Kodėl turi likti senoji vadovybė, o M. Jurkutę reikia atleisti?

 

Susipažinusi su Seimui siunčiamais laiškais ir pareiškimais dėl  Lietuvos  gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro  ( toliau – Centras), teikiu savo nuomonę.

Šiandien per žiniasklaidą skaitome,  lyg tai labiausiai nukentėjo Mingailė Jurkutė už kritiką.

Kodėl Lietuvos gyventojams meluojama. Kokia ta jos kritika?  Pasiskaitykite  ką Mingailė rašo žiniasklaidoje RT.lt 2021.02.04 straipsnyje „ Kaip yra politizuojamas LGGRTC?“.  Straipsnio pavadinimas, o vėliau  jos surašytos   mintys, yra skirtos politizuotiems  klausimams , atseit, pagal ją,  vyksta „ zadanijų nuleidimas istorikams“.  M.  Jurkutė nutarė, kad  jokių „zadanijų“  ir todėl gali viešai,  neobjektyviai vertinti  Pasipriešinimo dalyvių (rezistentų) teisių komisijos darbą.  M. Jurkutė pergyvena dėl  tarptautinių skandalų, kai visi mato, jog tų triukšmų  organizatoriai  tėra keletas žydų, tačiau visai nepergyvena, kad  savo veiksmais galimai padeda  Kremliui.

Viena  jos  pastaba, kuri  manau, kad ne tiek pykdo žydus, kiek Kremlių, tai nauja informacija apie  Joną Noreiką. Visi puikiai suprantame,  kad Lietuvai Kremlius negali pasakyti, kad informacija  apie Generolą Vėtrą yra nepriimtina. Kas nutiktų, jei taip Putino ideologai pasakytų?  Visuotinis gyventojų pasipiktinimas.  Kaip tada veikia  Kremlius?

Manome,  tada ir atsiranda M. Jurkutė,  vykdanti  Vladimiro Putino nurodymu  įkurto fondo, „Историческая память“  uždavinius, tai yra juodina šalies istoriją.

Žydų tautybės rašytojas  Julijus Margolinas  rašė, kad komunizmas, kuris įvairiais pavidalais atgimsta  žemėje kelia kur kas didesnį pavojų negu jau sunaikintas ir pasmerktas hitlerinis fašizmas.

Nesunku atgimti komunizmui, kai  jis yra prižiūrimas Rusijos užsienio žvalgybos generolo  Vladimiro Černovo. .

Ar M. Jurkutė, iš tikro, yra naivi ir nesupranta, kad yra apipainiota ir dirba pagal fondo „Историческая память“  reikalavimus?  Manome,  tik  tada, kai pereinama informaciniame kare  dirbti į priešo pusę,  piktinamasi  Centro vadovybės  nurodymu, kad   „negalima pasitikėti sovietiniais šaltiniais“.  (M. Jurkutės str. „ Kaip yra politizuojamas LGGRTC?“.)

M. Jurkutė, iš tiesų, negalima pasitikėti  sovietiniais šaltiniais.  Naudoti sovietinius šaltinius yra neišvengiama,  bet pasitikėti žiauriausios diktatūros rašliava- jokiu būdu.

Seimas, priimdamas  sprendimą dėl  Centro,  neturi pasiskelbti  pralaimėjęs informaciniame kare,  negali sau šaudyti į kojas.  Diktatūra negimsta per naktį, ji lėtai šliaužia.  Šiandien totalitarinę sistemą,  žmoniją naikinančią ideologiją,  skleidžia Kremlius.  Nesustabdysime, tai  sovietų istorijos fanams nugalėjus,   labai nukentėsime.

Senoji vadovybė turi likti dirbti, o M. Jurkutė, jei nori dirbti, tai  manome turi  pamąstyti, kodėl   informaciniame kare nuėjo tarnauti priešui.

 

 

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>