Kokį kelią informaciniame kare pasirinko Klaipėdos meras?

Mums, Lietuvos gyventojams,  teigiama,  jog penktoje kolonoje yra tie, kurie  mus, lietuvius, vadina fašistais.  Taip elgiasi   paleckiukai, lekstučiai ir jų Co.

Deja, mums, Lietuvos gyventojams,  atrodo, kad penktoje kolonoje yra ne tik paleckiukai, bet ir valdžioje esantys, kurie aiškina, jog neigiame Holokaustą, neprisiimame asmeninės moralinės atsakomybės už žydų žudymus Lietuvoje.

Visi puikiai matome ir  žinome, kad Rusija  daug metų kariauja   hibridinį, informacinį karą.  Rusų informacinė kariauna   ukrainiečius vadino banderavcais, fašistais.

Kremlius siekia imperialistinių tikslų –  praplėsti Rusijos valstybės sienas.  Jų planuose buvo postsovietinių  respublikų sugrąžinimas į  Rusiją. Atkūrus Nepriklausomybę privalėjome laikytis to istorijos varianto, kurį suformavo 1940 m. okupantai, t.y.  neigiamo Lietuvos įvaizdžio. Atseit, Lietuva yra žydšaudžių tauta. Nuo tokio visaapimančio melagingo kaltinimo neįmanoma buvo apsiginti. Informacinio karo iniciatoriui Kremliui   į pagalbą atskubėdavo būrys mūsų tautiečių. Kai pasirodė Rūtos Vanagaitės knyga „Mūsiškiai“, Lietuvos visuomenė pasakė,  jog tai  Rusijos informacinio karo produktas.  Andrius Tapinas,  pristatydamas knygų mugėje R. Vanagaitės knygą  Mūsiškiai“, sutiko būti informacinio karo dalyviu, pristatyti Kremliaus  pateiktą  istorijos variantą.  Ir  Nina Puteikienė  nesigėdija  mus kaltinti skleidžiant absurdišką teiginį, jog patys žydai kalti dėl genocido.   Šiame Kremliaus paskelbtame informaciniame kare dalyvauja žiniasklaida,  Izraelio, JAV  ambasadoriai ir būtinai Faina Kukliansky  bei  Seimo narys  Emanuelis Zingeris.    Atrodo, kad Lietuvoje gyvenantys ir padedantys  FSB  vadovui  Naryškinui   sprogdinti   informacinio karo „bombą“ yra įsikišę ausų kištukus.  Pastoviai   aiškiname, kad sovietai yra melagiai, istorinių faktų  klastotojai. Prisiminkime, kiek ilgai  Kremlius  neigė, jog  pasirašė  Ribentropo – Molotovo paktą ir   su naciais pasidalino Europą. Sovietai  kaltino  nacius įvykdžius Rainių egzekuciją, Panevėžio gydytojų  nužudymą, Katynėje lenkų kariškių, civilių sunaikinimą.   Melagiai NKVD tardytojai:  Boleslovas  Baranauskas,  Eusiejus Rozauskas   parašė  sovietinės dezinformacijos sklidiną Holokausto istoriją, kurios tikslas  pateikti šališkus argumentus. Kremliaus informacinio karo dalyviai,  išsiimkite ausų kamštukus  ir išgirskite, kad Lietuvoje nebuvo daugiau žydų šaudžiusių žmonių  negu kitose valstybėse. Visos tautos turi sadistų, jų turėjo ir Lietuva.

Vidmantas Valiušaitis, kuriam pasisekė prieiti prie NKVD bylų,   pastebėjo, kad bylose  esančių dokumentų numeriai nubraukti,  užrašyti kiti ir vėl nubraukti ir numeracijos skaičiai įrašyti dar kiti. Šis faktas rodo, kad garsūs istorikai,  NKVD tardytojai su dokumentais elgėsi taip kaip liepė Komunistų partija, t.y.  nereikalingus dokumentus sunaikindavo, pakeisdavo, o tada  darė pasaulio visuomenei žalingas, klaidinančias  istorijos interpretacijas.

Manau, informacinio karo schema buvo  ir tebėra labai primityvi.  FSB, Naryškino kontora,  pateikdavo nurodymus ne tik tiesiogiai, t.y. Lietuvos naudingiems idiotams bei bendradarbiams, bet ir Izraelio ir JAV atitinkamoms struktūroms, kurios sureaguodavo ir užsiundydavo savo ambasadorius. Šie darydavo spaudimą, o  Lietuvos valdžia paklusniai vykdydavo, kad atėjus X valandai, kai  Rusija pradės karą, ji galės informuoti pasaulio visuomenę, jog negailėkite lietuvių žydšaudžių tautos, kad  jiems tai karma už padarytus nusikaltimus per II pasaulinį karą.

Naryškino kontoros įdirbiui  iškilo grėsmė, nes  valdžioje esant Valstiečiams  2020 m. Gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro direktoriumi  tapo  totorius Adas Jakubauskas.  2021 m. stebint Lietuvos visuomenei, įsijungus Izraelio, JAV ambasadoriams, pritarus liberalams ir konservatoriams A. Jakubauskas buvo pašalintas iš Genocido centro direktoriaus posto. Tokia pat  schema naudojama ir reikalaujant nukelti paminklą didvyriui Juozui Krikštaponiui.  Šiuo atveju  Naryškino kontoros naudingu  idiotu tapo Gabrielius Landsbergis.  Ačiū Ukmergės merui Rolandui Janickui, kuris nepakluso  G. Landsbergio nurodymui ir neskuba versti paminklo.

