2022 m. balandžio mėn. 17d. klaipėdiečiai atėjo į miesto centrinę aikštę paklausti „Ar dar gyva Deimantė?“

2022-04-17 klaipėdiečiai Atgimimo aikštėje

2022-04-17 klaipėdiečiai Atgimimo aikštėje

Kiekvieną mėnesį klaipėdiečiai ateina į aikštę, nes   juos, Lietuvos gyventojus, kurie gynė teisėjos Neringos Venckienės siekį atskleisti Lietuvoje veikiantį pedofilų klaną, valdžia  paskelbė  nusikaltėliais.  Nuo jų paslėpė pedofilijos liudininkę Deimantę. Valdžia negali  pasakyti Lietuvos piliečiams, ar gyva Deimantė, atvirkščiai, sudarė visas sąlygas patekti į valdžią Garliavos įvykių aktyviam veikėjui Sauliui Skverneliui.  Deimantė, laimėjus Skvernelio partijai,  dar ilgiems metams liks valstybės paslaptimi.

Šiandien – Šventų Velykų dieną, Prisikėlimo dieną -  Jėzus paaukojo savo gyvybę, kad Tiesa, Viltis, Tikėjimas ir Meilė nenumirtų, kad prisikeltų, kad apgintų žmones nuo gausybės blogio sėklų.

Valdžia,  tapusi blogio gynėja, slėpdama tikruosius nusikaltėlius,  privažiuos stotelę, kuri vadinasi Tiesa apie Garliavos įvykius, ir tada piliečiai sužinos, ar gyva Deimantė, ar paversta į daržovę, ar jau jos nėra gyvųjų tarpe.

 Jau 9 metus ir 11 mėnesių ateiname,  aikštėje tyliai pastovime. Gegužės 17 d. bus lygiai dešimt metų, kai S. Skvernelio  vadovaujami beširdžiai  išnešė Deimantę, manome, į mirtį.

Ateisime ir gegužės mėn. 17 d. 12 val. į Atgimimo aikštę, kuri  randasi Klaipėdos mieste, paklausti „Ar dar gyva Deimantė?“

2022-04-17 aikštėje klaipėdiečius kalbina miestiečiai

2022-04-17 aikštėje klaipėdiečius kalbina miestiečiai

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>