Tauta tikisi, kad bus suiminėjami tikri šnipai, o ne žaisliniai, galimai paties Kremliaus pasiūlyti

2020-02-19 4

Kai padedant VSD buvo suorganizuotas  ir vykdomas antiprezidentinis pučas, kai Aloyzas Sakalas buvo  vienas iš veidų vykdančių  pučistų  užsakymą, parašiau  į Seimą jam  laišką.   Rašiau, kad klysta, kad dalyvauja negražiame politiniame žaidime. Gavau atsakymą, kad laikas  parodys, kas teisus.

Ką laikas  sako?

Laikas aiškiai  teigia, kad Lietuva neturi spec. tarnybos, kuri gintų jos interesus.  Šiandien, kaip ir  1940 m.  birželio mėn.,  rytų kaimynas  puola.   Į ką „šaudo“ Kremlius?  Tik angažuoti, t.y. tie, pas kuriuos dirba tik viena dešinioji  smegenų dalis,  nenori matyti tiesos/  Jiems, Kremliaus darbininkams, neįmanoma įrodyti, kad  jų  pritarimai dėl šiandien suimtų šnipų  yra naudingi tik Putinui.  Kremlius šaudo  ne paleckiais ar ellomis, bet ekonominėmis kulkomis, kurių tikslas išsiurbti  iš biudžeto pinigus.

Kremliaus taiklus ir naudingas šūvis  – suskystintų dujų terminalas.   Atseit jis reikalingas, atsijungsime nuo rusiškų dujų.  Kiek būsime atsijungę? Iki 2042 metų, kai laivas taps Lietuvos valstybės nuosavybė ir laužo krūva? Dėl to teks vėl sugrįžti prie rusiško vamzdžio. Tiesa, padovanojus  ne milijoną, bet milijardą ir labai tikėtina, kad  didžioji dalis to milijardo  iš  Lietuvos biudžeto  nuplaukė į  Kremliaus kišenę.  Galimai karo veiksmams Sirijoje ar Ukrainoje palaikyti.

Kodėl Kremlius šaudo ekonominėmis kulkomis? Todėl, kad pokyčiai globaliame pasaulyje neįvyksta vienai valstybei panorėjus. Lydeka darbuojasi tik pasakoje. Realiame gyvenime važinėjasi, susitikinėja, pasirašo ir t.t.  Šiandien  tokios politinės padėties, kaip prieš II pasaulinį karą nėra, t.y. kai galingose valstybėse tame pačiame laike  du psichiniai  ligoniai užėmė aukščiausią valdžią: Stalinas ir Hitleris.  Šiandien Rusija  negali  valdyti savo artimųjų kaimynų, kaip  ji tai darė nuo 1795 metų, tiesa,  su pertrauka ( 1918-1940).  Kaip  šiandien  elgiasi mūsų kaimynė, laukdama tinkamo momento,  pav,  palankios  valdžios galingose valstybėse?  Kremlius  vėl kuria ekonomines  sąlygas, kad kaip 1940 m. birželio mėn.  okupuotų šalių  vietiniai gyventojai  pasitiktų gėlėmis.  Kuria, t.y. sudaro sąlygas skurdui.  Kiek būtų pakeltos pensijos, jei ne milijardas išplautas neaiškiam verslui?  Atimta galimybė Lietuvos pensininkams gauti Europines pensijas.

Todėl A. Sakalo kritiniai  pasisakymai dėl  A. Paleckio 500 dienų arešto, tiek  konservatorių teiginiai apie  suskystintų dujų terminalą -  nepriklausomybės garantą,  reikalauja  kardinaliai keisti VSD darbą.  VSD  privalo   pateikti pavardes, perduoti prokuratūrai, teismams ne tik tuos, kurie   šiandien  daro  didžiulę žalą  Lietuvos ekonomikai, bet ir tuos politikus, verslininkus, valdininkus, kuriuos Kremlius   ruošia, kaip įrankius mūsų, Lietuvos,   ekonomikos naikinimui.

 

 

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>