Piliečių, kurie 2021 m. balandžio mėn. 21 d. organizavo piketus, kreipimosi į Seimo narius

2021-04-21 kauniečių piketas "Ne" Arūnui Bubniui

20212-04-21 kauniečių piketas „Ne“ Arūnui Bubniui

2021 m. balandžio mėn. 21 d., ketvirtadienį,  Seime bus sprendžiama, ar  taps Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (toliau – LGGRTC)  generaliniu direktoriumi Arūnas Bubnys.

Kodėl nėra iki šios dienos studijos apie žydams  išduotas gyvybės  vizas? Šį darbą neturėjo atlikti ir visuomenei pateikti LGGRTC skyrius, kuriam vadovavo A. Bubnys?

Visi puikiai suprantame, kodėl vizų tema yra   nutylima.  Jos nenori  Rusija, kuri  yra Sovietų sąjungos istorijos perėmėja.  Stalinistinis režimas  šį žydų išsigelbėjimo kelią   uždarė 1940m. birželio  mėn. 15 dieną.  Vienintelis japonų diplomatas  Čijunė Sugihara  masiškai dalindamas vizas ir  dėl to išgelbėjo  gyvybes tūkstančiams žydų.

Sovietai užgrobę Lietuvos valstybę, uždarė ambasadas, panaikino  galimybę gauti vizas ir  išvykti iš Lietuvos.  Uždėjo mirties gaubtą. Tik  cinikai, o sovietų sąjunga  visada tuo pasižymėjo,  gali aiškinti, kad žydams paliko  kelią  į  rytus.

Sovietų sąjungos balintojai  neišvalys   sovietų totalitarinės sistemos mundurą, kuris  yra aptaškytas žydų krauju.   Lietuviai ir žydai  geležinkelio stotyse  ant peronų stovėjo ir stebėjo, kaip  gyvuliniai  traukiniai  prigrūsti lietuvių, žydų  ir kitų tautybių žmonių išvyksta į rytus.   Sovietai padarė  kaltais tūkstančius   nekaltų  ir išvežė į nežinią.  Ar tokį kelią į rytus galima  vadinti gyvybės keliu?

Kai 1941 m. birželio mėn.  naciai   užpuolė  sovietų okupuotą Lietuvą, tai  į Rusiją pasitraukė  labai nedidelis procentas žydų.  Didžioji dalis pasitraukusių   buvo tie, kurie  vykdė stalinistinio režimo   numatytas represijas.   Ar tie žydai, kurie padėjo  stalinistiniam režimui  1940-06-15 uždėti „mirties gaubtą“ bei  atėmė  galimybę savo tėvynainiams gauti laisvės vizą   bei organizavo jų vežimą į tremtį,  turi moralinę teisę  ginti  Pabaltijo valstybėse nužudytų žydų  atmintį?   Aišku, kad  neturi, tiesa,  jų jau  nėra gyvųjų tarpe. Likę vaikai neatsako už savo tėvų  amoralius veiksmus.

Šiandien atsakyti už  sovietų okupaciją  turi tie, kurie nemato,  o atvirkščiai, gina sovietinę okupaciją, apeina vizų temą bei trėmimus, t.y. nenori sutikti, kad  nacių  ir sovietų totalitarinės sistemos yra sesės dvynės.

Nesustabdę neosovietų siautėjimo,  perrašant Lietuvos ir Sovietų sąjungos istoriją,  kurią  šiandien matome  susietą su  reikalavimu  nepaminėti Birželio sukilimo, sulauksime  naujos totalitarinės sistemos įsigalėjimo.

Jų reikalavimas yra ne tik  neminėti, bet pasmerkti  Birželio sukilimą ir jos  dalyvius, kurie  šaudė į nugaras besitraukiantiems  sovietų okupantams.  O  ko turėjo tikėtis okupantai, įžengę į Lietuvą tik tam, kad žudytų taikius gyventojus?  Iš tikro,   sovietų, atsiprašau, jau dabar rusų politinis spaudimas,  sovietų okupantams suteikti  geradarių vardą, t.y.  neigti  „sovietų genocidą“ ir „sovietų okupaciją“, yra nepriimtinas ir tai  turėtų tirti Lietuvos saugumas.   Šią neosovietinę koncepciją  palaiko Faina Kukliansky, o JAV – Grant Gochin .

