Valdantieji kartu su socialdemokratais stumia tautą į Rusijos glėbį

Lietuvoje vyksta aršus ideologinis karas. Vienoje pusėje konservatoriai, socialdemokratai, skvernelininkai su liberalais, o kitoje -  daug daug mažų partijų, kurios nesutaria.

Putino gerbėjai aiškina, jog  Rusija gina tradicines vertybes,  šeimą bei kovoja  prieš 72 lytis ir  genderizmą. Todėl jiems Rusija yra šalis, kuri  saugo  pasaulį  nuo grėsmių, kurias kelia Jungtinės Valstijos ir „gėjų propaganda“. Jie Ukrainos  kare  palaiko Rusiją.

Jei siūlome tautiečiams, kuriems Putino Rusija yra  kovos simbolis  su  agresyviu  seksualinių mažumų  elgesiu,   žiūrėti ne į rytus, bet  į  Petrą Gražulį, sulaukiame  keistos reakcijos, atseit, jiems P. Gražulis yra cirkininkas.

Valdančiųjų požiūris ir prorusiškai mąstančių yra panašus, nes ir vieni, ir kiti piktinasi P. Gražulio elgesiu.   Labai įdomiai gaunasi, atseit, konservatoriai, socialdemokratai,  liberalai teigia, jog Putino Rusija yra jų priešas, tačiau P. Gražulio nemėgsta kaip ir dauguma  paleckininkų.

Kremliaus   tikslas  yra surasti šalininkų, pritariančių ir kare palaikančių Rusiją, o ne Ukrainą.  Kremlius turėtų žymiai daugiau rėmėjų ir jiems būtų žymiai lengviau informaciniame kare, tačiau yra bėda, jų  skleidžiama ideologija turi konkurentą – P. Gražulį.  Todėl dalis progresyvios visuomenės, kuri mano, jog pasaulis sugrįš prie  tradicinių vertybių, o   seksualinių mažumų paskelbta revoliucija pralaimės, nes žmonijos istorijoje  laimi ideologija, kuri pasisako už dvi lytis,  renkasi P. Gražulį, o ne Rusiją kaip tradicinių vertybių gelbėtoją.

Įdomi šioje pasaulėžiūrų kovoje yra pozicija  „Nacionalio susivienijimo“, kuriam vadovauja filosofas Vytautas  Radžvilas. Ši partija   save priskyrė  prie sudievintos moralės etalono, iš tikrųjų,   nutarė būti saviizoliacijoje, t,y,  nesusidėti su blogiečiais. Pagal Nacionalį susivienijimą blogietis yra P. Gražulis.

Pagal valdančiuosius   P. Gražulis  yra amoralus.  Gabrielius Landsbergįis apie  Seimo narį iš Gargždų pasakė:  “iš Seimo kuria purvyną. Turėsime nuspręsti, ar mums sėdėti tame purvyne yra smagu.”

Valdantieji organizavo  Seimo nario P. Gražulio  ilgalaikį  persekiojimą.   Galimai tai Rusijos valdžios užsakymas – susidoroti su politiku. Kremlius melagingos išvados pagrindu atsisakė pirkti koldūnus. Valdantieji, nejuokaukite,  ar jums pritinka  rūpintis agresyvios Rusijos valdininkų morale?  Kitas   baudžiamasis  persekiojimas yra pradėtas  dėl  krikščioniškos pozicijos. Atseit, P Gražulis nepagarbiai atsiliepė apie vieną  iš  grupių, kuri vadinasi   – homoseksualai.

Konservatorių,  liberalų ir   socialdemokratų susidorojimo su Seimo nariu P. Gražuliu tikslas yra sunaikinti lietuvišką kovotoją. Konservatoriai Lietuvos žmones stumia į Rusijos ideologinį glėbį.

Ar jie Rusijai dirba iš kvailumo, ar už atlyginimą?

P. Gražulis – partijos pirmininkas

Petras Gražulis – Tautos ir teisingumo partijos pirmininkas  buvo išrinktas 2021 metų birželio 5 d. taip vadinamu pandeminiu laikotarpu. Partijos suvažiavimas vyko po atviru dangumi  Vingio parke

Lietuvos politinis gyvenimas, jei tu nepriklausai valdantiesiems yra nesaldus.

Tiesa, valdantieji  pasitelkę  valstybinę žiniaskalidą, teismus  naikina  ne tik opoziciją, bet ir vienas kitą.  Teismas  ne teisingumą įvykdė , kai nubaudė beveik puse milijono bauda liberalus ir darbiečius,  bet susidorojimą, atimant prieš rinkimus  iš partijos   finansinius.

Jei tokią neapykantą demonstruoja  politiniams partneriams, tai su  kokia jėga   naikina opoziciją, pavienius politikus?

P. Gražulis, tapęs jungtinės tautininkų  ir centristų sąjungos, kuri šiandien vadinasi “Tauta ir teisingumas” partijos pirmininku,  įgijo jėgą. Didelis skirtumas ar kovoji vienas , ar esi partijos  pirmininkas.

Tik garbinga partija  nesivadovauja valdančiųjų sukurta vertinimų skale:  geriečiai ir blogiečiai.  Visos  konserv atorių ir Co  vertybės yra tušti plepalai. Skaudu, kad tais plepalais užimta valstybinė televizija. Tenka sunki, bet reikalinga misija Tautos ir teisingumo partijai – nesigėdyti P. Gražuliu kaip reikalauja valdantieji, bet  didžiuotis, jog yra Lietuvoje žmonių, kurie gina savo  pasaulėžiūrą.

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>