Ateis TIESOS diena

2017-06-17 visi

5 metai ir mėnuo, kai Deimantę, padedant 240 policininkų, Laima .Stankūnaitė su advokatu Gintaru Černiausku išnešė  iš senelių namų. Išvežė ją, ir visus tuos metus apie vaiką – tyla. Todėl svarbiausias klausimas, ar dar gyva Deimantė?  Lietuvos valstybė nesaugo vaiko, atima, išneša panaudojant skausmingą priemonę į nesaugią aplinką, į mirtį. Jei vaikas būtų gyvas tai tikrai apie tai  žinotų seneliai,  jiems būtų perduotos nuotraukos, filmuota medžiaga apie paskutinius jos penkerius gyvenimo metus. Jie ne tik nieko nežino apie savo vaikaitę, bet  valdžia, panaudodama savo galias, nutarė iš senelių net atimti namus.

Lietuvos piliečiai visą tą ilgą laiką, o tai 61 mėnesį, stebi neteisybių, melų  šleifą. Prokurorai, teisėjai užsideda melo akinius ir nagrinėja pedofilijos bylas. Pirmoji  tokia byla vyko Klaipėdoje. Į teisėtvarką kreipėsi šturmo dalyvė Birutė Vaikšnoraitė, ji savo akimis matė, kaip advokatas G. Černiauskas nešė mergaitę. Advokatai teikia teisinę pagalbą, bet nėra savo klientų nešikai. 2012 lapkričio 21 d. Klaipėdos apygardos prokuroras Aidas Giniotis priėmė nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą, nes duodamas parodymus G.Černiauskas teigė, kad jis „[...] mergaitės nenešė, tik ėjo šalia“. Lietuvoje įrodymų ir faktų nereikia, jais nesivadovaujama prokuratūrose, teismuose.. Nuotraukos rodo, kaip advokatas G. Černiauskas neša mergaitę, bet pakanka jam pasakyti, kad ėjo šalia ir pradedant Klaipėdos apygardos prokuratūra, o po to Klaipėdos apygardos teismo teisėja Edita Lapinskienė, dar vėliau Klaipėdos apygardos teismo teisėja Dalia Kursevičienė priima nutarimus – G. Černiauskas nenešė mergaitės. Nesvarbu, kad Klaipėdos prokuratūroje bei teismuose priimtoms nutartims jau daugiau kaip keturi metai, laikas dulkėmis neužklojo prokuroro A. Giniočio, teisėjų: L. Lapinskienės, D. Kursevičienės  sprendimų.

Vakar,  birželio 16 d., penktadienį, 13 val., įkalinamas 8-eriems metams nekaltas žmogus D. Kedžio draugas Raimundas Ivanauskas. Čia, kaip ir byloje, kad advokatas G. Černiauskas nenešė mergaitės, pakako  patologinio melagio Mindaugo Žalimo liudijimų, kuriuos jis ėmė  teikti praėjus net trims metams po įvykdytų žmogžudysčių. Pagal neįrodytus kaltinimus D. Kedžio draugas yra  apkaltintas ir pasmerktas. R. Ivanauskas turi regėjimo negalią.  Susitaikyti su neteisybe yra nusikaltimas. Valstybės vardu vykdomame nusikaltime  nenorime dalyvauti, todėl susirinkome  į Klaipėdos miesto centrinę aikštę pasakyti, kad  ateis diena, kai  Lietuvoje  teisėjai vadovausis ne patologinių melagių liudijimais, bet įrodymais, faktais. Ateis  TIESOS diena.

Todėl ateisime ir liepos 17 d., nes  negalima tylėti.  Turime reikalauti, kad nors  seneliams, parodytų medžiagą, kad jų anūkė gyva. Privalome siekti, kad paleistų iš kalėjimo R. Ivanauską. Privalome reikalauti, kad prokurorai ir teisėjai, kurie priėmė neteisėtus sprendimus  nedirbtų  teisėtvarkos sistemoje.

2017-05-17b

2017-06-17a

2017-06-17_f2017-06-17_d2017-06-17_j

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>