Tarptautinio tyrimų centro „Dossier“ duomenimis,  „sovietų genocido“ ir „sovietų okupacijos“ neigimą   prižiūri specialus Kremliaus direktoratas, kuriam vadovauja Rusijos užsienio žvalgybos generolas Vladimiras Černovas.

Piliečiai pasipiktinę, kad  galimai pagal  Kremliaus nurodymą aktyviai dirba ne tik  Žydų bendrija, kuriai vadovauja F. Kukliansky,  bet ir Arūnas  Bubnys, kuris  kandidatuoja į LGGRTC generalinio direktoriaus postą.

Lietuvos žydų žurnalistas  ir litvakų istorijos tyrinėtojas  Vitalijus  Karakorskis ,  prieš metus  rado  duomenų, rodančių, kad Kazys Škirpa, būdamas ambasadoriumi Vokietijoje, galimai taip pat  gelbėjo žydus, išduodamas gyvybės vizas,  kaip ir japonų diplomatas  Č. Sugihara.

Rusija šį faktą reikalaus paneigti, kitaip sakant, klastoti istoriją.

Seimo prašome  peržiūrėti biudžetą ir skirti  lėšas, kad būtų neutralizuota  Kremliaus propaganda,  kuri  nėra Izraelio ar žydų naratyvas.  Prašome  finansuoti   V. Karakorskio  dokumentinių filmų ciklą apie gyvybes vizas. Žydų žurnalistas rašo, kad nuo „1939 m. Lietuva išdavė pabėgėlių vizas tūkstančiams Lenkijos žydų, o prieš tai priėmė tūkstančius iš Vokietijos „paleistų“ žydų. Kiek iš viso to žino pasaulis ir kodėl Lietuva apie tai nekalba?“

Šia tema rašyti yra  uždraudęs  Kremlius, nes būtų  atskleistas tikrasis   sovietinių okupantų veidas.  Kiek gali, buvęs okupantas,    klastoti istoriją? Manome, kad  atėjo metas    patiems  skleisti  savą istorijos naratyvą pasaulio visuomenei.

Klaipėdiečiai, kauniečiai   2021 m. balandžio  mėn. 21 d. organizavo piketus su  reikalavimu  „Piliečiai prieš intrigantą ir globalistų įrankį A. Bubnį!“.

Žiniasklaida   neinformuoja visuomenės,  kad agresyvioji, Maskvai tarnaujanti žydų saujelė,  pasitelkusi nelojalius Lietuvos istorikus,  klastoja  Holokausto istoriją, t.y.  siekia balinti sovietinę okupaciją ir sovietinį holokaustą.  Todėl susirinkome pareikšti, kad „Protestuojame prieš LRT melą ir infoblokadą!“.

Susirinkome, piketavome,  kad  pasakytume,  jog  demokratija  yra  vienintelis  ginklas  įveikiant  nacistinę  ir  sovietinę diktatūras.  Sunaikinus demokratiją,  belieka laukti totalitarinės sistemos.  Reikalaujame demokratinių politinių reformų,  kurios neleistų įsigalėti nacistinei ar sovietinei diktatūrai.

Kviečiame  Seimo narius  stabdyti slenkančią iš rytų  melo ir  klastojimo  politiką, galimą diktatūros įsigalėjimą  ir atmesti A. Bubnio kandidatūrą.

https://www.facebook.com/100001996155164/videos/3997702930306206

2021-04-21 piketuoja klaipėdiečiai. "Ne" Arūnui Bubniui.

2021-04-21 piketuoja klaipėdiečiai. „Ne“ Arūnui Bubniui.

Piketo organizatoriai: Virginija  Jurgilevičienė, Algirdas Karčiauskas

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>