Šiandien,  kada Ukrainoje vyksta  tikras karas, o Lietuvoje hibridinis, informacinis, tai mūsų, piliečių, pareiga yra  ne tik  padėti  ukrainiečiams, bet ir   neutralizuoti  hibridinio karo   naudojamus „šovinius“, -  neleisti  juodinti    Lietuvos valstybės ir piliečių reputacijos.

Kita Rusijos informacinio karo užduotis yra okupantus, rusų kariuomenę,  sutikti su gėlėmis. Rusijos  slaptoji tarnyba Ukrainoje panaudojo milijardus dolerių, pirko  opozicijos  palaikymą, kad rusų kariuomenė būtų apmėtyta gėlėmis.  Milijardai išleisti  papirkinėjimui, tačiau  rusai liko ištikimi  Ukrainai ir į rusus okupantus mėtė granatas, molotovo kokteilius. Ukrainos piliečiai išliko vieningi,  nes jie nebuvo  supjudyti.

Deja, Lietuvoje  Rusijos spec. tarnyba, t.y.  Naryškino kontora šią užduotį sėkmingai įgyvendina.  Dalyvauja tie patys veikėjai: A. Tapinas, liberalai ir  konservatoriai .  Šios partijos ir nurodyti veikėjai  sėkmingai kiršina  žmones, atseit, jie  neišmoko kalbėti lietuviškai, reikalauja  demontuoti sovietinių laikų paminklus, skirtus II pasaulinio karo aukoms.

Lietuvos gyventojų kiršinimui  pasipriešino „Atviros Klaipėdos“ žurnalistas Denis Kišinevskij. Jo straipsnis vadinasi „Audra stiklinėje arba nenuvertinkime Lietuvos rusų. Atsakymas Ninai Puteikienei“. Manau, kad šis straipsnis nepatiko Rusijos slaptųjų tarnybų darbuotojams, nes žlugdo piliečių kiršinimo planą.   Kremliaus ideologams, imperinio mąstymo veikėjams rusų tauta tėra įrankis siekti savo tikslų. Jei jie, rusai, tam trukdo, tai Rusijoje sodina į kalėjimą, o Lietuvoje atiduoda liberalų ir konservatorių patyčioms, susidorojimui.

Savo nuomonę išsakė ir Vasilijus Safronovas; istorikas, humanitarinių mokslų daktaras.  Specialisto nuomonė  nepatiko Dainiui Urbanavičiui, kuris savo pastabas surašė ir pateikė straipsnyje  „ Nesutinku sutikti“. Jo teiginys: „daktaras Vasilijus argumentuoja, kad nėra paminklo sovietinei armijai, o minia socialiniuose tinkluose sako, kad yra.“ Nuostabą kelia liberalų ir konservatorių susidorojimo argumentas – „minia socialiniuose tinkluose sako“.   Minia gali sakyti ką nori, bet  visi matome, jog  Klaipėdoje paminklo, skirto II- am  pasauliniui karui,  pagrindinis akcentas  – Lietuvoje archeologinių kasinėjimų metu atrasta  XV a.  kardo išdidinta kopija.  Kaip galima lietuvišką kardą sutapatinti su sovietine armija?  Patarlių apie kardą yra nemažai.  „Kas kardą pakelia, nuo kardo ir žūsta“,  „Kas su kardu kovoja, tas nuo kardo ir žlunga“,  „Su kuo kovosi, nuo to ir žūsi“.  Šis XV a. lietuviškas kardas turi gilią prasmę.  Nuleistas kardas – taikos  simbolis, kuris perspėja karą nešančius, kad  jūs žūsite,  pavirsite į šaltus, juodus  plieno gabalus. Mes juos, būtent iš tamsaus metalo,   ir matome  paminklų amsamblyje, kuris skirtas  prisiminti karą ir milijonus nužudytų žmonių.

Ponai,  Naryškino kontoros bendradarbiai,  mus, kaip ir Ukrainos   piliečius,  nepasiseks sukiršinti. Didelis ačiū, II pasaulinio karo aukų ansamblio kūrėjams, kurie galimai numatė  ir  taip sudėliojo  karo ir taikos akcentus,  kad  Klaipėdoje šis paminklinis ansamblis   tautas  vienytų, o ne skaldytų.

Manau, kad A. Tapinas, N. Puteikienė, liberalai ir konservatoriai  tapo  5 kolona,  nes elgiasi kaip  paleckininkai, savo  pasisakymais  kenkia Lietuvai. Jie sudėlioja taškus ant istorinių įvykių pasekmių taip, kaip naudinga informacinio karo iniciatoriui  Kremliui.   Tiek paleckiukai, tiek Tapino ir Co  reikalauja pusinės tiesos apie Holokaustą, palaiko  Lietuvos didvyrių reputacijos juodinimą,  vykdo sąmoningą piliečių kiršinimą.

D.  Kišinevskij, V. Sofronovas išlaikę padorumo egzaminą,  atsisakė  palaikyti kiršinimo politiką, o tiksliau, tautinės įtampos didinimo politiką.  Klaipėdos Mere, o Jūs, ar išlaikysite padorumo egzaminą?

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>