Išorinis uostas Melnragėje ir „Eglės“ seniūnaitija

2018-01-12  susitikimas Žemynos mokykloje 

Sausio 12d.  „Eglės“ seniūnaitijos gyventojai susitiko su  Rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktoriumi  Artūru Drungilu bei jo kolegomis.  

Susitikimo tema „Išorinis uostas  Melnragėje“. „Eglės“ seniūnaitijos gyventojai  domisi šiuo projektu, nes iš naujai pastatyto uosto turės būti vežami ir atvežami kroviniai. Kokiu keliu jie pasieks Melnragės išorinį uostą? Kas laukia seniūnitiją juosiančio Šiaurės prospekto, ar ji taps uosto pagrindine magistrale? Ir dar seniūnaitijos gyventojams svarbu žinoti, kada jie bus  atskirti sienele nuo geležinkelio, kada tarša ir triukšmas nebus kasdieninis reiškinys? 

Atsakymai nedžiugino, nes pasirodo, kad kroviniai, taip vadinamos furos, bus nukreiptos į Šiaurės prospektą, nes šis keturių juostų kelias yra pratiestas už uosto pinigus, o  geležinkelis yra Lietuvos geležinkelio  problema.

„Eglės“ seniūnaitijos gyventojai, kurie gyvena šalia geležinkelio nesutinka, nes visi kroviniai vežami geležinkeliu yra iš uosto arba į uostą.  Geležinkeliu, darančiu žalą, aplink jį gyvenantiems, rūpinasi visi, kurie gauna naudą iš krovinių pervežimo.   Šiaurės prospektas yra gatvė, kuri atskiria dvi seniūnitijas, du tankiai apgyvendintus gyvenamuosius rajonus ir nesutinkame, kad kelias taptu sunkiasvorių mašinų tranzitine gatve. „Eglės“ seniūnaitijos gyventojai prašo įrengti apvažiavimą už miesto  link Kalotės .

Direktorius A. Drungilas mums paaiškino, nežinia, ar bus statomas išorinis Melnragėje uostas, nes šiuo metu yra rengiamos 3 studijos: Butingės, Melnragės ir  nulinis variantai.

Likome nesupratę, dar tik rengiami variantai, bet Melnragės uosto plėtros variantas jau viešinamas  tiek žiniasklaidos pagalba, tiek įvairių  susitikimų metu.

Atsisveikinant svečiai iš  uosto direkcijos  žadėjo  visada atvykti, visada paaiškinti, gyventojams, jiems rūpimus klausimus. 

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>