergalių Ukrainos fronte, nes baltarusai suformavo batalioną, kuris dalyvavo mūšiuose prie  Kijevo. Ukrainiečius nuo rusiško okupanto gynė  1861 m.  sukilėlio Konstantino Kalinausko vardu pasivadinęs baltarusų  karinis junginys.  Šio bataliono kariams vilnietis Sakalas Gorodeckis vežė humanitarines siuntas iš Lietuvos.

Manau, kad  prisideda ir žiniasklaida, jog Klaipėdos miesto taryboje veiktų tik vienas  smegenų pusrutulis. Spaudos centras BNS paviešino  Lietuvos žmonėms, kad artimiausiu laiku Klaipėdos miesto taryba priims sprendimą pakeisti Mogiliovo gatvės pavadinimą.  Ar ištrimitavus visai Lietuvos visuomenei,  t.y. atlikus žiniasklaidos savotišką spaudimą,  kad bus keičiamas gatvės pavadinimas, gali  tarybos nariai  atsisakyti keisti pavadinimą?  Ar gali mūsų tarybos nariams įsijungti  kitas smegenų pusrutulis, kad laisvo žodžio stoties pavadinimas yra Mogiliovas -6, kad  Klaipėdos miestas, jos žmonės visa širdimi su Mogiliovu-6., su Kosto Kalinausko batalionu, su baltarusais, kurie kovoja už Ukrainos laisvę?

Prašome paremti laisvą žodį, laisvą mintį ir Mogiliovo gatvės pavadinimą palikti nepakeistą.  Taip būtų išreikšta  pagarba nepriklausomai žiniasklaidai, kuri vadinasi  Mogiliovas -6.

Kategorijos: Be kategorijos.

1 komentaras

  1. Русские бойцы отнюдь не знают, с какой стати они воюют в Украине. Их всех направили воевать в нарушение закона и дополнительно без наличия их всех согласия. Они сказывают абсолютно всем своим знакомым, что сегодня рядовые иных наций, коие ведут войну вместе с ними равным образом изъясняются, что это не их война.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>