Ar dar gyva Deimantė?

2020-08-17 klaipėdiečiai Atgimimo aikštėje

2020-08-17 klaipėdiečiai Atgimimo aikštėje

Klaipėdiečiai,  negalintys  pakęsti  melo  vertinant  Garliavos įvykius, kiekvieną mėnesį  ateina į Atgimimo aikštę. Savo plakatais reikalauja kovotojai su pedofilija N. Venckienei grąžinti pilietines teises ir laisves. Klaipėdiečiai  supranta, jog jei nori   melą paversti tiesa reikia sunaikinti liudininkus, t.y. juos nužudyti arba  paversti daržovėmis.  Todėl svarbiausias plakatas   2020-rugpjūčio mėn, 17 d.  akcijoje yra,  „Ar dar gyva Deimantė?“

Renkamės  po įvykusių  Baltarusijoje  prezidento rinkimų, po Lukašenkos   tyčiojimosi iš konkurentų, uždarius vienus  į kalėjimą, kitiems leidus   pasislėpti Maskvoje, o trečius ištrėmus į Lietuvą.   Tokie įvykiai iššaukė nepasitenkinimą  ir baltarusiai išėjo į gatves. Opozicijos rėmėjai  buvo   suimami, mušami, kankinami  ir yra net žuvusių.

Lietuvos valdžia stojo  į nepatenkintų baltarusių pusę, o   įtakingas visuomeninkas  Andrius Tapinas pakvietė gyva grandine susijungti rugpjūčio 23 d. nuo Vilniaus iki Baltarusijos sienos.

Mums, kurie ateiname  99 kartą su prašymu leisti pamatyti Deimantės artimiesiems mergaitę, įsitikinti, kad ji nėra nužudyta valdžios, kyla  klausimas. Kodėl valdžia mato ką netinkamai  daro kaimyninės šalies politikas, tačiau nemato  savo pačios antidemokratinio elgesio?   Lietuvos Aukščiausiojo teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius  dar iki teismo  teisėją Neringą Venckienę išvadino pūliniu.  Tai, iš tikro, buvo neoficialus nurodymas teismui susidoroti su buvusia teisėja.   Žmonės, kurie norėjo matyti, kaip valdžia vykdo savo pačios priimtą sprendimą – nenaudoti jėgos prieš vaiką,  buvo sumušti. Nuotraukoje matome kaip per vyriškus organus talžo „bananu“.  Vėliau į viešą erdvę pateko filmuota medžiaga, kaip Stankūnaitė  naudojo prievartą  prieš vaiką, smurtavo ir policininkai prieš Seimo narę N. Venckienę. Žmonės, kurie budėjo ir kurie reikalavo  laikytis teisinės valdžios  priimtų  sprendimų, buvo tampomi po teismus.

Kodėl A. Tapinas neorganizavo , nepakvietė tautiečių į mitingus, į akcijas,  kuriose būtų  reikalaujama  gerbti  šalies įstatymus ir Konstituciją?  Kodėl  valdžios atstovus, viršijusius savo įgaliojimus, nepareikalavo  teisti?  Kodėl  Sauliui Skverneliui, kuris vadovavo 240 policininkų šturmui,  buvo leista kilti karjeros laiptais ir tapti net premjeru?  Kodėl  Lietuvos valdžiai smurtauti  galima, o Baltarusijos -  ne? Kodėl  A. Tapinas ir jį palaikantys  piliečiai sutinka, kad Lietuvoje būtų taikomi dvigubi standartai? Valdžia aiškiai  deklaruoja Lietuvos gyventojams, kad turi teisę  būti antidemokratiška.

Lietuvos valdžia smurtauja prieš savo piliečius.  Vėliavą laikančią Astrą Astrauskaitę  tariamai pažeidusią viešąją tvarką įkiša į  policijos mašinos narvą, greta tarnybinių šunų ir policijos komisariate panaudoja kovinius veiksmus.  Mergaitę  gynusius taip pat su policijos mašinomis išvežė iš Klonio gatvės. Po fizinio smurto visada seka teisminis susidorojimas su atitinkamomis pasekmėmis.   Lietuva, Latvija, Estija ir Lenkija paskelbė bendrą deklaraciją,  skatinančią  Baltarusijos valdžią nutraukti smurtą. Mes manome, kad  Lietuva , negali tarpininkauti, kadangi   taip pat kaip ir Lukašenka smurtauja prieš savo piliečius,t.y. neturi moralinės teisės dalyvauti tokioje garbingoje misijoje. 

Ateisime ir kitą mėnesį, nes kiekviena gyvybė yra svarbi ir ją būtina saugoti.

2020-08-17 2

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>