Lietuvos piliečiai nepasveikins kandidatą į LGGRTC direktoriaus postą, bet gedės, kad tapsime dar labiau supainioti su sovietine praeitimi

Arūnas Bubnys  2021-04-15 Seimo  vakariniame posėdyje  prisistatė  kandidatu   į Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro ( toliau – Genocido centras) generalinio direktoriaus postą.

Pretendentas savo kalboje  kaltino buvusį direktorių  dėl dirbtinio supriešinimo,   nors  pats savo parašu prisidėjo prie organizuoto skandalo. Manome, kad Seimas patvirtinęs Genocido centro direktoriumi  A. Bubnį,  demaskuos save, kad dirba ne Lietuvai, bet vykdo generolo Černovo nurodymus.

JAV vadovybė kaltina Rusiją, kad ji kišosi į rinkimus. Jei Rusija kišosi į JAV, tai tuo labiau į kaimyninės valstybės – Lietuvos rinkimus.  Į kokias politines jėgas investavo autoritarinė  kaimynė? Atsakymas -  į tas, kurios padėtų klastoti Lietuvos istoriją, t.y. paliktų galioti sovietinę istoriografiją. Manome, į tą politinę jėgą, kuri atstatydino Adą Jakubauską ir patvirtins A. Bubnį.

Ko siekia Rusija Lietuvoje? Pirmiausia, kad liktų ta istorija, kurią jie mums rašė, kai buvome okupuoti.  Jų tikslas yra  akcentuoti, kad nuo pirmos dienos, kai naciai įžygiavo į sovietų okupuotą Lietuvą, lietuviai ėmė  žudyti žydus.

Todėl sovietinė Holokausto istoriografija nutyli, o  kai negali tylėti, tai klastoja pirmąjį nacių įvykdytą masinį žydų ir komunistų sušaudymą Lietuvos teritorijoje 1941-06-24  Gargžduose. Atvykę policininkai iš  okupuotos Klaipėdos, demonstravo lietuviams, kaip reikia elgtis su žydais ir komunistais.  1941-06-24 Gargždų pagrome  nedalyvavo Lietuvos policininkai ar baltaraiščiai .    Tačiau rusų kalba pateiktame  Šklovskio Levo (Шкловский Лев) sudarytame Holokausto atlase parašyta, kad lietuviai dalyvavo Gargždų žudynėse.  Pridedame rusišką šaltinį. http://world.lib.ru/s/shklowskij_l/rrrr.shtml?fbclid=IwAR3dzrPGSOSL0UyI5e7L1WRXoferd3X2seYIzpp4qTHrQzI2UTghMoa-08A

Sovietinė istoriografija sąmoningai sudėlioja įvykius taip, kad dėl Holokausto yra kalti  lietuviai, kad jie, atseit,  turi žudikų geną.  Ilgametis darbuotojas A. Bubnys ir jo vadovaujamas  skyrius Genocido centre nepaneigė absurdiškų kaltinimų,  atvirkščiai,  Genocido centro darbuotojas Valdemaras Klumbys reikalauja pripažinti, kad  „tarpukariu antisemitizmas net ir tarp kultūrinio elito narių, taip, tai padėjo įtraukti vietinius gyventojus į žydų žudynes nacių okupacijos laikais,..“.   Pasirodo, kad didžiausi žydų  pagromai per nacių okupacinį laikotarpį  buvo ne tik Lietuvoje, bet taip pat Latvijoje ir  Estijoje.   Kas mus, Pabaltijo  tautas,  privertė elgtis panašiai?  ( Pabaltijo valstybėse nuo 1941 m. iki 1944 m. buvo nužudyta  90 ir daugiau procentų  žydų). Ar kalti  genai? Tikrai, kad „Ne“, nes estų protėviai į Europą atėjo prieš 10 tūkstančių metų, o lietuvių, latvių prieš 5 tūkstančius metų.  Mus, Pabaltijo  tautas ne genai vienijo, bet sovietų okupacija.   Apie Sovietų okupacijos  įnašą į Holokaustą  parašė  istorikas iš JAV Timothy Snyder knygoje „Kruvinos žemės“ Europa tarp Hitlerio ir Stalino“.  Lietuvoje,  taip rašančio ape Holokaustą  istoriko  -  neturime.

Manome, kad prie sovietinės istoriografijos likti reikalauja    Maskva,  pasitelkdama žydų bendruomenę, todėl tai  tarptautinei  žydų bendruomenei, kuri  tarnauja   tokiai pat totalitarinei sistemai, kaip nacistinė, laikas pasakyti , kad švarindami sovietinę okupaciją, iš tikro, šlovinate ir jos  dvynę – nacistinę sistemą.

Manome, jei atkūrus Nepriklausomybę, nebūtume turėję  „vyresniojo brolio“ 30-ties metų kontrolės, tai seniai Lietuvos Holokausto  istorija būtų  tokia kokia ji buvo iš tikrųjų, be sovietinės „pasakos“.

2021 m. balandžio mėn. 1d., balsavimas Seime  dėl Genocido centro direktoriaus  aiškiai  parodė  politines jėgas, kurios tapo Maskvos „šestiorkėmis“. Manome, tai konservatoriai, abi liberalų partijos ir socialdemokratai.  Putinas nėra kvailas, negi jis investuos į Uspaskich partiją arba valstiečius, kuriuos  žiniasklaida stebi, lyg per padidinamą stiklą.   Konservatoriai ir liberalų partijos yra, kaip ir   patriotinės, kaip ir turinčios  piliečių pasitikėjimą, todėl  gali vykdyti Kremliaus nurodymus ir manome,  nebus įtartos Lietuvos interesų išdavyste.  Štai ką aiškiai pasakė balsavimas, vykęs Seime

Seimo narius kviečiame tarnauti gėriui ir taikai, o ne autoritarinei Rusijai.  Kviečiame nepatvirtinti  A.  Bubnio kandidatūros.  Išmokime skaudžią holokausto pamoką ir kurkime visuomenę  be  totalitarinių sistemų balinimo.

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>