Kas yra tikrieji Holokausto istorijos klastotojai?

 

 Silvia FotiPonas užsienietis   Grant Gochin   atsiuntė kvietimą tapti jo facebook draugu.  Aišku,  kad  žvilgtelėjau   į  būsimo draugo, ar priešo  profilio sieną.   Pasirodo, jis  domisi  lietuviška holokausto istorija, o  daugiausia informacijos ir  straipsnių  yra iš Lietuvos.

Ponas G. Gochin rašo apie save, kad dešimt metų jis buvo vienišas kovotojas: „daužiau savo vienišą būgną“. Dabar atsirado  Dillon Hosier ir Silvia Fotim o būgną, kaip matosi,   jau daužo trise. Pagal G. Gochin,  kai prisijungė  Dillon, tai  holokausto tema skamba visame pasaulyje.

Pagal mane,  jei jo tema ėmė domėtis pasaulis, tai turėtų atsispindėti  ir ant jo sienos. Deja,  G. Gochin  facebooke  daugiausia informacijos iš Lietuvos. G. Gochin net mano straipsniu pasidalino. Už ką jam didelis ačiū. Bet niekaip savo  pamąstymų ar „ProPatrijos“ parodijos „Nacis“ negaliu pavadinti pasaulinio lygio spauda.  Nekvepia pasaulio spauda ir LRT.lt  ar kito   panašaus mūsų informacijos centro  sapalionės.

Pasirodo, fantazijas apie tarptautinį  skandalą viešai  yra platinamos ir Lietuvoje. Tuo užsiėmė  Aurimas Šimeliūnas. Jis savo straipsnyje „Būti iš dalies propagandistais nepavyks“, ,kuris buvo patalpintas „Bernardinai.lt“ parašė, kad teko „sulaukti pasmerkimo iš Vakarų valstybių ambasadų“.  Komentare po jo straipsniu.  Valentinas Šapalas rašo, „Jokio prof. V. Rakučio pasmerkimo iš užsienio ambasadų nebuvo.“ Jis pabrėžė, kad  buvo komentarai socialiniuose tinkluose,  o tai  nėra oficialus užsienio ambasadų pasmerkimas.

Kas nutiko lietuviškam putinistų propagandiniam flangui?   Kodėl, bent  įtikinamo melo nesugeba pateikti apie pasaulinį skandalą dėl holohausto neigimo ?

Kas paskatino prie „vienišo kovotojo“  prisijungti kitus asmenis?

Sovietų sąjungos indėlis į žydų žudynes, kai puikiai žinojo su kokia valstybe pasirašo Ribentropo – Molotovo paktą,  yra didžiulis.  Putino Rusija nenori girdėti patarlės „Pasakyk, kas tavo draugas, pasakysiu, kas tu“.  Mūsų, Lietuvos gyventojų, sąžinę užgulė   200000 žydų gyvybių.  O Sovietų sąjungos perėmėjos Rusijos  sąžinę slegia 6 milijonai. Ji, Sovietų sąjunga, išleido patį žiauriausią džiną, kai  susidraugavo su nacistine Vokietija.  Kas šiandien vyksta Rusijoje? Vietoj to, kad  pripažintų, jog Sovietų sąjungos sprendimai „užkūrė“ II pasaulinį karą, atnešė šimtams tautų mirtį, tame tarpe ir  žydų tautai,  Putino Rusija pristeigė nevyriausybinių organizacijų, net  įkūrė slaptoje  tarnyboje skyrių,  kuris prižiūri, kaip  įgyvendinama pagrindinė misija – neigti dalyvavimą genocide, klastoti istoriją. Užsakovą, kuris reikalauja  neigti, meluoti, tyčiotis iš praeities įvykių  pažįsta visas pasaulis – Putino Rusija. O ar  žinome, kas įgyvendina  Kremliaus informacinio karo užduotis, kas yra    vykdytojais? Vykdytojus turime tik numanyti. Negi jie girsis pasauliui, kad dirba Kremliui.  Manau, kad vienišo kovotojo, G. Gochin gretos neatsitiktinai pasipildė. Manau, jog už šių trijų  draugų  G. Gochin , D.Hosier ir S. Foti stovi Putino Rusija.

Putino propagandinės tarnybos tikslas – išbalinti Sovietų sąjungos kruvinosios istorijos dalį. Manau, tos trijulės  kurstomam  dirbtiniam  skandalui labai pritiko 17 darbuotojų skundas prieš   Vidmantą Valiušaitį    ir   lietuviškos žiniasklaidos  puolimas  prieš Valdą Rakutį dėl jo  pasisakymo.  Manau, kad trijulės tikslas – ne tik   atlikti  Rusijos spec. tarnybų užsakymą, bet  dar organizuoti  reklamą ponios Silvijos   knygai  “ Nacio anūkė“.

