Valdžioje esantys, kodėl ignoruojate piliečius?

 2017-09-17.a

Mes, klaipėdiečiai,  į Atgimimo aikštę renkamės   kiekvieno mėnesio 17 dieną 12 val. pasakyti, jog valdžia naudojasi  ausų kištukais, kai į ją kreipiasi  tautos atstovai.  Matyt  todėl  jau   5 metai ir 4 mėnesiai neatsakoma, ar gyva Deimantė?

Šiandien susirinkę nusprendėme, kad  mergaitės nebėra gyvos arba ji tapo daržove. Taip pat manome, kad tie, kurie valdžioje užima pilkųjų  kardinolų statusą, siekdami tapti „švariais“, galimai  persistengė trindami    sekso žaidimus iš vaiko atminties.  Jie, valdydami korumpuotus teisėjus, reikalauja  apkaltinti mergaitės senelius, tėvo giminaičius. Mes matome  kaip teisėtvarka, lyg tarnaitė,  vykdo  pilkųjų kardinolų  užsakymus.

Ką daryti,  kaip apginti tiesą?  Garliavos įvykių dalyviai ginasi viešindami internete teismo posėdžius, priimamus sprendimus.  Tiesos skelbimas ir žinojimas – vienintelis kelias  apsiginti nuo valdžios savivaliavimo.

Šiandien būtina viešinti apie valdžios   tyčiojimąsi iš badaujančių prie prezidentūros.  Garliavoje 240 policininkų mindžiojo valstybinę vėliavą. Susirinkę prie prezidentūros stebi, kaip valdžia ignoruoja svarbiausią įstatymą – Konstituciją. Konstitucijoje 2 str. įrašyta, kad  Lietuvos valstybę kuria Tauta. Suverenitetas priklauso Tautai. Iškiliausi, drąsiausi Lietuvos piliečiai, kuriuos įgaliojo kitų miestų visuomeninkai,  vadovaudamiesi Konstitucija, reikalauja   pertvarkyti teisėsaugą, teisėtvarką. Reikalauja  įvesti tarėjų ir prisekusiųjų institucijas,  rinkti  vyriausiuosius  prokurorus  bei teismų pirmininkus.

Kodėl prezidentė, kuri kiekvieną dieną  nuo rugpjūčio 21 d.  mato palapines netoli prezidentūros langų, nenurodė savo  padėjėjams suorganizuoti susitikimą su  badaujančiais?  Matyt todėl, kad   prezidentė  į Konstituciją žiūri kaip į šiukšlių rinkinį.

Garliavoje piliečių nusistatymą apginti į pedofilų tinklą pakliuvusį vaiką įveikė 240 policininkų.  Badaujančius prie prezidentūros policija „saugo“, t.y rūpinasi  jų sveikata.  Jie reikalauja neterminuotą akciją nutraukti vadovaujantis  nauju  Vilniaus savivaldybės įsakymu. Kodėl Vilniaus  savivaldybė kepa  įsakymus kaip blynus ir pasikvietusi policiją gąsdina protestuojančius prie prezidentūros? Matyt todėl, kad yra įpratusi  auklėti tautą botagu ( policija),  nesiskaityti  su piliečiais bei tyčiotis iš jų. Tik diktatūrinių  valstybių  prezidentai niekina  tautas, kurios kuria valstybes.

Lietuvoje jau tapo įprasta, kad valdžios atstovai mindžioja valstybinę vėliavą,  tyčiojasi iš Konstitucijos. Valdžia per  antipilietinę žiniasklaidą  mus, piliečius, įžeidinėja, provokuoja, žemina. Pilietinė visuomenė, pagal valdžią, neegzistuoja, tai tik saujalė Lietuvai norinčių pakenkti žmonių, provokatorių. Nėra Lietuvoje problemų, nėra sunaikintas  vaikas,  teigia valdžia. Melas,- sako pilietinė valdžia.  Kodėl liudininkę išvežėte į nežinią tikslu ištrinti atmintį ar nužudyti? Tautą jaudinantys klausimai ir toliau lieka neatsakyti.2017-09-17 d

Ateisime ir spalio 17d., nes pilietinei visuomenei  tiesa yra brangiausias turtas

2017-09-17.s

Kategorijos: Be kategorijos.

1 komentaras

  1. Renata S.:

    Prisimenant kokia buvo prezidentė prieš kažkiek laiko, kai parvažiavusi iš ES parlamento ,,davė pylos“ tuometiniam šalies vadui G.Kirkilui, peršasi išvada, kad dabar ši moteris jau visai kitoks žmogus.Ne mūsiškis, esantis visai ne eilinio Lietuvos piliečio pusėje ..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>