Tiesa yra mūsų išgyvenimas

2017-10-17 Atgimimo aikštė

Klaipėdiečiai  jau 65 kartą  atėjo į pagrindinę miesto aikštę pasakyti, kad  17 diena Lietuvai tapo smurto simboliu.  Prieš  5 metus ir penkis mėnesius Lietuvos valdžia nutarė, kad gali jėga iš senelių paimti mergaitę.

Garliavoje, Klonio gatvėje  kaimynai, Lietuvos žmonės matė Deimantę:   lakstančią, žaidžiančią, bendraujančią. Kur mergaitė šiandien? Viskas pasakyta klaipėdietės plakate „Deimantėle,  seneliai Kedžiai  tave myli ir laukia sugrįžtant į gimtuosius namus“. Lietuvos  teisėtvarkos institucijų priimtas sprendimas -  jėga  išplėšti vaiką iš  saugios, mylinčios aplinkos iki šios dienos yra pūliuojanti žaizda.

Šių dienų teisėsauga tyčiojasi iš žmonių, kuriems pedofilijos skandalas yra ne fikcija, bet šlykšti tikrovė.   Mūsų  teisėtvarka siekia įrodyti, kad mergaitę prižiūrėjo  blogo linkintys  seneliai, kaimynė, Lietuvos žmonės.

Seneliai laukia savo anūkės, laukia iš jos žinios. Valdžia tyli. Bylos, kurias sukurpė  prokuratūra, teismuose tampa niekinėmis. Liudininkai atsisako savo parodymų. Kas užsakė ir kodėl prokuratūra sutiko nagrinėti  parodijoms prilygstančias  bylas?

Lietuvos valdžios kėslai susidoroti su seneliais tik patvirtina, jog teisėtvarka yra pedofilų įtakoje. Matomai jie taip elgiasi dar ir todėl, kad  byla –  žudikė ir  susidorojama  ne tik su pedofilijos  liudininkais, bet ir  artimaisiais. 

Tylėti, nematyti kas vyksta Lietuvoje  negalima. Lietuvos teisėtvarka šiandien tyčiojasi iš pedofilijos aukų, rytoj  ims persekioti, kelti bylas  kiekvienam  teigiančiam, kad Lietuvos valdžią užgrobė dėdės,  turintys lytinį potraukį vaikams.

Ateisime ir lapkričio 17d.  Iškrypėliai  negali okupuoti   Lietuvos. VAIKAI   negali būti jų žaisliukais.

2017-10-17 Atgimimo aikštė a2017-10-17 Atgimimo aikštė k

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>