Garliavos įvykių tęsinys – Dainiaus Žalimo puolimas

Klaipėdiečiai renkasi kiekvieno mėnesio 17 d. į Atgimimo aikštę.  Jie atsineša plakatą „Ar dar gyva Deimantė?“   Grupė ištikimų  mergaitės rėmėjų  atėjo ir 2023 m. sausio mėn. 17d.

Valdžia, kuriai į pagalbą atskubėjo sisteminė žiniasklaida, aiškino, kad jokios pedofilijos nebuvo, tai šeimos  problema.   Buitiniam  konfliktui  išspręsti   nesamdo   brangiausią advokatą,  nepajungia  įtakingus laikraščius, įvairias valstybinės institucijas, teismus .   Apsimelavusi valdžia  slepia savo niekingus darbus.  Ar galima tai užmiršti? Ar galima atleisti tiems, kurie fabrikavo   melą?  Ar galima susitaikyti ir toleruoti patyčias?  Visa tai tauta išgyveno per Garliavos skandalą.

Mūsų valdžia nesikeičia, ji lipa ant to paties  grėblio   ir talžo patyčiomis  visus, kurie   reikalauja  ne išskirtinėms grupėms teisingumo, bet tautai, jos išlikimui.   Tyčiojasi iš tų, kurie skelbia   Augustino žodžius, kad „valstybė be teisingumo tėra tik vagių ir plėšikų gauja“  Visi, kurie prieš 10 metų, nepritarė valdžios naudotoms  susidorojimo priemonėms buvo  vadinami „patvoriniais“. Šiandien  Dainius Žalimas , kuris koordinavo ir prižiūrėjo  teisingumą  rašo „ prezidentinio, klerikalinio, maršistinio, vėgėlinio ir širinskinio tipo  „konstitucijos žinovai“.   Tada  valdžia tyčiojosi iš vaikų teisių, šiandien  iš  šeimos institucijos.

Amžina kova tarp gėrio ir blogio.  Šioje kovoje  negalimas fizinis  susidorojimas, nes taip galima prisižaisti ir iki diktatūros.   Garliavos įvykiai  tai valdžios galių nebaudžiamumo demonstravimas, kuris šiandien peraugo į valdžios   puolimą  ir siekį susidoroti su šeimos institucija.

Prieš 10 metų susidorojo su  Drąsiumi, Kedžio  gimine ir žmonėmis, kuriems buvo brangi  Deimantė.   Užmiršti, atleisti negalima, atėjome į  Atgimimo aikštę su plakatu, su  klausimu „ Ar dar gyva Deimantė“

 

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>