Ponai ieško pinigų, prašo paaukoti, kad galėtų padovanoti  generolo Vėtros  anūkės 535 knygas Kongreso nariams. Savo knygą reklamuoja per New York Times.  Manau, kad prie šios knygos reklamos, prie Putino Rusijos reikalavimo  pateikti visuomenei tinkamas pažiūras,  prisideda  Alvydas  Nikžentaitis, Vytautas Bruveris, Indrė Makaraitytė,  Andrius Tapinas  bei  dar visa plejada  istorikų ir žurnalistų.  Dirbtinų skandalų organizatoriai, kam iš tikro dirbate?

Nei verkti, nei juoktis, kai V. Bruveris aiškina, kad jis, esąs, Briuselio propagandos atstovas.  Nemanau, kad šis žurnalistas nežino apie Rusijos užsienio žvalgybos generolą Vladimirą Černovą, kurio  pagrindinė misija – kaimyninių valstybių istorijos juodinimas, o Rusijos – švarinimas. Šis darbas iš Rusijos biudžeto yra gerai finansuojamas, bet  informacinio karo rezultatai nėra geri, nes   Ribentropo-Molotovo pakto padaryta žala  tapo slenksčiu, kurio neperlipa, o t. y. negali įtikinti pasaulio visuomenės, kad nemeluoja, neiškraipo istorijos.  Nesiseka  skleisti ir sąmokslo  teorijos, kad Lietuvoje neigiamas  holokaustas arba, kad žudynes vykdė tik lietuviai.  Todėl manau, kad V. Bruverio vertybės artimos fondui,„Историческая память“, kurio vienas iš uždavinių yra diskredituoti oficialias vietines istorines-politines struktūras (komisijas, nacionalinės atminties institutus). Manau, kad  V. Bruveris  neatsitiktinai viešai pareiškė, jog negalima perduoti galių asmenims, kurie nėra  įtakojami Kremliaus.

Kodėl V. Bruveriui ir jo Co toli iki europinių vertybių? Todėl, kad  Briuseliui didžiausia vertybė  yra istorinė tiesa,  nes jos neįmanoma panaudoti  informaciniame kare. Kas nutiks, jei valstybė  savo ideologiją, pažiūras  formuos vadovaudamasi  ne tiesa, o herojais, kuriems pripaišys mistinius darbus? Tas pats , kas nutiko Sovietų sąjungai su   maryčių melnikaičių  kultu – susinaikins.  Todėl  V. Rakučio  pranešimo  forma, kai  pateikė  klausimus vadovaujantis tiesa,  negali būti įvardinta, kaip įžeidžianti ir netinkanti holokausto paminėjimo. Tiesa  yra  vienintelis Lietuvos  ginklas informaciniame kare.  Tai  dar kartą turės išgirsti  specialus Kremliaus direktoratas, kuriam vadovauja Rusijos užsienio žvalgybos generolas V.  Černovas ir jo  pagalbininkai,  kurie užsienyje padeda mušti būgną D. Hosier,  S. Foti G. Gochin.   Lietuvoje, manau, kad  melo  būgną  muša ir kalba apie  moralę pagal putinistų išdirbtą schemą    – Alvydas  Nikžentaitis, Vytautas Bruveris, Indrė Makaraitytė,  Andrius Tapinas, Valdemaras Klumbys  ir Co.

Mus, Europos vertybių puoselėtojus, tiesa  išlaisvins, o jus, Rusijos užsienio žvalgybos generolo V.  Černovo  užsakymų vykdytojus,  įklampins į melo ir susinaikinimo  purvą.

Kategorijos: Be kategorijos.

1 komentaras

  1. Vilgirdas:

    Bendruomeniškumas žydus tūkstantmečiais palaikė ir gelbėjo, bendruomeniškumas juos ujo ir udys.
    Tauta tokia gabi ir išmani, kaip daugelis kitų, sąvastį tūkstančius metų išlaikiusių tautų. Tačiau kuklumu jų vedantieji nesirgo ir neserga. O dokumentai liudyja, kad žydai, kaip ir visos tautos, gerbia, klauso ir palaiko savus skriaudėjus, savus budelius. Tik apie tą pagarbą ir palaikymą tyli, kaip žuvys, užčiaupę savo pagrindinę darbo vietą – nasrus. O va pulti ir gintis – jie pagirtini profesionalai. Nuo Markso – Lenino – Stslino – Dušanskio ir daugelio litvakų laikų. Savo nelaimių naudą jie jau mikliai vadina bizniu. Tik tyliai, tyliai… Dar gojai išgirs… Suprantate, visi jie tokie patys ir šaunūs ir niekšai, ir dori ir veidmainiai… Nustebote? Galvojote, kad tik mes, lietuviai, tokie nė žodžio gero ir skanaus, nė sąžinės jokios dažniausiai? Ot, kad žydai, tie velniai – gražuoliai, mokėt į veidrodį žiūrėti… O kas moka?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>