Klaipėdiečiams Garliavos įvykiai yra kraujuojanti žaizda

2020-11-17 1

Klaipėdiečiai 2020 m. lapkričio mėn.17 d.  susirinko į Atgimimo aikštę paklausti „Ar dar gyva  Deimantė?“.

Covid-19 epidemija, kaip atėjo, taip ir praeis. Viskas turi pradžią, turi ir pabaigą. Kodėl nesulaukia  pabaigos mūsų klausimas dėl vaiko?  Mes tą vaiką dar 2012 m. saugojome nuo pradanginimo, nuo valdžios noro slėpti seksualinius nusikaltimus.  Visi, kurie važiavome į Garliavą, visi, kurie netikėjome valdžios sukurta versija, jau daugiau kaip 8 metus klausiame apie mergaitės buvimą gyvųjų tarpe.

Mes valdžios sprendimu  tapome pavojus vaikui,  grėsmė aukštiems pareigūnams. Valdžia tai aiškina visus tuos 8 metus per savo medijas. Jei valdžia nesikeis, tai ir toliau tyčiosis iš piliečių ir juos tampys po teismus.

Mums 2020 metų rinkimai į Seimą aiškiai pasakė, kad dar keturis metus būsime vadinami marginalais, violetiniais ir girdėsime, kad vaikas yra valstybės paslaptis.

Susirinkę į Atgimimo aikštę, klausėme vienas kito, ar kitos išeities nėra?  Ji turi būti. Manome,  tai mūsų  koordinuoti veiksmai. Nuo ko reiktų pradėti? Vacys mano, kad nuo klausymų paketo, kuriuos  paruoštume naujai atėjusiems Seimo nariams,  naujai vyriausybei.

Ateisime ir gruodžio 17 d., nes kaltinti piliečius, kad jie yra pavojingi vaikui, o ne valdžiai yra absurdas.

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>