Būtina atnaujinti pedofilijos bylos procesą, nes akivaizdžiai pažeisti įstatymų saugomi interesai

2017-10-17

Lietuvą drasko skandalai. Aiškiai matome, kad teisėtvarka, kuri save laiko 3-čiąja nepriklausoma valdžia, tokia nėra. Karolis Venckus paviešino  2012-05-17 ankstų rytą filmuotą medžiagą iš senelių namų, kurių jie neteko.  Kiekvienas suprantame, kad ateis laikas, kuomet pateikta medžiaga turės pasekmes. Sistema, kitaip sakant „dvaras“, sėdi ir modeliuoja kaip suniekinti, išsityčioti iš medžiagos, kuri pateko į viešumą.  Daliai piliečių, valdomų žiniasklaidos  pagalba,  pasisekė  „išplauti protus“.  Tauta privalo „dvaro“ veiksmus užkardyti, t.y. neleisti toliau smurtauti prieš vaiką ir visuomenę. Taip pat stabdyti bet kokius bandymus užglaistyti vykdomosios valdžios, teisėtvarkos, žiniasklaidos akivaizdų nepotizmą, korupciją. Valdžia negalėjo perduoti beprotiškai smurtaujančiai motinai vaiką.  Valdžia valstybės vardu įvykdė  nusikaltimą ir jį slepia po  veiksmu, kuris vadinasi  „saugomos valstybės“. Kiek ilgai   smurtaujanti motina bus valstybės paslaptis?  Kiek ilgai bus teigiama, kad valdžia yra teisi, o piliečiai  – neišmanėliai? Tikėkime, kad greitai melas bus pavadintas melu, o ne tiesa. Kito kelio Lietuva neturi, ji privalo  stabdyti korupciją, poveikio darymą.

STT ir FNNT  prokurorams Nerijui Marcinkevičiui, Ugniui Vyčinui, ir Donatui Puzinui, FNTT tyrėjui Nerijui Valatkai bei advokatui Šarūnui Mickevičiui pateikė kaltinimus prekyba poveikiu, papirkinėjimu, kyšininkavimu. Mielieji, turi būti atnaujinta pedofilijos byla.  Nebūna taip, kad doras sąžiningas prokuroras ima  nepaisyti įstatymų. Galimai  jau daug metų N. Marcinkevičius  – dvaro įrankis. Kas gali paneigti, kad jam nedarė poveikio pilkieji kardinolai dar kitaip vadinamas „dvaras“, nes pastoviai kyla skandalai dėl teisėsaugoje gaunamų postų? Pagal „Laisvo laikraščio“ pateiktą medžiagą „prokuroras A. Kiuršinas 2009 m. liepos mėnesį sudarė ikiteisminio tyrimo planą pedofilijos byloje, kurį 2009 m. liepos 27 d. pavirtino Kauno apygardos vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Nerijus Marcinkevičius. Būtent šiame plane buvo numatyta paimti  diskus iš D. Kedžio su nufilmuotu mažametės pasakojimu, atliekant poėmį ar kratą jo namuose“. Argi šis  prokuroro paruoštas planas, kurį patvirtino  aukštesnis pareigūnas,  nėra akivaizdi prekyba poveikiu?

Būtina reikalauti, kad paleistų Raimundą Ivanauską. Kiek dar metų nekaltą pilietį laikys už grotų? Pedofilijos byloje neteisėtų, galimai naudojant įvairias poveikio priemones, sprendimų yra  priimta labai daug.  Visa korumpuota sistema  gins  savo suplyšusį, dvokiantį mundurą. Mylėkime savo artimą, kaip  save, ir neleiskime tyčiotis.

https://www.youtube.com/watch?v=ff_pmbC3Oy8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0QyKCN3azZBIgQR4tr_WTBy-YK6mDgnwjrrghLG9vKJpqFrL7lkDX-gDo

Kategorijos: Be kategorijos.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>