Jei ne mes, tai kas valdžiai primins, kad piliečiai laukia teisingumo

 2018-08-17 j

Mes, klaipėdiečiai, renkamės kiekvieno mėnesio 17 d. paklausti, ar  dar gyva Deimantė.  Manome, kad tos priemonės, kurias panaudojo valdžia 2012 m. gegužės mėn. 17 d. Garliavoje, buvo neteisinės. Šiomis dienomis per Lietuvos ryto televiziją dar kartą išgirdome apie mergaitės ėmimą. Advokatas G. Černiauskas pasakodamas džiaugėsi, kad mergaitė sėdėjo ant kelių Neringai Venckienei ir nenukrito ant žemės, nes būtų buvę sunkiau paimti. Vaikas, kad jo nepaimtų turėjo įsikibti į kažką, ji buvo apsikabinusi tetą. Klausytis tokių pasakojimų yra baisu. Kokioje šalyje gyvename?Iš advokato pasakojimo supratome, kad prieš Neringą Venckienę buvo panaudotos skausmingos priemonės  ir vaikas atplėštas nuo jos. Valdžia teigia, kad tai teisėta, jie turėjo teismo sprendimą paimti vaiką.  Visai Lietuvai advokatas verkšleno, kad atsisakius policijai, neturėjo kito pasirinkimo ir jam  teko padėti išnešti mergaitę iš senelių namų.

Jei buvo uždrausta prievarta paimti vaiką, tai vienintelis teismo sprendimas, kurį privalėjo vykdyti, turėjo būti įgyvendinamas taip – vaikas išeina už rankos vedamas.  Kodėl tie, teismo sprendimo vykdytojai,  galėjo savivaliauti, nepaklusti šiam teismo sprendimui?  Todėl, kad valdžia galinga ir, atėję valdžios įrankiai, išjungė visas kameras, jog piliečiai negalėtų matyti paėmimo proceso,  nes  iš anksto buvo suplanavę panaudoti prievartą.

Policija puikiai žino, kad ateis laikas ir reikės atsakyti, todėl griežtai atsisakė vaiką atplėšti nuo tetos, tačiau panaudojo skausmingas priemones prieš  ją. Jei policija mano, kad įrašo nėra, tai klysta,  yra liudininkai. Neringa Venckienė yra pagrindinė liudininkė.

Visi pagrindiniai liudininkai šioje byloje  yra nužudomi, nes tai byla žudikė. Todėl Karolis Venckus ir teigia, kad mama, jei bus grąžinta į Lietuvą, bus nužudyta.  Galimai tos pačios policijos.

Pagaliau pats advokatas  G. Černiauskas prisipažino, kad naudojo priemones, kurių nesankcionavo teismas.

Ateiname, dalyvaujame kiekvieną mėnesį, nes esame įsitikinę, kad  tik viešumas gali padėti  pagrindiniams liudininkams išlikti gyviems.

Ateisime ir rugsėjo mėn. 17 d.

2018-08-17 k2018-08-17 s2018-08-17 h2018-08-17 g2018-08-17 d2018-08-17 a

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>