Už kvietimą į politinę kovą su liberalais, su kapitalistiniais okupantais laukia teistumas

Klaipėdos apygardos teismas 2017-05-22 b

Klaipėdos apygardos teisme yra nagrinėjama, taip vadinama, „vatnikų“ byla.  Baudžiamoji byla – Giedriui Grabauskui, Žilvinui Razminui, Olegui Titorenko.  Mes, klaipėdiečiai,  2017 m. birželio 13 d. jau trečią kartą atvykome stebėti teisminio proceso.  Mus ši tema domina, klausomės ką kalba teisėjas, prokurorė, teisiamieji, liudininkai.

Balandžio mėn paskutinį ketvirtadienį   per Klaipėdos miesto tarybos posėdžio  pertrauką Virginijus Partaukas ir aš  bendravome  su buvusiu Klaipėdos saugumo vadu Algirdu Grubliu.  Pastarasis priekaištavo Virginijui už  teisiamųjų, o ypač Ž. Razmino palaikymą. Atseit šis žmogus  ne tik sprogdino Bražuolės upės tiltą, Kryžkalnio Magdę, bet ir Jurą Abromavičių (1959-11-24  – 1997-01- 31). Valstybės Saugumo Departamento (VSD) darbuotojas, savanoris, J. Abromavičius buvo susprogdintas  1997 m. sausio 30 d., penktadienį.  Šeštadienį jis planavo surengti spaudos konferenciją ir pateikti įrodymus dėl savo tirtų skandalingų įvykių. Saugumietis A. Grublys gyrėsi, kad buvo surinkta visa medžiaga įrodanti Ž. Razmino dalyvavimą  J. Abromavičiaus nužudime. Tiek Virgis, tiek  aš,  paklausėme,   kodėl  Ž. Razminas nebuvo pasodintas į kalėjimą. A. Grublys atsakė, kad byla buvo nutraukta   dar prokuratūroje.  Tik Lietuvoje prokuratūra gali  įrodymus padėti į stalčių ir viešai pareikšti – tyrimas nutrauktas.  Lietuvoje ne valstybė vykdo  teisingumą, bet neaiškios politinės  grupuotės.

Lietuvos Laisvės  lygos  narys, klaipėdietis Vaclovas Stončius,  prisiminė, kad į Klaipėda buvo atvykęs Antanas Terleckas,  Vytautas Šustauskas. Pastarasis įkalbinėjo  sprogdinti  Kryžkalnio mergelę. A. Terleckas ir klaipėdiečiai atsisakė dalyvauti tokioje akcijoje.

O dabar apie NATO. Donaldui Trampui, tapus  JAV prezidentu, apie Europos  sąjungos  ir Amerikos nesutarimus kalbama atvirai. Viešai  per spaudą  yra užduodamas klausimas – Lietuva su NATO ar su Europos sąjunga?  Europos Sąjungos pirmininkas Donaldas Tuskas priekaištauja D. Trampui, kad šis negina vakarietiškas vertybes, o rūpinasi savo pačių interesais.

Pagal mūsų, Lietuvos teisingumą, Europos sąjungos pirmininkas  Donaldas Tuskas turi teisę kalbėti apie NATO, priekaištauti JAV prezidentui.  Mes, lietuviai, negalime. nes mūsų piliečiams yra keliamos baudžiamos bylos  už  tariamą revoliucijos organizavimą.

Praeitame teismo posėdyje liudininkas Edvardas Satkevičius  teigė, kad šalies gynybinė galia priklauso ne tik nuo NATO, bet ir nuo Lietuvos jaunimo  paruošimo ginti Tėvynę. .Jis teikė paskaičiavimus, kad dėl emigracijos iš Lietuvos išvyko 1/3 jaunimo,  todėl  valstybė prarado savo gynybines galias.

Teisėjas  kaltinamiesiems uždavė klausimą, ar jie yra politinių partijų nariai?  Politinių partijų nariai gali reikalauti vyti iš politikos liberalus, o piliečiams stoti į politinę kovą negalima, nors Konstitucija kiekvieno piliečio reikalauja ginti savo Tėvynę.   Esi mažas,  esi neturtingas, esi niekas, o jaunieji kapitalistai valstybės turtą parceliuodami, statydami sau rūmus, įgavo valdžios galias. Jiems šalies ekonomika nerūpi, todėl prasidėjo emigracija, savų žmonių išvarymas, kuris prilyginamas  okupacijai. Jie  galingi, jų politinius reveransus vykdo  užsakomoji teisėtvarka,  todėl už tariamą nesantaikos kurstymą, už tiesos pasakymą apie šiandieninę Lietuvą  3 vyrai  yra teisiami, gadinama jų sveikata. 2017-06-13 iš Klaipėdos apygardos teismo posėdžio greitoji mašina išvežė G. Grabauską, kuris ėmė vemti kraujais. Psichologinė įtampa, neteisybė, valdžios savivaliavimas yra tautos ir G. Grabausko sveikatos naikintojas.

Ž. Razminas gali būti nuteistas ir laisvės atėmimu, o ten, kalėjime,  sunaikintas, nes per daug žino.   Ž. Razminas tėra reklaminės skrajutės autorius. Kas tas iniciatorius, kuris nukreipė spausdinimą į Šilutę?  Jei dalyvautų tik jis vienas, tai byla subliūkštu, todėl prokuratūra prijungė dar porą piliečių, atseit nusikaltimą darė grupėje.  G. Grabauską už tai, kad namuose turėjo kelias tas „antivalstybines“ reklamines skrajutes, o O. Titorenko, jog  jas atspausdino.

Klaipėdos apygardos teisme vyksta absurdo teatras.  Mums, stebėtojams, norima įteigti, kad kas galima Jupiteriui, jaučiui negalima. Dvigubi standartai.  Jei Europos sąjungos pirmininkas koneveikia NATO – okei, jei Ž. Razminas savo lapelyje koneveikia NATO,  tai prokuratūra nutaria, kad jis organizuoja revoliuciją.  Mano galva tokios bylos iš tikro turi tikslą šokdinti tautą,  t.y.,  įvesti diktatūrą tų, kurie valdo turtus, politikus ir teisėtvarką.

Žiūrėjau  Maskvoje filmuotą protesto akciją.  Jaunimas susikabinęs šaukė „Konstitucija, Konstitucija“.  Rusų reikalavimas gerbti šalies Konstituciją susišaukia su  teisminiais įvykiais  Lietuvoje.  Mes, lietuviai,  taip pat privalome reikalauti, kad  teismuose būtų laikomasi Konstitucijos, o ne išvedžiojama apie tariamą žalą socialinėms grupėms, Tėvynei. Privalome reikalauti nevaržyti prigimtinės žmogaus ir Tautos teisės laisvai gyventi ir kurti savo tėvų ir protėvių žemėje – nepriklausomoje Lietuvos valstybėje. Privalome neleisti, kad tariamas teisingumas vykdytų  politinį užsakymą.

Klaipėdos apygardos teismas 2017-05-22

Kornelija Abakaitė

 

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>