Penktoji kolona ir „Teisingos rodyklės“ politika dirba išvien?

Šiandien jau skelbiamos įvairios  prognozės,  kurios gali nutikti  Rusijai,  pasibaigus karui. Nesame visažiniai, o tik piliečiai, kurie stebėdami politinius įvykius,  matome   vienos galingiausios valstybės – Rusijos būsimos  ateities keletą  variantų. Vienas, kad Rusija taps panaši į Šiaurės Korėją, kitas, kad  nubyrės Rusijos pakraščiai ir juos  perims Japonija, Kinija, Suomija,  Lenkija ir Lietuva.  Iš tikrųjų, FSB taip pat dėlioja Rusijos ateitį.  Manau, kad Andrius Tapinas aktyviai dalyvauja ir,  pasitelkęs „Teisingos rodyklės“ kryptį,  padeda  Rusijai tapti antrąja Š. Korėja.  Prie tokios šalies  kūrimo  prisidėjo   ir A. Tapinui pasidavusi Lietuva  bei  kitos šalys,  paskelbusios visam  pasauliui, jog nukelia paminklus  tarybiniams kariams.  Šitai masinei akcijai nepritarė  partijos „Lietuvos sąrašas“ pirmininkas  Darius Kuolys bei  kiti giliau ir plačiau   mąstantys. Iš tikrųjų,  paminklai nekėlė jokios  grėsmės mūsų valstybingumui arba patriotizmui . Mūsų valstybingumui yra vienintelė grėsmė, jei Rusija laimi Ukrainoje.  Tada  kiti nukariavimai būtų vykę Lietuvoje ir kitose kaimyninėse valstybėse.

Lietuvos piliečiai, kuriems „Teisingos  rodyklės“ politika yra nepriimtina, teigia, kad reikia vadovautis  išmintimi -  vienų įvykių  pabaiga yra  kitų pradžia. Svarbiausia žinoti tai, kad pradžią dėlioja,  atėję iš praeities. Manau,  Kremliaus vanagai ruošia scenarijų, kaip Rusijai  tapti  antrąja  Š. Korėja.  Ar mums   reikalinga  tokia kaimynė?  Jokiu būdu  šalia Lietuvos neturi atsirasti   uždara, karinga valstybė.  Deja, paminklų nukėlimas  Putinui padeda gąsdinti savo šalies gyventojus Pabaltijo valstybėmis, o  solovjovams suteikia progą  Rusijos žmones eilinį kartą  psichologiškai apdoroti.

„Teisingos rodyklės“ politika  naudinga  mūsų kaimynei, kai kalbame apie  penktąją  koloną. Pagal apibrėžimą penktoji kolona taps putinistų  pagalbininkais, jei Rusija  užpuls Lietuvą. Šiuo metu penktoji  kolona  vykdo informacinį karą.  Jau trečią karo dieną buvo aišku, kad Rusija karo nelaimės ir neperkels karo veiksmų į   Europinę dalį. Manau,  FSB suprato, kad atėjo  esamos  Rusijos pabaiga  ir bus formuojama kita Rusija. Manau, kad karingai, agresyviai  Rusijai,  o po kurio laiko   sustiprėjusiai,   norėsis vėl karo žygių   į buvusias sovietines respublikas, todėl Lietuva ir toliau turės nešioti   “žydšaudžių tautos“ klišę.  Gali būti, kad  Putinas nebesuvaldys situacijos ir dalis užgrobtų svetimų žemių sugrįž seniesiems šeimininkams, kursis naujos valstybės, pav. nepriklausoma Buriatijos  respublika.  Apkarpyta Rusija, galimai išgijusi nuo imperialistinių  siekių,   nebenaudos  naratyvą, kuriame  lietuvių tautą  yra įvardinta  žydšaudžiais. Manau, jei   Kremlius nutrauks finansavimą,  kuris reikalavo  tarptautinėje erdvėje   Lietuvą  aprašyti, parodyti kaip žydšaudžių garbintojų kraštą, tai kardinaliai keisis  tariamų žydų gynėjų  išpuoliai – negi dirbsi  už ačiū.   Manau,  kad  Lietuvoje ir kitose valstybėse  penktos  kolonos užduotis, -  jokiu būdu  neleisti įvykti  Federacinės Rusijos griūčiai, siekti    žmonių palaikymo,  suvienyti  juos, pateikiant priešą, atseit, aplinkui vien blogiečiai,  nacių pakalikai. Rusijos propagandistams  reikalinga medžiaga  apie nepagarbą tarybinių karių pasiaukojančiai mirčiai,   jiems reikia, kad būtų nukeliami   paminklai.   Lietuvoje veikianti penkta kolona, pasitelkusi „Teisingos rodyklės“ politiką,  įvykdė Kremliaus užsakymą.

Kaip ir ką daryti Lietuvos piliečiams, kad nebūtų įgyvendintas FSB  planas ir Rusijai, nepavykus užgrobti Ukrainos ir kaimyninių šalių, ji nebūtų  performuota į  karinę, uždarą valstybę? Pirmiausia,  reikia atlikti namų darbus. Tai yra, išsamiai pateikti visuomenei, kaip Sovietai klastojo  istoriją, išmetė netinkamus pareiškimus, įvykius, pasitelkė  apsimelavusius liudininkus  ir  surašė melagingus pasakojimus, o Lietuvos istorikai, kaip Arūnas Bubnys ją perrašė. Jei neatliksime šių namų darbų, juos nepaviešinsime pasaulio visuomenei, nepateiksime  Rusijos žmonėms, tai išliks tik penktos kolonos darbai – nukelti tarybinių karių paminklai – Putino ir Solovjovo  užsakymas.  „Teisingos rodyklės“ politikos tikslas  – Lietuvą   ekonomiškai nuskurdinti ir vėliau ją, kaip žydšaudžių kraštą,  padovanoti  atgimusiems imperialistams.

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>