Kiek dar laiko Lietuvoje neteisingumas bus galingesnis už tiesą?

2020-07-17 a

Klaipėdiečiai kiekvieną mėnesį  17 dieną  12 val. ateina į Atgimimo aikštę.   Liepos mėn. uostamiesčio gyventojai  savo  susiėjimą  į centrinę miesto  aikštę skyrė   pedofilijos bylai, kuri teigia, jog valdžia yra  užgrobta taip vadinamos sistemos.  Oligarchai valdo Seimą, Vyriausybę, Teisėtvarką ir Žiniasklaidą. Jiems  nerūpi mergaičių, kurias naudojo savo seksualiniams žaidimams,  gyvybė ir sveikata.  Valdžia ne kartą viešai  per teismus yra  pasakiusi,  kam priklauso galia, tam priklauso ir tiesa.  Jūs, klaipėdiečiai, išėję  į aikštę  su  reikalavimu tiesos,  esate niekas.

Mes įsitikinę, kad tik atėmę  iš pedofilų valdžią,  sužinosime apie mergaitę  ir jos sveikatą. Todėl visa viltis -  2020 m. rinkimai į Seimą.  Pedofilai valdo Konservatorius, Socialdemokratus – tiek jaunuosius, tiek senuosius, Liberalų partijas, kurias be Aušrinės Armonaitės, Viktorijos  Čmilytės –Nielsen dar papildė ir Remigijaus Žemaitaičio vadovaujama partija bei  Darbo partija.  Valstiečiai puikiai suprato, kad jei nori patekti į valdžią, turi žaisti  taip, kaip reikalauja  pedofilų klanas. Jie pasikvietė net  S. Skvernelį, aktyvų Garliavos dalyvį.  Pagal valstybininkų sumodeliuotus 2020 m. Seimo rinkimus šios partijos turi patekti į Seimą.  Mažąsias  partijas, kurios  siekia  esminių pertvarkų, suskaldė, išjuokė, pažemino.   Stebint politinį gyvenimą  matome, kad sąmoningai ar nesąmoningai dalyvaujame  oligarchinės  grupuotės  sumodeliuotame  rinkimų į Seimą scenarijuje, t.y. dar keturis metus kęsime  jos diktatūrą. Sistema sėkmingai  dangstysis savo sukurtomis teisminėmis bylomis. Tragedija, nes dar keturis metus  gyvensime nežinodami, ar dar gyva mergaitė. Viltis miršta paskutinė. Dar yra laiko, dar galima sujaukti oligarchų planus.

Atėjome į pagrindinę miesto aikštę ir atsiprašyti   Deimantės,  kad tapome tik nebyliais blogio stebėtojais.  Atleisk  mums, kad  įvairios kitos vertybės  yra svarbesnės,  negu  Tave grąžinti į saugią aplinką.  Ateisime ir kitą mėnesį. Mumyse vis dar  rusena Viltis pamatyti Tave gyvą.

2020-07-17 b, 2020-07-17

Kategorijos: Be kategorijos.

2 komentarai

  1. Stasys:

    Pagarba, mielieji, ir linkėjimai iš toli ! …

  2. Kamanė:

    Kuo toliau, tuo daugiau teksto Virgio plakatuose. Ko gero sulauksim kai bus po pusę straipsnio viename.:D) Padėtis taigi nesikeičia-kur Deimantė niekas net negalvoja atsakyti.Iš viso valdantieji vengia šios temos kaip ugnies..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>