Rusija vykdo informacinį karą. Konservatoriai su liberalais tam pritaria

Ar tikrai reikėjo nukabinti Jonui Noreikai – Vėtrai  atminimo lentą nuo Vrublevskių bibliotekos?

Ar tai nėra bandymas  sumenkinti J. Noreikos  – Vėtros atminimą ir  tęsti šmeižto kampaniją?

Mūsų didvyrių šmeižtą pradėjo Sovietų sąjunga. Jį  tęsė  Rusija, kai prezidentu tapo Vladimiras Putinas. V. Putinas savo draugą Viačeslavą  Kantorą prastūmė į įtakingas pasaulio žydų organizacijas. Viena  jų – Europos žydų kongresas, kurios  narė yra Faina Kukliansky. Ji   2021-11-10   pateikė Lietuvos žydų bendruomenei informaciją apie Austrijoje įvykusį susitikimą, jog „Vykdomosios tarybos nariai susirinko pirmą kartą asmeniškai nuo Covid19 pandemijos protrūkio“. O lapkričio  mėn.9 d. „Moshe Kantor pristatė precedento neturintį išsamų tyrimą, kuriame aprašoma, kaip nugalėti antisemitizmą“. Kas gali paneigti, kad šis išsamus tyrimas nebuvo ruošiamas pasitariant su V. Putinu?    Ar  vienas įtakingiausių žydų  V. M. Kantor, kurio draugas yra V. Putinas , nevadovavo JAV, Vokietijos vyriausybėms per   žydų  organizacijas, nes V.M. Kantor buvo ir pasaulio holokausto forumo fondo  prezidentas, Europos žydų fondo  pirmininkas ir Pasaulio žydų kongreso politikos tarybos pirmininkas.

Ukrainos-Rusijos karas pravėrė ilgai slėptą Putino  politikos įgyvendinimo mechanizmą, kuris buvo  realizuojamas  per surusėjusį žydą V. Kantorą, pateikiant  melagingus, nepagrįstus kaltinimus lietuviams, lenkams  ar kitoms tautoms: antisemitizmu, neapykanta žydų tautai, nacizmo atgimimu.

Lenkų valdžia ir tauta sugebėjo apsiginti nuo nepagrįstų kaltinimų. Mes, lietuviai, nuimdami paminklines lentas, teigiame, jog esame V. Putino informacinio karo aukos, paklusniai vykdome agresyvios valstybės nurodymus.

Putino Rusija paskelbusi  tariamus  kaltinimus dėl Ukrainoje  atgimusio nacizmo leido  naudoti ginklą ir žudyti ukrainiečius, atseit, jų negaila, jie naciai.

Mes pasiduosime Kremliaus propagandai, jei nukabinsime paminklinę lentą J. Noreikai, atseit, sutinkame su absurdiškais kaltinimais, atseit, Kremlius teisus, o tada  po Ukrainos ateis į Lietuvą nubausti lietuvių, nes garbina žydšaudžius.

Mes, lietuviai, turime pasiųsti aiškią žinią pasauliui ir putino Rusijai,  kad J. Noreika – Vėtra nėra žydšaudys.  Jam tą gėdingą etiketę prikabino Tarybų Lietuvos istorikai, kuriems vadovavo NKVD darbuotojai. Vienas  jų, į Lietuvą imigravęs Eusiejus Rozauskas (Ovsiej Rozovskij), nuo 1935 m. veikęs nelegalioje LKP, 1936 m. buvo Lietuvos valstybės saugumo organų suimtas už antivalstybinę veiklą. Pirmosios sovietų okupacijos metais išleistas iš kalėjimo tapo NKVD tardymo skyriaus  viršininku, vėliau – „NKVD ypač svarbių bylų“ tardytoju. Jau 1940 m. rugpjūčio 26 d. E. Rozausko ranka surašytu nuosprendžiu įvykdyta mirties bausmė 26 iš Lietuvos kalėjimų konvojuojamiems politiniams kaliniams miške prie Bigosovo, Baltarusijoje. Po karo R. Rozauskas tęsė darbą NKVD. Už įgaliojimų viršijimą buvo teisiamas ir pasodintas į kalėjimą. Bet trumpam. 1960 m. R. Rozauskas buvo paskirtas Archyvų valdybos prie LTSR Ministrų tarybos viršininku. Jis aktyviai talkino KGB, atskleidžiant „nacionalistų veiklą“ ir „demaskuojant“ Birželio sukilimą. Jau 1970 m., kartu su enkavedistu B. Baranausku, išleido knygų seriją anglų kalba „Documents Accuse“. Knygos tapo pagrindiniu šaltiniu Amerikos istorikams, kurie rašė ir apie Holokaustą Lietuvoje.

