STT eilinį kartą lipa ant to paties grėblio, ta pati komanda, tie patys metodai

piketas skirtas liberalams

Informacija apie Seimo narį Petrą Gražulį ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovą Joną Milių sugrąžino į 15 metų senumo  įvykius.  Tiek praeities, tiek šiandieniniuose įvykiuose tie patys veikėjai, o tai STT ir politikas Eugenijus Gentvilas, kuris nutarė kandidatuoti į Seimą Klaipėdos rajone.

Praeituose  rinkimuose į Seimą  gargždiškiai rinkėjai daugiausia balsų atidavė  konservatorei A. Bilotaitei bei partijos  „Tvarka ir Teisingumas“  atstovui P. Gražuliui. Liberalų  kandidatas nepateko net  į antrą turą. Kodėl liberalas E. Gentvilas nutarė kandidatuoti liberalams nepalankioje apygardoje?  Mano nuomonė, liberalui  yra vienas kelias laimėti mandatą į Seimą Klaipėdos rajone, o tai -  išstumti  su STT P. Gražulį. Kas gali paneigti, kad E. Gentvila, dirbantis Seime, Kaimo reikalų komitete  bei jo sesutė, vadovaujanti  Žemės ūkio ministerijai,  paruošė planą  kaip pašalinti konkurentą   P. Gražulį. Tokios mintys, tokie  klausimai  ateina, nes  2001 metais Klaipėdoje buvo suimtas ir uždarytas į areštinę savivaldybės Turto skyriaus vedėjas Jurgis Rimas. Kaip Klaipėdos daugiavaikių šeimų bendrijos pirmininkei ne kartą teko bendrauti  su Turto skyriaus vedėju. Įėjus man  į kabinetą, visada jis  atsistodavo, išeidavo iš  už darbo  stalo ir pasisveikindavo. Tokią pagarbą rodė tam socialiniam sluoksniui, kurį aš  atstovavau.  Ir tuomet  kai išgirdau, kad STT areštavo  už kyšio ėmimą Jurgį Rimą, nepatikėjau, nes kyšininkai negerbia, atvirkščiai tyčiojasi iš skurdžiausiai gyvenančių piliečių ir juos atstovaujančių žmonių. Tada parašiau straipsnį į laikraštį „Klaipėdą“, kuriame apkaltinau jo kolegas susidorojimu su sąžiningu  tarnautoju.  STT neįrodė kaltės,  Jurgis Rima buvo sugrąžintas į darbą. Labai norėjosi sužinoti kiek apsirikau, neteisingai išdėsčiau savo nuomonę apie jo bendradarbių intrigas. Kas gali paneigti, kad Jurgis Rima man tada pasakęs, kad iniciatorius ir susidorojimo užsakovas yra meras  Eugenijus Gentvilas, buvo neteisus?

Aš manau, kad seimūnas Eugenijus Gentvilas turi patirtį kaip pajungti  STT savo tikslams įgyvendinti ir jeigu jam  nepasisekė  2001 metais susidoroti su Jurgiu Rima, ar  pasiseks panašią aferą prasukti po 15 metų?  Palauksime,  pamatysime.

Ir dar vienas  epizodas, tai STT veiksmai prieš buvusį liberalų partijos pirmininką. Mano nuomone, tik gavę prašymą iš artimos E. Masiulio aplinkos, STT  ėmė  klausytis  ir sekti pirmininką. Todėl, kai  A. Guoga su neslepiamu džiaugsmu perėmė Liberalų partijos pirmininko postą, kilo įtarimas, kad tai jo darbas. Dabar po skandalo su P Gražuliu imu įtarinėti kitą E. Masiulio aplinkos atstovą –  E. Gentvilą. Kas gali paneigti, kad  liberalas E. Gentvilas seną draugystę su STT nutarė išnaudoti,  įjungiant  juodą technologiją  rinkiminiuose žaidimuose.

Virginija Jurgilevičienė

V. Partaukas Vilniuje I

Kategorijos: Be kategorijos.

1 komentaras

  1. Usninukas:

    Du gentvilai Klaipėdai tikrai per daug.Žinant ką nuo nepriklausomybės laikų iki šiol išdarinėjo senasis ir ką dabar išdarinėja jaunesnysis, tokie pretendentai į aukščiausią valdžią kelia neviltį..O gal uostamiestyje jiems reikalingos veiklos plotai ir naudingi resursai išseko, kad senis išsikraustė kandidatuoti į rajoną?Nieko gero iš šių tipų nelaukiu-jie įrodė kas esantys.Tik va kokiu stebuklu jie gali laimėti ir laimi rinkimus?Myslė kaip ir klausimas „ar yra gyvybė Marse“.Simonas nuo pavasario save mato Aplinkos apsaugos ministru.Net po Masiulio skandalo šaltu veidu neatsisako šios utopijos ir rimtai žada keltis gyventi į Vilnių(pats prasitarė miesto tarybos posėdyje)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>