Deimantė paprašė pagalbos, o mes, piliečiai, buvome per silpni jai padėti. Kiek tai tęsis?

2021-04-17 Atgimimo aikštė. Klaipėdiečiai su reikalavimu skirtu valdžiai.

2021-04-17 Atgimimo aikštė. Klaipėdiečiai su reikalavimu skirtu valdžiai.

2021 m. balandžio 17 d. klaipėdiečiai į Atgimimo aikštę atėjo su plakatu, kuriame buvo parašyta „Klaipėda reikalauja: Šalin rankas nuo N. Venckienės kovotojos prieš pedofiliją! Ar dar gyva Deimantė?“

Kai  tokie ir panašūs klausimai užduodami jau 107 kartą,  tai  reiškia, kad vis dar  ieškomi atsakymai.  Kodėl  Lietuvoje neigiama pedofilija, kuria užsiiminėjo aukštas pareigas užimantys pareigūnai?  Kodėl tyčiojamasi iš N. Venckienės ir piliečių, kurie negali susitaikyti su akivaizdžiu valdžios melo demonstravimu?   Manome, kad jie siautės  tol, kol  valdžia Lietuvoje  turės sprendimų  galias.

Žymus britų istorikas Naillas Fergusonas  informavo  Europą,  ir tame tarpe Lietuvą,  kaip yra  įgyjamos valdžios galios. Jos įgyjamos, kai  perimami arba, dar kitaip pasakius,  užgrobiami  universitetai ir žiniasklaida.  Pagal N. Fergusoną Rusija protų okupaciją  realiai  pradėjo įgyvendinti po 1991 metų, kai sugriuvo  Sovietų sąjunga. Leftistai, kurių ideologiniai vadai sėdi Kremliuje,   prastumė į aukštus postus  tuos, kurie ėmė įrodinėti, kad visuomenė turi gyventi pagal tikėjimo tezes.

Klaipėdiečiai mano, kad  leftistų   reikalavimai politikoje vadovautis tikėjimu, o  ne diskusijose ieškoti tiesos, yra kritinės pasaulėžiūros  eliminavimas, siekiant įgyvendinti tikėjimo ideologiją.   Lietuvoje leftistai  pasitelkė etiketes ( violetiniai, patvoriniai, karbofoso koloradiniai,  vatnikai ir t.t. ),  kurias galima pavadinti  tikėjimo reikalvimais. Leftistai, neįtinkančioms visuomeninėms grupėms prisegę etiketes, siekia  automatinio  jų  pasmerkimo.

Ar Deimantę,  kaip liudininkę,  nesunaikino, sužinosime tik atėmę iš valdžios galias.  Valdžia tai puikiai žinojo,  todėl 2020 m. į Seimo rinkimus „išleido“   daug   partijų. Leftistinė valdžia laimėjo  Seimo rinkimus.

2021-05-15 vyks šeimų maršas. Kaip norėtųsi, kad  būtų vienas reikalavimas,  -  pedofilų seksualiniams džiaugsmams neleisime sugriauti  vaikystės.

Piliečiai, kurių  sąžinė dar nėra pavirtusi į pinigų maišelį, prisimena, kaip Deimantė atsisakė eiti su biologine motina, kaip  valdžia  nutarė Laimai Stankūnaitei  perduoti dukrą, o vėliau  jas paslėpti nuo žmonių.

Piliečiai  renkasi kiekvieno mėnesio 17 dieną priminti valdžiai, kad laukia iš jos įrodymų, jog  mergaitę nenužudė arba nepavertė daržove.

Ateisime į Atgimimo aikštę  ir gegužės 17 d.  12 val. , nes mes nesame mergaitei pavojus, nes mes ją saugojome, kaip liudininkę  pedofilijos byloje. Visiškas teisingumo degradavimas, kai valdžia nutarė pedofilais įvardinti Deimantės senelius ir jų kaimynę.

2021-05-17 bus lygiai devyni metai, kai ginkluoti policininkai siautėjo Kluonio g. Garliavoje. Susidorojimas, melas negali būti užmirštas, kviečiame  ateiti ir valdžiai priminti, kad ji jau 9 metus tarnauja blogiui, pedofilų klanui.

Kategorijos: Be kategorijos.

1 komentaras

  1. Stasys:

    S V E I K I N U !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>