Remigijus Žemaitaitis, interpretavęs įvykius tarp palestiniečių ir žydų bei parašęs sakytinę skaičiuotę apie žydus, yra politinis chuliganas ar…?

R.Žemaitaitis klaipėdiečiams gerai pažįstamas. Už jį kaip merą per 2023 m. Savivaldybių tarybų rinkimus balsavo virš dešimt tūkstančių klaipėdiečių (10212 rinkėjai). R.  Žemaitaičio kandidatūrą į Klaipėdos miesto savivaldybės merus iškėlė partija „Laisvė ir teisingumas“.

R. Žemaitaičio vieši teiginiai dažniausiai sutapdavo su valdančiųjų reikalavimais.

Per 2020 m. rinkimus į Seimą R. Žemaitaitis apie pandemiją pasisakė taip, kaip deklaravo Lietuvos ir Briuselio valdininkai. Jis viešai pareiškė, jog baudžiamajame kodekse yra straipsnis už žmogžudystę. Atseit, pagal parlamentarą, žmogų, kuris atsisakė skiepytis ir galimai sukėlė mirties pavojų kitam, reiktų teisti kaip žmogžudį. R. Žemaitaitis pasitiki mokslininkais ir gydytojais.

Facebooke Neringa Venckienė rašo, kad per pedofilijos skandalą „Žemaitaitis trynėsi TV laidose, gindamas įtartus pedofilija ir korumpuotą teisėsaugą.“ Pedofilijos skandale jis irgi užėmė valdančiųjų poziciją.

Valdančiųjų „chore“ dalyvaujantis politikas kažkodėl ėmė ir išsakė ne liberalams ir konservatoriams priimtą naratyvą apie žydus ir Izraelio valstybę. Jis facebooke apie Izraelio valstybę parašė : „Vienas su tankais mokyklas griauna, kitas su traktoriais“. (….) ES teigė esanti pasibaisėjusi, kai Izraelio pajėgos auštant atvyko į mokyklą (…). Po tokių įvykių nelieka nuostabos, kodėl gimsta tokie pasisakymai: lipo žydas kopėčiom ir nukrito netyčiom. Imkit, vaikai, pagaliuką ir užmuškit tą žyduką.(….) Kas dar turi nutikti, kad Izraelis suprastų, kad tokios provokacijos ir tokie veiksmai, tik dar labiau kelią pyktį ir neapykantą žydams ir jų tautai“.

Kas toks yra R. Žemaitaitis? Ar jis politinis chuliganas? Ar įtakos agentas pokiliminės politikos, vykdantis nurodytas užduotis?

Jis Klaipėdoje per Savivaldos rinkimus vedė „Laisvės ir teisingumo“ partijos sąrašą, kuriame taip pat  buvo įrašyti visuomeninės organizacijos „Rusakalbė Klaipėda“ atstovai. Klaipėdoje rusakalbiai kvietė balsuoti už R. Žemaitaičio sąrašą. Puikiai suprantame, kad į Klaipėdos miesto tarybą būtų patekę mažiau, o ne septyni, jei nebūtų sulaukę rusakalbių paramos.

Kada šios organizacijos narei išsakiau priekaištus, kad susidėjo su protesto balsus niekinančiu politiku R.Žemaitaičiu, tai sulaukiau atsakymo, jog Klaipėdoje skriaudžiami rusakalbiai ir juos pasiruošęs ginti R.Žemaitaitis. Manau, kad Seimo narys pasikvietęs į savo sąrašą „Rusakalbė Klaipėda“ narius skaitė facebooke jų puslapyje, dar prieš karą su Ukrainą, t.y.  2021 m. pakabintą kaip svarbiausią, straipsnį „Holokausto minėjimo dienos aidai: atsakymas Jurgilevičienei arba „Prie ko priveda nenoras pripažinti realybės“.

Klaipėdos rusakalbių nuomonę apie Holokaustą išsako ne tik Denis Kišinevskij, bet ir Žydų bendruomenės pirmininkas Feliksas Puzemskis. Jis savo facebooke rašo: „ Nenoriu gilintis ties mokyklos, pastatytos iš skardos gabalų, griovimą ir klausimą, kur dingo ES skirtos lėšos modernios mokyklos statybai. Norėčiau atkreipti dėmesį į nepriimtiną antisemitinį Remigijaus Žemaitaičio pareiškimą. Tautinės neapykantos raginimo, būtent gegužės 8-ąją, Pergalės dieną kare, sunaikinusiame 6 milijonus žydų“.

