Reikalaujame klaipėdiečiui Jonui Sinkevičiui panaikinti įkalinimą

Piketas prie Klaipėdos apygardos teismo 2014-09-23

Piketas prie Klaipėdos apygardos teismo 2014-09-23

Rugsėjo 23 d. klaipėdiečiai piketavo prie Klaipėdos apygardos teismo. Tą dieną teisme vyko baudžiamoji  byla, kaltinamieji – Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjungos garbės pirmininkas Jonas Sinkevičius  ir Nepartinio demokratinio judėjimo Klaipėdos skyriaus pirmininkė Virginija Jurgilevičienė. Šie piliečiai  kaltinami pagal LR BK 300 str. 1 d.  dokumento pagaminimas  ir panaudojimas.  Jų skundą, prašymą panaikinti Klaipėdos apylinkės teismo  nuosprendį, nagrinėja Klaipėdos apygardos teismas.

Klaipėdos apylinkės teismo  teisėja V. Balčiūnienė  priėmė nuosprendį , kad susirinkimas, kuriame buvo perimtas iš Klaipėdos nevyriausybinių organizacijų informacijos centro  2009 m.  vadovavimas,  buvo neteisėtas, tyčinis nusikaltimas.

Klaipėdos  nevyriausybinių organizacijų informacijos centras  nepatyrė  jokios turtinės  ar moralinės žalos. Ši organizacija ruošėsi likviduotis, o patalpas grąžinti Klaipėdos miesto savivaldybei.  

Manome, kad Martynas Žaltauskas neturi teisės  naikinti organizaciją, nebūdamas  jos  steigėju, atvirkščiai, dokumentai teisminėje byloje rodo, kad  jis 2000m. gruodžio mėn. perversmo keliu  užgrobė šios organizacijos  valdžią. Martynas Žaltauskas, kuris  pretenduoja kuruoti  ir kuruoja visos Lietuvos nevyriausybines organizacijas, savo veiklą Klaipėdoje pradėjo nuo negarbingo poelgio, o tai Klaipėdos nevyriausybinių organizacijų  steigėjo ir direktoriaus Vytauto Valevičiaus nuvertimo.  Užgrobęs Klaipėdos nevyriausybinių organizacijų informacijos direktoriaus kėdę, neilgai sėdėjo, persėdo į  kitą, tiesa, jau Vilniuje.

Šios bylos dalyviui Jonui Sinkevičiui  jau beveik 8 mėnesiai  yra apribota laisvė,  jis yra patalpintas Šiaulių tardymo izoliatoriuje ir nežiūrint, kad jis serga nepagydomomis ligomis, etapu vežiojamas po Lietuvą, t.y. į teismus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.   

Piketuotojai atėjo su plakatais: „Sinkevičiaus gyvybė pavojuje  (neteko 50% svorio, 60% neįgalumas), “Klaipėdietis  J. Sinkevičius pirmasis politinis kalinys Lietuvoje“, „ J. Sinkevičius izoliuotas 8 mėn. Jis – žmogžudys ar korupcionierius?“  , „Kuo pavojingas Klaipėdos teisėsaugai Jonas Sinkevičius ?“.

JONAS SINKEVIČIUS KLAIPĖDOS APYGARDOS TEISME 2014-09-23

JONAS SINKEVIČIUS KLAIPĖDOS APYGARDOS TEISME 2014-09-23

 

2014-09-23 Klaipėdos apygardos teismo salėje - teismų stebėtojai

2014-09-23 piketas prie Klaipėdos apygardos teismo

Piketas prie Klaipėdos apygardos teismo 2014-09-23  dėl suimto J. Sinkevičiaus

Piketas prie Klaipėdos apygardos teismo 2014-09-23 dėl suimto J. Sinkevičiaus

Kategorijos: Be kategorijos.

2 komentarai

  1. Brangieji teisėjai, mes labai prašome vykdyti tikrą teisingumą, negalima taip labai bausti žmogaus, jeigu jis nekaltas, susimąstykite, pagalvokite, jeigu Jums taip atsitiktų ir Jūs neteisingai atsidurtumėte teisiamųjų suole, ar tai būtų teisinga? Padėkite Jonui Sinkevičiui išsipainioti iš šitos nemalonios situacijos ir žmonės supras, kad Lietuvoje yra teisingumas ir bus Jums dėkingi. Tegu kaltieji sėda į teiaiamųjų suolą…

  2. Miglota byla:

    Šis veikėjas seniai užsiiminėjo neaiškiais reikalais…Teismui reikėtų ištirti jo sveikatą.Psichinę.Nes atrodo neadekvačiai.Jeigu teisiamas psichinis ligonis tai reikia susirūpinti.O Aldonai Marijai patarčiau neakcentuoti ,,jeigu jis nekaltas“.Ar jūs iš šitų piketuotojų nusprendėte, kad jis nekaltas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>