Valdžia jau 50 mėnesių reikalauja melą priimti už tiesą

2016-07-17

Kas mėnesį  mes, klaipėdiečiai,  prisimename vaiko pagrobimą, policininkų  siautėjimą, piliečių daužymą bananais, valstybinės vėliavos mindžiojimą. Šiandien susirinkome  paminėti 50-ajį  mėnesį nuo gėdingiausio įvykio  Lietuvoje.

Tauta 50 mėnesių ne tik per žiniasklaidą yra maitinama melu, bet turi stebėti teisėsaugos patyčias ir siautėjimą priiminėjant sprendimus prieš Garliavos įvykių dalyvius.

Praeinantys klaipėdiečiai teigė, kad jie nėra žiniasklaidos aukos ir netikintys ir niekada nepatikėsiantys, kad  A. Ūsas  galėjo nuskęsti baloje, o D. Kedys užspringti lapu.

Kiek dar ilgai valdžia meluos mums, piliečiams? Kiek dar ilgai slėps mergaitę? Kiek tęsis absurdiški teismai mergaitės seneliams, senelių kaimynei?

Atsakymas tik vienas, neemigruokite, o kovokite už savo ir tautiečių teisę į tiesos žinojimą.

Mes ateisme ir rugpjūčio mėnesio 17 dieną į Atgimimo aikštę. Valdžia mums   neuždengs akių , užsikimš ausų jos pačios sukurta gėdinga versija. Negalima nekaltus ir tiesos ieškančius žmones  padaryti nusikaltėliais.

2016-07-17 VI2016-07-17 I

2016-07-17 V2016-07-17 IV

2016-07-17 III2016-07-17 II

Kategorijos: Be kategorijos.

3 komentarai

  1. Romas:

    Pagarba savigarbą,turintiems žmonėms.

  2. Mukaburis:

    Didžiulė pagarba šiems žmonėms, išdrįsusiems nesutikti priimti melą kaip tiesą.

  3. Sąžinė:

    Kas turi sąžinę ir sugebėjimą mąstyti, tas niekada nepatikės pedofilijos nebuvimu Lietuvoje ir ,,savaiminėmis“ aukų mirtimis. Taip pat tuo žiauriu cirku, kuri rodo teismai, kaltindami nekaltuosius ir neteisdami kaltųjų. Kodėl seneliai Kedžiai nemato savo anūkės ir anūkė senelių? Juk tai- žmogaus teisių pažeidimas. Mergaitė jau didelė, kad galėtų nuspręsti, su kuo nori gyventi. Sakote, užslaptinta? Tai kodel tiek laiko tempiama byla? Kodėl nebuvo tiriamas galimas Stankunaitės dalyvavimas mergaitės tvirkinime ir kodel, nesibaigus bylai, mergaitė grąžinta jai? Šimtai ,,kodėl„ ir nėra atsakymų. Kodėl lig šiol pedofilijos byloms taikoma senatis? Deja, draudžiamam elgesiui su žmonėmis, žudymui, saugomų asmenų žalojimui, agresijai senaties nėra, ir, tikiuosi, visi, prisidėję prie to, gaus atpildą dar sioje žemėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>