Kada laimės tiesa ir pedofilijos byla bus pavadinta politine

2020-20-17 Atėjome į Atgimimo aikštę jau 93 kartą, nes esame įsitikinę,  kad Deimantė yra pavojuje. Pedofilijos byla yra politinė. Žmogžudystės: Naruševičienės, Furmanavičiaus, Kedžio, Ūso yra užsakytos aukštų valdžios atstovų. Jie pašalino  liudininkus.   Mums esama valdžia nori įrodyti kitaip, kad tai kriminalinės bylos.

Valdžioje esantys ir tą neteisybės košę verdantys puikiai  supranta, jog  pedofilijos byla bus  kriminalinė  tol, kol valdžioje šeimininkaus konservatoriai, liberalai, paluckininkai ir iš dalies valstiečiai.

Tereikia vieno,  pasikeičia valdžioje politinės jėgos  ir   pedofilijos byla iš kriminalinės  taptų  politine. Tada   sesei Sadūnaitei  būta atsakyta – gyva ar negyva Deimantė. Ne tik  sužinotume apie  mergaitę,  bet jei gyva, tai   būtų  paleista  iš prievartinės izoliacijos pas senelius į namus.

Ateisime ir kovo 17 d., mirtimis, vaiko pagrobimu  valdžia TIESOS nepaslėps.  Jos, tiesos, reikalausime,  nes  tai yra žmogiškumo išlikimo garantas.

2020-20-17 a

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>