Sovietai  nuo 1939 m. rugpjūčio  iki 1941 birželio buvo nacių sąjungininkais. Sovietų sąjunga ir nacių Vokietija, valdomos diktatorių,  išleido holokaustą šienauti, t.y. žudyti,  žydų tautybes žmones Europoje.

Mus  vadina antisemitais, kai aiškiname, jog  mūsų didvyrius apskelbti žydšaudžiais  reikalavo tariami istorikai Sovietų sąjungoje  – B. Baranauskas, E. Rozauskas ir jų darbų tęsėja  putino Rusija.  Jų klauso ir melą antrina Vokietijos, Izraelio, JAV ambasadoriai bei Lietuvos liberalai ir konservatoriai.

Visos politinės partijos turėjo aiškiai pasakyti, kad   Rusija turi baigti  kišimąsi  į mūsų istoriją. Jie turi reikalauti, kad Sovietų sąjungos surašyta  melaginga istorija  gautų teisingą įvertinimą -  klastotės. Jau atėjo laikas  nustoti kaltinti antisemitizmu, nacizmo atgimimu, žydšaudžių garbinimu.

Deja, liberalai, konservatoriai, skvernelininkai, socialdemokratai  pasigavo Remigijaus Žemaitaičio  kaltinimus dėl susprogdintos  palestiniečių mokyklos, o vėliau pacituotą skaičiuoklę bei  kaltinimus dėl Gazos rajono apšaudymo. Dėl Žemaitaičio pasisakymų kilo tikra audra ne tik Lietuvoje. Į politiko pasisakymus  sureagavo  taip pat Izraelio, Vokietijos ambasados. Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neapykantos skatinimo bei kurstymo prieš žmonių grupę dėl jų tautybės.  Žemaitaičio byla dėl antisemitinių pareiškimų buvo perduota teismui. Tada  R. Žemaitaitis pateikė VRK prašymą dėl atsistatydinimo iš Seimo.

Ir vėl informaciniame kare laimėjo Kremliaus naratyvas, jog esame antisemitai. Už pagalbą Kremliui, už jo naratyvo palaikymą ir viešinimą  turime dėkoti R. Žemaitaičiui.  Ar jis tai padarė sąmoningai?  Kiek ilgai, vykdydami Kremliaus naratyvą, tokie kaip R. Žemaitaitis, „drąsūs ir protingi“ darys karjerą?

Stabdome nusikalstamą veiklą prieš mūsų didvyrius ir apginame mūsų istoriją nuo NKVD kabinetuose surašytos ideologizuotos, melagingos istorijos.

Viaceslavas  Kantoras  nnuotrauka žydų bendrijos puslapyje

 

Nuotrauka.Viačeslav Kantor, kurį  taip vadina Rusijoje, o Europoje Moshe Kantor, įtakingiausias pasaulio žydas,  2021 metais lapkričio mėn. Vienoje    glosto  F. Kukliansky veidą. Jis  2022 m. kovo  mėn. pasitraukė iš visų visuomeninių pareigų, nes jam Anglija uždėjo sankcijas.   Rūta Vanagaitė už knygą „Mūsiškiai“  gavo Europos žydų kongreso, kuriam vadovavo V.M. Kantor,  apdovanojimą.

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>