Kodėl pasikvietęs rusakalbius į rinkiminį sąrašą negina jų pasaulėžiūrą ir  požiūrį į Holokaustą, bet interpretuoja? Jei ėmeisi ginti rusakabius, tai puikiai žinai jų nuomonę, kad lietuviai bijo tiesos apie Holokaustą.

Jei R. Žemaitaitis Garliavos byloje, pandemijos laikotarpiu buvo valdžios ruporas, tai kodėl netęsia įprastą jam naratyvą, o išsako požiūrį, kuris yra artimesnis protesto balsams?

Dalis lietuvių, o juos pavadinkime protesto balsais, mano, jog liberalai, konservatoriai ir rusakalbiai bei keletas ambasadorių, vertindami žydus ir Holokaustą vadovaujasi sovietiniu istorijos palikimu, kuris yra tendencingas. Lietuviai – žydšaudžiai, o žydai – aukos. Lietuvos valdžia, Fainos Kukliansky rėmėjai ir kelių ambasadų vadovai   teiginius, kad žydai, kaip tauta nėra blogesnė ar geresnė už kitas tautas arba, kad visose tautose, taip pat ir tarp žydų, yra niekšų, vadina  antisemitiniais. Ar galima teigti, jog R. Žemaitaitis  facebooke parašęs, kad  smurtas gimdo smurtą ir žydų tauta taip pat smurtauja ir  neatsitiktinai buvo  sukurta  skaičiuotė apie žydą,  yra antisemitinis pasisakymas?

Sovietų laikais sukurti ir šiandien platinami stereotipai, kad Rusija gelbsti pasaulį nuo nacių, fašistų, globalistų, anglosaksų, vienalyčių įsigalėjimo, o žydai gelbsti nuo neonacių, fašistų, žydšaudžių atgimimo, turi vienintelį tikslą – įsigalėti pasaulyje rusiškam imperializmui. Neatsitiktinai milijardierius artimas Putino draugas surusėjęs žydas Viačeslav Kantor iki sankcijų pritaikymo vadovavo įtakingiausioms žydų organizacijoms.

Surusėję žydai, kurių apstu yra Lietuvoje, Izraelyje , JAV ir kitose šalyse platina ir prižiūri, kad būtų laikomasi Putino Rusijos istorinio naratyvo. Solovjovo sindromas.

Apie Putino Rusijos ideologų melą, jog ne Sovietų sąjunga kalta dėl Holokausto ir 6 tūkstančių nužudytų žydų, o kolaborantai Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje ir kitose nacių okupuotose šalyse, esu ne kartą rašiusi. Nebūtų karo organizatorių, nebūtų okupantų, tai nebūtų ir kolaborantų. Kiek reikia išplauti protą, kad kaltę suversti „antriniams“ (kolaborantams), o ne „pirminiams“ ( okupantams, karo organizatoriams). Keletas straipsnių: https://www.atviraklaipeda.lt/2021/01/28/kas-iskraipo-istorija-ir-bijo-tiesai-paziureti-i-akis-kai-kalbama-apie-holokausta/,   https://www.atviraklaipeda.lt/2022/07/01/kodel-politiniai-dvyniai-paleckininkai-ir-konservatoriai-su-liberalais-deklaruoja-apsimestine-neapykanta-vienas-kitam/.

R.Žemaitaitis, vykstant karui  Ukrainoje ,  sulygina Izraelį ir Rusiją.  Dalis tautiečių mano, kad jo apibendrinimai  turi  motyvą padėti Rusijai įgyvendinti imperialistinius tikslus. Taip mąstantys lietuviai primena, jog Izraelis yra Lietuvos strateginis partneris artimuosiuose rytuose bei pasauly. Izraelis kovoja su Iranu, kuris tiekia ginklus Rusijai, kovojančiai prieš Ukrainą.

Surusėję žydai, kurie vykdo Putino politiką Izraelyje, vadinami įtakos agentais. Jiems svarbiausia, kad Izraelis netiektų ginklų kariaujančiai Ukrainai. Ar ne todėl  šį  R. Žemaitaičio įrašą facebooke  taip plačiai nušvietė, atseit, atsargiai su ginklais Ukrainai, nes rytų Europoje kviečiama smurtauti prieš žydus.

Klaipėda yra imperialistine liga sergančios Rusijos ypatingoje priežiūroje. Kas gali paneigti, kad R. Žemaitaitis ir yra jų projektas? ? Kiek ilgai nesantaikos kurstymu, kurio židinys yra Kremlius, tokie kaip R. Žemaitaitis darys karjerą?

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>