Pasiūlymai pateikti Klaipėdos miesto administracijai, lauksime jos atsakymo

reklama klaiped-1

Spalio  mėn. 21 d. „Eglės“ seniūnaitijos bendruomenė  pakvietė Klaipėdos miesto  administracijos, Klaipėdos miesto merijos  atstovus į popietę „Kaip spręsti naujai atsiradusias problemas?“.  Dėkojame Klaipėdos miesto administracijai, kuri  raštu atsakė į pakvietimą, o Klaipėdos miesto taryba  nutarė tylėti. Iš pakviestų kandidatų į merus atvyko ir gyvai su žmonėmis bendravo  Ligita Girskienė ir Arvydas Ektis. Raštiškus pasiūlymus, kaip spręsti  būtiniausių paslaugų teikimą, atsiuntė  Arvydas Vaitkus ir Naglis Puteikis. Bendruomenenei  rūpi kaip surasti būdus išspręsti mokesčių sumokėjimą , kai nebeveikia terminalas „Perlas“, nes užsidarė parduotuvė „Grūstė“.

Arvydas Ektis pasiūlė problemą spręsti pasitelkiant  rajonų patirtį, t.y.  naudotis mobiliųjų paštininkų paslaugomis. Paštininkas   atneša pensiją ir priima   mokesčius.

Ligita Girskienė mano, kad   miesto taryba, kuri jau  subsidijuoja viešąjį transportą, paruoštų panašią tvarką ir verslui, kuris teiktų gyventojams reikalingą paslaugą.

Naglis  Puteikis pasiūlė, kad   komunalinius mokėjimus iš sunkiai vaikščiojančių galėtų priimti socialinės rūpybos skyriaus ateinantys darbuotojai su nešiojamu skaitytuvu. Arvydo Vaitkaus nuomone  verslo optimizavimo priemonės sukelia nemažai rimtų problemų  ne tik rajonų,  priemiesčio gyventojams, bet ir visoje Lietuvoje. Jis pasiūlė miesto valdžios institucijoms  prisiimti tarpininkavimo funkciją tarp įvairių gyventojų bendrijų ir verslo subjektų, kurie teikia reikšmingos svarbos paslaugas gyventojams.  Pirmiausia, turėtų būti užmegztas dialogas su  regione veikiančiais verslais, visuomeninėmis organizacijomis, kurios galėtų įsteigti mūsų bendrijos teritorijoje savo filialus. Juose taip pat būtų galima teikti ir būtiniausias paslaugas jautriausių socialinių grupių žmonėms. Jis akcentavo, kad  pagrindiniu dalyviu turėtų būti miesto savivaldos institucijos, kurios išnaudotų savo sukauptą kompetenciją ir ryšius padedant surasti bendrų sąlyčio taškų tarp verslo, įvairių visuomeninių organizacijų ir gyventojų, bendruomenės narių, tam, kad bendradarbiavimas ateityje būtų naudingas visoms pusėms.

Visus pasiūlymus užprotokolavome ir  pateikėme Klaipėdos miesto  administracijai, kuri pažadėjo  ieškoti sprendimo. Lauksime.

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>