Remigijus Žemaitaitis, interpretavęs įvykius tarp palestiniečių ir žydų bei parašęs sakytinę skaičiuotę apie žydus, yra politinis chuliganas ar…?

R. Žemaitaitis klaipėdiečiams  gerai pažįstamas. Už jį kaip merą  per 2023 m. Savivaldybių  tarybų rinkimus  balsavo virš dešimt tūkstančių klaipėdiečių ( 10212 rinkėjai). Žemaitaičio kandidatūrą į Klaipėdos miesto savivaldybės merus iškėlė partija „Laisvė ir teisingumas“.

R. Žemaitaičio pasaulėžiūra dažniausia sutapdavo su valdančiųjų reikalavimais.

Per 2020 m. rinkimus į Seimą R. Žemaitaitis apie pandemiją pasisakė taip kaip  deklaravo Lietuvos ir Briuselio valdininkai. Jis viešai pareiškė, jog baudžiamajame kodekse yra straipsnis    už žmogžudystę. Atseit, pagal parlamentarą, žmogų, kuris atsisakė skiepytis ir galimai sukėlė mirties pavojų kitam, reiktų teisti  kaip žmogžudį.  R. Žemaitaitis pasitiki mokslininkais ir gydytojais.

Facebooke Neringa Venckienė rašo, kad  per pedofilijos skandalą „Žemaitaitis trynėsi TV laidose gindamas įtartus pedofilija ir korumpuotą teisėsaugą.“ Pedofilijos skandale irgi užėmė valdančiųjų poziciją.

Valdančiųjų „chore“ dalyvaujantis politikas kažkodėl ėmė ir išsakė ne  liberalams ir konservatoriams priimtą naratyvą apie  žydus ir Izraelio valstybę. Jis facebooke apie Izraelio valstybę parašė :  „Vienas su tankais mokyklas griauna, kitas su traktoriai. (….) ES teigė esanti pasibaisėjusi, kai Izraelio pajėgos auštant  atvyko į mokyklą (…). Po tokių įvykių nelieka nuostabos, kodėl gimsta tokie pasisakymai: lipo žydas kopėčiom ir nukrito netyčiom. Imkit, vaikai, pagaliuką ir užmuškit tą žyduką… (….) Kas dar turi nutikti, kad Izraelis suprastų, kad tokios provokacijos  ir tokie veiksmai, tik dar labiau kelią pykti ir neapykantą žydams ir jų tautai“

Kas toks yra R. Žemaitaitis? Nevaldomas politinis chuliganas, o gal vykdo pokilimines įtakos agentams nurodytas  užduotis?

Jis Klaipėdoje per Savivaldos rinkimus vedė „Laisvės ir teisingumo“ partijos sąrašą, kuriame taip pat  buvo įrašyti visuomeninės organizacijos „Rusakalbė Klaipėda“ atstovai. Klaipėdoje rusakalbiai kvietė balsuoti už R. Žemaitaičio sąrašą. Puikiai suprantame, kad į Klaipėdos miesto tarybą būtų patekę mažiau, o ne septyni,  jei nebūtų sulaukę rusakalbių paramos.

Kada šios organizacijos narei išsakiau priekaištus, kad susidėjo su protesto balsus niekinančiu politiku R. Žemaitaičiu, tai sulaukiau atsakymo, jog Klaipėdoje skriaudžiami rusakalbiai ir juos pasiruošęs ginti R. Žemaitaitis. Manau, kad Seimo narys pasikvietęs į savo sąrašą „Rusakalbė Klaipėda“ narius  skaitė  facebooke jų puslapyje dar prieš karą su Ukrainą, t.y.  2021 m. pakabintą   kaip svarbiausią  straipsnį „Holokausto minėjimo dienos aidai: atsakymas Jurgilevičienei arba Prie ko priveda nenoras pripažinti realybės“.

Klaipėdos rusakabių nuomonę apie Holokaustą išsako ne tik Denis Kišinevskij, bet ir  Žydų bendruomenės pirmininkas Feliksas Puzemskis. Jis savo facebooke rašo: „ Nenoriu gilintis ties mokyklos, pastatytos iš skardos gabalų, griovimą ir klausimą, kur dingo ES skirtos lėšos modernios mokyklos statybai. Norėčiau atkreipti dėmesį į nepriimtiną antisemitinį Remigijaus Žemaitaičio pareiškimą. Tautinės neapykantos raginimo būtent gegužės 8-ąją, Pergalės dieną kare, sunaikinusiame 6 milijonus žydų.“

Kodėl pasikvietęs rusakalbius į rinkiminį sąrašą  negina jų pasaulėžiūrą, požiūrį į Holokaustą, bet interpretuoja?  Jei ėmeisi ginti rusakabius, tai puikiai žinai  jų nuomonę,  kad lietuviai bijo tiesos apie Holokaustą.

