Kodėl reikia rinktis Centro partiją?

Kas gyvenime yra svarbiausia?  Tai  gyvybė ir jos tęstinumas.  Deja, šiandien  skaitome, kad Europos sąjungoje, o joje yra 28 valstybės, esame  nykstanti  tauta.  Jungtinės Tautos prognozuoja, kad Lietuvoje dvidešimt  pirmojo amžiaus pabaigoje gyvens pusantro milijono žmonių – maždaug 45 proc. mažiau nei dabar.

Kai perskaitai, kai klausaisi, tai kaip replėmis  skausmas   suspaudžia gomurį.   Mūsų tėvai, seneliai narsiai kovojo už išlikimą, o mes  esame bejėgiai, nes turime baisesnį priešą, o tai  savąją valdžią. Ji  nenori matyti,  kad aplink mus  esamų valstybių gyventojai gyvena geriau,  emigruoja  mažiau.  Lietuvos bėda, jog   piliečiai neturi valdžios, kurios rūpestis būtų pilietis, o ne oligarchai.

Tik rinkimai gali pakeisti esamą padėtį. Tą žino visi, tiek piliečiai, tiek oligarchai.  Oligarchai  daro viską, jog  niekas nesikeistų.  Tuo tikslu ėmė  valdyti žiniasklaidą ir jos pagalba   įtakoti gyventojų apsisprendimą.

Todėl,  einant į pakartotinus rinkimus rinkitės mūsų  kandidatą, nes  jį delegavo Lietuvos centro partija.  Lietuvos nepriklausomybei jau 30 metų, tačiau stipraus politinio centro niekada nebuvo. Tarpusavyje   konkuruoja  ir į valdžią ateina dešinieji – konservatoriai  arba  kairieji – socialdemokratai.  Centrinė politinė jėga,  perėmė  tai kas geriausio iš socialdemokratų -  socialinės gerovės modelį, o  iš dešiniųjų  - nacionalinę savigarbą ir patriotizmą, tačiau  ji neprileidžiama  prie  valdžios vairo.   Puikiai  suprantame, kad  Centro partijos  bijo,  nes senosios partijos  nieko nenori keisti -   joms ir taip gerai.

Centro partijai daugiau kaip 10 metų, tačiau parlamentinė ji  nebuvo. Galingosios partijos,  turėdamos savo įtakoje žiniasklaidą, pasistengdavo papilti patyčių pirmojo partijos pirmininko Romualdo Ozolo adresu.  Šiandien galingosios partijos nusprendė, kad Lietuvos centro partija gali  „reklamuotis“ tik per – KK2.  Patyčios šioje laidoje liejasi kibirais, tame tarpe ir ant  Naglio Puteikio.  Rinkėjams  rodomais siužetais siekiama sukelti pasišlykštėjimą.   Paskutiniu laiku pasirodo  laidos apie N. Puteikį, kuris, atseit,  nesugeba susitvarkyti savo  namo stogo.

Klaipėdoje jis gyvena  paveldosauginiame  name.  2018 m. žiemą  nudegė   stogas.   N. Puteikis su kaimynu, taupydami pinigus, ėmėsi remonto darbų,  patys keitė  čerpes.  Pasipylė skundai, kad politikas naudojasi savo galiomis ir tvarko paminklosauginį namą  be  Kultūros departamento leidimo.   Į politiko aiškinimą, kad čerpių perklojimui jokių paveldosaugos leidimų nereikia, niekas  nereagavo, bet pradėjo tyrimą dėl  N. Puteikio savivaliavimo. Darbus sustabdė ir tik 2019 m. vasarą, atlikus visus tyrimus, buvo pasakyta – leidimų nereikia.  Laida   Ka  KA Du  stogo peripetijas  su maksimalia patyčių doze rodė Lietuvai .  Lietuvos gyventojai, reaguodami į televizijos reportažus, turi  per rinkimus sakyti  „Tik ne už  N. Puteikį, tik ne  už Centro partiją“.

Buvo Rūtos Janutienės laida „Paskutinė instancija“, kurioje N. Puteikis pasisakydavo, kurioje nebuvo naudojamos patyčios.  Ši laida rinkėjui rodydavo  N. Puteikį, kaip mąstantį, atsakingą, jautrų  politiką.  Tiesioginė laida, kurioje   nebuvo  naudojamas sarkazmas, pažeminimas tapo   pavojinga valdantiesiems.  Todėl Rūtos Janutienės laidos daugiau nebematysime.  Nėra juokinga, labiau graudu, kai aiškinama, jog žiniasklaida yra nepriklausoma. Nemeluokite, oligarchai, jūsų  pinigai nusprendžia ką rodyti Lietuvos gyventojams, o ką uždrausti.

Valdžioje esančios galingos  partijos tokiomis priemonėmis  užsitikrina  išlikimą valdžioje.

Ar įgyvendinsime valdančiųjų tikslus ir paklusime jų vykdomai politikai?  Ar pasirinksime  nepriklausomą, ujamą politinę jėgą – centristus, bei jų iškeltą kandidatą Kristupą Krivicką?   Jus,  Klaipėdos rajono gyventojai,    balsuosite   pakartotinuose rinkimuose rugsėjo 8 d. ? Ar  K. Krivickas,  jūsų  dėka, taps Seimo nariu?

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>