N. Venckienės byla privalo duoti pradžią teisėsaugos reformoms

2020-05-17 1

Mes, kurie  kiekvieną mėnesį  ateiname į Atgimimo aikštę, norėdami  paklausti ar dar gyva pedofilijos liudininkė Deimantė,  manome,  kad   po 8 metų atėjo laikas Tiesai.

Lietuvoje valdžia per 30 Nepriklausomybės metų tapo gauja, kurią Povilas Gylys vadina Dvaru, kiti ją įvardina – pilkaisiais kardinolais, treti – slaptųjų tarnybų, kitaip tariant, – Maskvos filialu.  Žmonės yra pasipiktinę, tačiau ji,  korumpuota valdžia, yra giliai suleidusi šaknis ir siekia vieno – toliau stipriai laikyti valdžios vadžias. Kas tie, kurie leidžiasi būti Dvaro  „darbiniais arkliais“? Tai dalis politikų, tarnautojų, teisėtvarkos pareigūnų, žurnalistų. Juos galime vadinti nusikaltėliais,  nes jiems yra sudaromos sąlygos karjerai ir jie už greitą kilimą tarnyboje  pasižada tarnauti dvarui. Su šeimomis, su aplinka tokių turėtų  būti apie 200-300 tūkstančių Lietuvos piliečių.

Ar įmanoma ydingai suformuotą valdžią pakeisti? Taip.  Turime reikalauti  esminių teisėsaugos reformų, o ne stebėti  mums pateiktą pavienių teisėjų, prokurorų galvų „kapojimą“.

Esminės reformos prasidės, jei pedofilijos  bylas atnaujins.  Šį kartą susirinkę į Atgimimo aikštę pasirašysime reikalavimą. Tekstą   pridedame.

LR Seimo pirmininkui

LR Vyriausybės ministrui pirmininkui

Generaliniam prokurorui

                       Dėl proceso atnaujinimo ir esminių reformų         2020-05-17

Klaipėda

2012-05-17  filmuotoje medžiagoje   iš Klonio g. Garliavoje  matosi, kaip  N. Venckienei  užlaužiamos rankos, o mergaitė  draskoma, naudojama  prieš ją  prievarta, sukeliamas skausmas, kad atplėštų rankas.  Tai yra naujai paaiškėjusios esminės bylos aplinkybės, kurios buvo slepiamos.  Seimo nariams buvo rodoma  tik 12 sek. trukmės filmuota medžiaga.

 Prašome atnaujinti procesą dėl iškeltų bylų, susijusių su  pedofilijos skandalu.

Reikalaujame  esminių teisėsaugos reformų, nes mus, piliečius, netenkina  tik  pavienių teisėjų, prokurorų galvų „kapojimas“.

Atsakymą siųsti adresu:  Poilsio g.37-59, Klaipėda  Virginijus Partaukas

2020-05-17 2

2020-05-17 3 2020-05-17

 

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>