LR Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisos demonstruoja dvigubus standartus

2017-02-17

Valdžia 2012 m.  gegužės  mėn. 17 d.  Garliavoje     pademonstravo   brutalią jėgą ir  spec. pajėgų  pagalba parodė, kad yra pranašesnė, galingesnė už piliečius.   240 policininkų,  įsiveržę  į privatų kiemą, atseit,  vykdydami teismo sprendimą, pagal išankstinį  nurodymą  instruktažo metu  sumušė žmones ir, naudodami smurtą,   paėmė vaiką, nors  teismo sprendimas neleido naudoti smurtą  prieš vaiką.   Ginkluoti iki ausų policininkai bananais mušė piliečius,  pastato viduje išjungė visas kameras.  Seimo inicijuotai komisijai  parodė iš konteksto išimtą 12 sekundžių trukmės filmuotą medžiagą. Šis pavyzdys rodo, kad kas turi valdžią, tas gali smurtauti ir nebus nubaustas.

Šiomis dienomis Seimas skubos tvarka priėmė   LR vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisą, kurioje apibrėžė keturias smurto prieš vaikus formas: fizinį, psichologinį ir seksualinį smurtą bei nepriežiūrą.   Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymas keičiamas, siekiant geriau apsaugoti vaikus nuo tėvų smurto, bet ne nuo įvairių valdiškų institucijų. 

Jei LR Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisose rašoma tik apie tėvų smurtavimą prieš vaikus, bet  ne  apie valdžios  atstovų  nuolatinį  galių demonstravimą,  tai galime daryti išvadą, kad išnykus vienam smurtavimo grandinės segmentui, o tai tėvų valdžios demonstravimui, neišnyks smurtas prieš vaikus, nes Lietuvoje valdžia ir toliau gali  naudoti prieš juos fizinį, psichologinį, seksualinį smurtą.  Teisinės ir kitų valdžios struktūrų galių demonstravimas leidžia teigti, kad nebus apsaugoti vaikai,  kuriuos pardavinėja motinos aukštų pareigūnų seksualiniams poreikiams tenkinti.  

Mes, piliečiai,  matome ir girdime, kaip valdžia  kasdien demonstruodama  savo galias  institucijų pagalba,  tyčiojasi  iš žmogiškumo.  Priimtos  pataisos  dėl LR Vaiko teisių tik dar kartą parodė, jog yra dvi Lietuvos,  t. y.,  piliečiai, kuriems apribojamos teisės, ir  valdžia, kuri gali  prieš vaikus smurtauti teisėtai. Stebėdami šalies  gyvenimą,  drąsiai galime  teigti, kad   valdžios institucijos sąmoningai  daro  žalą  mūsų valstybei. 

Ateisime ir kovo 17 d., nes  ir toliau  išlieka visuomenės niekinimas, patyčios iš žmonių, įvairių valstybinių, savivaldybės institucijų valdžios galių demonstravimas  prieš piliečius, prieš vaikus. 

2017-02-17 III

 

2017-02-17 II

2017-02-17 I

Kategorijos: Be kategorijos.

1 komentaras

  1. Stasys:

    Šaunuoliai ! Aš su Jumis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>