Nutylėjimai, paslaptys, kai valdžia kalba apie Deimantę ir Covid-19

2020-12-17 2

Mes, kurie renkamės paklausti valdžios „Ar dar gyva Deimantė?“ esame giliai įsitikinę, kad  Covid  įveiksime, jei Lietuvos valdžia gerbs gyvybę.  Todėl gruodžio mėn. 17 d. 12 val. atėjome  eilinį kartą  į Atgimimo aikštę  užduoti tą patį klausimą.

Šiandien  viešojoje erdvėje pateikiami sergančiųjų skaičiai– tūkstančiai, tačiau klaipėdietė Nijolė, pati būdama medikė,  sužinojo, kad  lapkričio 12 d.  jai nustatytas Covid teigiamas testas! PGR (iš nosiaryklės, gerklės). Besimptomis… Lapkričio 23 d. atliko Anti-SARS-CoV-2(koronaviruso) tyrimą. Atsakymas buvo, jog nėra antikūnių.  Kitaip sakant,  ji nesirgo. Ką patvirtino ir bendradarbių neigiami testai.  Klaidinantys testai  sako tik viena, kad laiku nesuteikiama pagalba tikriems ligoniams, kad  klaidinančių testų tikslas – didinti sergančių ir mirštančių skaičių.

Lietuvos valdžia, naudodama  Covid – 19 nustatymui brokuotus testus, iš tikro, negerbia ir nesaugo gyvybės.

Todėl visokie pertekliniai  draudimai yra tik apsimestinio  rūpesčio tęsinys.   Labai gaila, kad piliečiai ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos sąjungos valstybėse reikalauja  gerbti jų teises ir neskleisti melagingų žinių, tačiau valdžios negirdi. Kurčiausia, tai Lietuvos valdžia, nes  klausiame nuo 2012-05-17 d.   ir nenori išgirsti piliečių reikalavimo – parodyti gyvą mergaitę.

Kitas pavyzdys  Stasys, kuriam 79 metai, kuris  susirgo. Visą savaitę  laikėsi temperatūra 40 laipsnių, gydėsi namuose  tik paracetamoliu  ir arbatomis.  Kai nukrito temperatūra, pasitikrino -  teigiamas.  Dešimt dienų išbuvo saviizoliacijoje.

Šitas virusas aiškiai pareiškė, jog Žmogaus gyvybė yra paliekama  spręsti pačiam žmogui.  Įdomu buvo sužinoti, ar skiepysis.  Pasakė, kad ne. Šiais metais jau persirgo, o kitais metais virusas  galimai  bus  mutavęs. Jei lemta, sirgs.

Nepagarba gyvybei, piliečiui, deja,  nėra tik Lietuvos problema. Tai ir Europos sąjungos problema.  Aiškiai  žinome, kad imunitetas yra viena svarbiausių priemonių  apsiginti nuo viruso. Tačiau Europa, pasaulis kalba tik apie skiepus. Kai viską suveda tik į skiepus, tai piliečiams gimsta nepasitikėjimas valdžia ir jos priimtais sprendimais.

Valdžia pareiškė, jog mes  viską žinome, o jus, piliečiai, esate kvailiai, todėl tylėkite.

Tylėti liepia ir dėl Deimantės. Valdžios versija dėl vaiko yra dar šlykštesnė, nes ji piliečius įvardino nusikaltėliais ir , atseit nuo jų, ją paslėpė.

Atėję į Atgimimo aikštę  pareiškėme, jog negražu piliečius niekinti, tyčiotis iš jų, o svarbiausia negerbti gyvybės. Ateisime, klausime bei  lauksime valdžios atsakymo ir 2021 m. sausio 17 d. 12 val.

2020-12-17 1

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>