Tie, kurie pasirašys vienijimosi uniją, supranta susikalbėjimo būtinybę, o svarbiausia žino, kad rinkėjas to laukia ir nuvilti jo negalima

už laisvę

 Nuo 2020 m. spalio mėnesio gyvensime su kita  Seimo ir vyriausybės  sudėtimi.

Kokia ji bus priklauso nuo to, ar patriotinės jėgos  sugebės susivienyti ir kokį sąrašą pateiks  rinkėjams.

Algirdas Karčiauskas   įvairias visuomenines jėgas prašė pasirašyti dėl vieningo  politinių partijų  rinkiminio sąrašo. Susisiekė ir su mumis, Klaipėdos visuomeninkais.  Jei tautinės-pilietinės partijos  sugebės rinkėjams pateikti vieną sąrašą, tai sugebės ir apsijungti.

Lietuvos rinkėjas  beveik per  30 Nepriklausomybės metų pasidalino  į dvi grupes:   pirmoji, tai  ištikimi konservatorių, liberalų, socialdemokratų   rinkėjai,   antroji -   renkanti   gelbėtojus, o per 2020 m. Seimo rinkimus tokiais  turėtų likti Valstiečių ir Darbo partijos.  Per tą laiką ėmė aktyviau veikti   ir trečioji rinkėjų grupė,   tai  patriotinės  jėgos , kurios  dar kitaip įvardinamos  protesto  balsais.

Valdžioje buvusioms ir esančioms partijoms būtų didžiausias pavojus, jei patriotinės jėgos  patektų į Seimą.  Tai galėtų suardyti sukurtą  ydingą sistemą.

Piliečiai, o tai apie 15 procentų rinkėjų,  būdami aktyvūs, suvokia negražius įstatymų priimančios, vykdomosios, teisėtvarkos  bei ketvirtos valdžios – žiniasklaidos siekius suskaldyti rinkėjus ir taip eliminuoti  tautines-pilietines partijas  iš aktyvaus politinio gyvenimo į užribį. Jie tai daro  pasitelkdami patyčias,  išvadindami  patvoriniais, marginalais, vatnikais ir t. t.

Įdomu, kas  yra ta jėga, kuri niekina dirbančius  Lietuvos piliečių  naudai?  Pirmiausia monopolijos, jos turi pinigų ir viską  perka, joms padeda jų nusamdyti lobistai. Geriausias pavyzdys yra urėdų reforma. Lietuvos Valstiečių ir  Žaliųjų Sąjunga ( LVŽS), tapusi valdančiąja partija, premjero Sauliaus  Skvernelio dėka    miškus paaukojo   Vakarų medienos grupei, kuriai  vadovauja  Sigitas  Paulauskas. Jų apetitus stabdo  pilietinės organizacijos „Gyvas miškas“, “ Už Lietuvos miškus“ ir t. t.

Rinkėjai, matydami  trečiosios politines  jėgos naikinimą, mano, kad patriotinės partijos  privalo  susikalbėti. Deja, skaldančiai jėgai,  kuri  siekė, jog partijos  nesusėstų prie bendro derybų stalo, sekėsi iki šio laiko. Kiršintojų žaidimams turi būti padėtas taškas. Vienijimosi  iniciatoriais tapo visuomeninkai: Algirdas Karčiauskas ir Gedeminas Merkys.

V. Kudirkos žodžiais tariant: „vardan tos Lietuvos“    jau yra pakviestos   prie Apskrito stalo tautiškai-pilietiškai nusiteikusios  politinės jėgos.

Greitai sužinosime,  kas supranta atsakomybę ir sugeba „perlipti“ per savo ego.

.

 

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>