Jei  R. Žemaitaitis Garliavos byloje,  pandemijos laikotarpiu buvo valdžios ruporas, tai kodėl netęsia įprastą jam naratyvą, o išsako požiūrį, kuris yra artimesnis protesto balsams?

Dalis lietuvių, o juos pavadinkime protesto balsais mano, jog liberalai, konservatoriai ir rusakalbiai bei keletas ambasadorių vertindami  žydus ir Holokaustą  vadovaujasi sovietiniu istorijos palikimu, kuri yra   tendencingas. Lietuviai – žydšaudžiai, o žydai – aukos. Pagal   Lietuvos valdančiuosius,  Fainos Kukliansky rėmejus ir kelių ambasadų vadovus  protesto balsų antisemitiniai  teiginiai, kad  žydai kaip tauta nėra blogesnė ar geresnė už kitas tautas arba, kad visose tautose, taip pat ir tarp žydų,   yra niekšų.

Sovietų laikais sukurti ir šiandien platinami  steriotipai, kad Rusija   gelbsti pasaulį nuo nacių, fašistų, globalistų, anglosaksų, vienalyčių įsigalėjimo, o žydai gelbsti nuo neonacių, fašistų, žydšaudžių atgimimo, turi vienintelį tikslą – įsigalėti pasaulyje rusiškam imperealizmui.  Neatsitiktinai milijardierius artimas Putino draugas surusėjęs žydas Viačeslav Kantor iki sankcijų pritaikymo vadovavo  įtakingiausioms  žydų organizacijoms.

Surusėję žydai, kurių apstu yra Lietuvoje, Izraelyje , JAV ir kitose šalyse platina ir prižiūri, kad būtų laikomasi   Putino Rusijos istorinio  naratyvo. Solovjovo sindromas.

Apie Putino Rusijos ideologų melą, jog ne Sovietų sąjunga kalta dėl Holokausto ir 6 tūkstančių nužudytų žydų, o kolaborantai Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje ir kitose nacių okupuotose šalyse, esu ne kartą rašiusi.  Nebūtų karo organizatorių, nebūtų okupantų, tai nebūtų ir kolaborantų. Kiek reikia išplauti protą, kad kaltę suversti „antriniams“  (kolaborantams), o ne „pirminiams“ ( okupantams, karo organizatoriams).  Keletas straipsnių: https://www.atviraklaipeda.lt/2021/01/28/kas-iskraipo-istorija-ir-bijo-tiesai-paziureti-i-akis-kai-kalbama-apie-holokausta/,   https://www.atviraklaipeda.lt/2022/07/01/kodel-politiniai-dvyniai-paleckininkai-ir-konservatoriai-su-liberalais-deklaruoja-apsimestine-neapykanta-vienas-kitam/ .

R. Žemaitaitis įžiūrėjo kitą rusų ir žydų panašumą.   Atseit, Izraelis   smurtauja  prieš palestiniečius, o Rusija- prieš ukrainiečius ir smurtas gimdo smurtą.

R. Žemaitaitis sulygina Izraelį ir Rusiją karo su Ukraina  metu.  Tarp lietuvių sklando nuomonė, kad tai jis padarė ne šiaip sau, o turėdamas motyvą padėti Rusijai įgyvendinti  imperialistinę darbotvarkę.   Taip mąstantys lietuviai primena,  jog Izraelis yra Lietuvos strateginis partneris artimuosiuose rytuose bei pasauly. Izraelis kovoja su Iranu, kuris tiekia ginklus Rusijai kovojančiai prieš Ukrainą.

Surusėję žydai, kurie vykdo Putino politiką Izraelyje, vadinami   įtakos agentais. Jiems svarbiausia, kad Izraelis netiektų ginklų kariaujančiai Ukrainai. Ar šis R. Žemaitaičio įrašas facebooke todėl  ir buvo taip plačiai nušviestas žydų bei JAV ir Vokietijos ambasadorių, atseit, atsargiai su ginklais Ukrainai, nes  rytų Europoje  kviečiama smurtauti prieš žydus.

Klaipėda yra imperealistine liga  sergančios Rusijos ypatingoje priežiūroje. Kas gali paneigti, kad R. Žemaitaitis ir yra jų projektas? ? Kiek ilgai nesantaikos kurstymu, kurio židinys yra Kremlius, tokie kaip R. Žemaitaitis darys karjerą?

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>