Kodėl reikia rinktis Centro partiją?

Kiekvienos valdžios svarbiausias prioritetas yra  gyvybė ir jos tęstinumas.  Deja, šiandien  iš 28 valstybių Europos sąjungoje esame  labiausiai  nykstanti  tauta.  Jungtinės Tautos prognozuoja, kad Lietuvoje dvidešimt  pirmojo amžiaus pabaigoje gyvens pusantro milijono žmonių – maždaug 45 proc. mažiau nei dabar.

Kai perskaitai, kai klausaisi, tai kaip replėmis  skausmas   suspaudžia gomurį.   Mūsų tėvai, seneliai narsiai kovojo už išlikimą, o mes  esame bejėgiai, nes turime baisų priešą, o tai  savąją valdžią. Ji  nenori matyti,  kad aplink mus  esamų valstybių gyventojai gyvena geriau,  emigruoja  mažiau.  Lietuvos bėda, kad valstybės valdymo būdas tampa oligarchinis.

Tik rinkimai gali pakeisti esamą padėtį. Tą žino visi:  tiek piliečiai, tiek grupė žmonių – oligarchai.  Jie  daro viską, jog  niekas nesikeistų.  Tuo tikslu ėmė  valdyti žiniasklaidą ir jos pagalba   įtakoti gyventojų apsisprendimą.

Todėl 2019-09-22, kai vyks  rinkimai į Seimą rinkitės mūsų  kandidatą, nes  jį delegavo Lietuvos centro partija.  Lietuvos nepriklausomybei jau 30 metų, tačiau stipraus politinio centro niekada nebuvo. Dešinieji ir kairieji supanašėjo, atsisakę savo politinių idealų: socialdemokratai -  socialinės gerovės modelio,  o  dešinieji   - nacionalinės savigarbos ir patriotizmo. Tradicinės partijos „nugrybavo“ į oligarchinį valdymą.  Spec. tarnybos, prokuratūra tapo įrankiais  neprileidžiant  prie  valdžios vairo mažas partijas. Senosios partijos, kurios nenori nieko keisti, kurioms ir taip gerai   bijo Centro partijos.

Centro partijai daugiau kaip 10 metų, tačiau parlamentinė ji  nebuvo. Galingosios partijos,  turėdamos savo įtakoje žiniasklaidą, pasistengdavo papilti patyčių pirmojo partijos pirmininko Romualdo Ozolo adresu.  Šiandien galingosios partijos nusprendė, kad Lietuvos centro partija gali  „reklamuotis“ tik per – KK2.  Patyčios šioje laidoje liejasi kibirais, tame tarpe ir ant  Naglio Puteikio.  Rinkėjams  rodomais siužetais siekiama sukelti pasišlykštėjimą.   Paskutiniu laiku pasirodo  laidos apie N. Puteikį, kuris, atseit,  nesugeba susitvarkyti savo  namo stogo.

Klaipėdoje jis gyvena  paveldosauginiame  name.  2018 m. žiemą  nudegė   stogas.   N. Puteikis su kaimynu, taupydami pinigus, ėmėsi remonto darbų,  patys keitė  čerpes.  Pasipylė skundai, kad politikas naudojasi savo galiomis ir tvarko paminklosauginį namą  be  Kultūros departamento leidimo.   Į politiko aiškinimą, kad čerpių perklojimui jokių paveldosaugos leidimų nereikia, niekas  nereagavo, bet pradėjo tyrimą dėl  N. Puteikio savivaliavimo. Darbus sustabdė ir tik 2019 m. vasarą, atlikus visus tyrimus, buvo pasakyta – leidimų nereikia.  Laida   Ka  KA Du rodė  stogo peripetijas  su maksimalia patyčių doze, tačiau po  įrodyto sąmoningo priekabiavimo  prie politiko žiūrovų  neinformavo.  Lietuvos gyventojai, reaguodami į televizijos reportažus, turi  per rinkimus sakyti  „Tik ne už  N. Puteikį, tik ne  už Centro partiją“.

Buvo Rūtos Janutienės laida „Paskutinė instancija“, kurioje N. Puteikis pasisakydavo, kurioje nebuvo naudojamos patyčios.  Tiesioginėse  laidose  žiūrovai   N. Puteikį, matydavo, kaip mąstantį, atsakingą, jautrų  politiką.  R. Janutienės laidos, kuriose   nebuvo  naudojamas sarkazmas, pažeminimas tapo   pavojingos valdantiesiems.  Todėl R. Janutienės televizijoje  nebematysime.  Nėra juokinga, labiau graudu, kai aiškinama, jog žiniasklaida yra nepriklausoma. Nemeluokite, oligarchai, jūsų  pinigai nusprendžia ką rodyti Lietuvos gyventojams, o ką uždrausti.

Valdžioje esančios galingos  partijos tokiomis priemonėmis  užsitikrina  išlikimą valdžioje.

Ar įgyvendinsime valdančiųjų tikslus ir paklusime jų vykdomai politikai?  Ar pasirinksime  nepriklausomą, ujamą politinę jėgą – centristus, bei jų iškeltą kandidatą Kristupą Krivicką?   Jus,  Klaipėdos rajono gyventojai,    balsuosite   pakartotinuose rinkimuose rugsėjo 22 d.  Ar  K. Krivickas,  jūsų  dėka, taps Seimo nariu?

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>