Tylėti dėl pedofilijos skandalo negalima, ateisime ir rugsėjo mėn. 17 d.

 2016-08-17 IV

Rugpjūčio 17 d. jau 51 kartą atėjome į Atgimimo aikštę paminėti skaudžiausią  Lietuvos įvykį: mergaitės pagrobimą, prievartos naudojimą ir  besaikį  tyčiojimąsi iš mergaitės šalininkų teismuose.

Prie mūsų prisijungė gyventojas iš Neringos. Jo pasakojimai priminė mums tuos laikus, kai Drąsius Kedys atostogaudavo  Neringoje ir gyvendavo sesers bute. Su kaimynais  neringiškiais pasikalbėdavo, guodėsi, kad jo mergaitė, jo kūnas yra pardavinėjamas pedofilams.

Kai  po J. Furmanavičiaus ir V. Narušienės nužudymo  lietuviškas teisingumas  ieškojo Drąsiaus Kedžio „bendrininkų“, kurie galimai galėjo  padėti mergaitės tėčiui, buvo  suimtas neringiškis  kaimynas ir tardomas,  grįžęs iš areštinės pareiškė, kad Lietuvoje teisybės nėra. Lietuvoje gali tapti nusikaltėliu ir būti pasodintas į kalėjimą,  jei esi tik  kaimynas žmogaus, kuris neįtiko  valdžiai arba draugas, kaip atsitiko su  Raimondu Ivanausku.

Valdžiažmogiai  mergaitę paslėpė, grąžino biologinei motinai, tėvą  – nužudė, draugą pasodino į kalėjimą, senelius ir kaimynę užtampė po teismus. Jie, valdžioje esantys,  pasiekė   gėdingą pergalę, bet ne teisingumą ir teisybę.  Tylėti negalima ateisime ir rugsėjo  mėn. 17d.

2016-08-17 III2016-08-17 II

2016-08-17 V2016-08-17 VI

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>