Kokių dar dovanų galime tikėtis iš valdžios?

img_6831Kas gali būti gražiau už Šventas Kalėdas, kai puošiama eglutė, o po ja – mylimų žmonių paruoštos dovanos? Tuoj bus antrosios Kalėdos be Deimantės.

Į Atgimimo aikštę gruodžio 17-ąją susirinkę klaipėdiečiai ne tik paminėjo prieš devyniolika mėnesių valdžios įvykdytą brutalų Deimantės pagrobimą iš gimtųjų namų, valdžios smurtą prieš piliečius, bet ir kvietė praeivius pasvarstyti, kokių kalėdinių „dovanų“ jau daugel metų mums paruošia valdžia.

Dauguma kalbintų miesto gyventojų vardijo: tai ir nedarbas, skurdas, seksualiniai nusikaltimai prieš vaikus, smurtas, dviveidystė, beteisiškumas, melas, auganti mokesčių našta, korupcija, politiniai teismų procesai, neva konstitucinės proporcijos, nomenklatūriniai triukai skaičiuojant parašus… Vieni su tuo sutiko be išlygų, kiti dar svarstė – gal būta ir prošvaisčių? Gal yra vilties, kad jų sulauksime artimiausiu metu?

Nors ir Advento metas, vilties tuose svarstymuose nuskambėjo nedaug. Deja.

Nuotraukos – autorės.

Kategorijos: Akcijos, Naujienos.

2 komentarai

  1. Anikė:

    Valdžia sau atlyginimus pasikėlė,naujų mašinėlių prisipirko,paprastiems žmonėms tik augančios maisto kainos ir nauji mokesčiai teko. J Ų smegenėlės,paveiktos godumo vėžiu,nesugeba rasti net grūdelio padorumo.Maitvanagiai lakštingalomis suokia,bet mums nuo to nelengviau,gyvenimas sunkėja.Kitus moko gyventi,patys
    valstybę nusususia “uodegėle” pavertė.

  2. Mintis:

    Jei daugiau susirinktų aikštėje,valdžia nebūtų išdrįsusi sau pasikelti “išmaldą”,kurią mokame už tarnystę.Kas atsitiko,kad tarnai ponais-drakonais virto?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>