Korumpuota, oligarchinė valdžia – grėsmė Lietuvai ir vaiko iš Garliavos gyvybei

Atgimimo aikštėje 2018-09-17
Atgimimo aikštėje 2018-09-17

Klaipėdiečiai į Atgimimo aikštę atėjo 76 kartą paklausti  „Ar dar gyva Deimantė?“. Mums svarbu žinoti, ar mergaitė išnešta tą ankstų 2012 metų gegužės 17 d. rytą  motinos ir advokato  yra gyva?  Mes žinome ką  norime išgirsti, bet nežinome kiek laiko reikės laukti atsakymo.  Atsakymą turės  teikti valdžia. Šiandieninė valdžia nėra suinteresuota tai daryti, nes pats ministras pirmininkas dalyvavo vaiko, galimai panaudojant smurtą, grobime. Kas galėtų, kas išdrįstų peržiūrėti ir įvertinti Garliavos įvykius? Tik tie, kurie dalyvavo renginiuose, kurie buvo organizuoti Garliavoje, betarpiškai bendravo su pagrobta mergaite, su žmonėmis, kurie budėjo, saugojo Deimantę.  

Mes, kurie reikalaujame parodyti visuomenei, kokios būklės yra vaikas, kuriam paimti prireikė 240  policininkų, manome, jog valdžios rinkimai yra svarbus pilietinis momentas.  Prašome visų partijų, kurie gyvybę laiko svarbiausiu uždaviniu, sudaryti koaliciją, perimti valdžią savivaldybėse, prezidentūroje, o  vėliau ir Seime.

Kviečiame Drąsos kelią, Lietuvos sąrašą, Centro partiją   ir visas kitas partijas, kurioms yra svarbi kiekviena gyvybė jungtis ir eiti į rinkimus vienu sąrašu.  Mus jungia bendras tikslas. Prašome, vardan to tikslo smulkius nesutarimus, ambicijas, įvairias intrigas atpažinti,  pažaboti ir siekti, kad būtų pateikti faktai,  jog  vaikas, galimai ir motina,  yra gyvos, nepaverstos į daržoves.

Valdžia nenori bendrauti su mumis ir viešai paskelbė, kad mes, aktyvūs piliečiai, esame pavojingi mergaitei. Ateiname ir viešai pareiškiame, kad  grėsmė esame ne mes, bet sisteminė, korumpuota, oligarchinė valdžia. Todėl į Atgimimo aikštę ateisime ir 2018 m. spalio mėn. 17 dieną.

2018-09-17

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>