Telšiškę socialdemokratę S. Naujokienę reikia vyti lauk iš savivaldybės tarybos

Telšių nuotraukaTelšiai  tėvo gimtinė.  Dar vaikas būdama, beveik kiekvieną vasarą su tėvais lankydavausi  Žemaičių sostinėje.  Nuo tų laikų man Telšiai -  dorų, sąžiningų žmonių miestas.

Todėl, kai ėmiau domėtis telšiškės Virginijos Smilgytės istorija, negalėjau patikėti,  kad  dori, nuoširdūs, ištikimi savo principams miesto gyventojai apsėsti,  kaip skėrių,  nesąžiningų politikų.

Likau šoko būsenoje po pokalbio su politike Stefa Naujokiene, priklausančia Lietuvos socialdemokratų partijai.  Apsilankiau jos darbovietėje UAB „Žemaitijos psichikos sveikatos centre, kad daugiau sužinočiau apie Virginijai Smilgytei nustatytą tariamą ligą.

Pasirodo, liga buvo diagnozuota remiantis dviem įrašais.  Vienas dokumentas,  tai V. Smilgytės brolio ( galimai tai net ne brolio raštas, nes Centras turi tik skundo kopiją, kuri sunkiai perskaitoma) ir  antras įrašas, kurį S. Naujokienė pavadino taikomasis pokalbis su V. Smilgyte. Paklaususi, kodėl byloje  nėra pažymų, kurias išduoda Centras norint gauti vairuotojo pažymėjimą bei globėjo statusą, kurį galima įteisinti tik   teismo keliu, tik pristačius dokumentą, kad psichinė sveikata yra gera? Tos pažymos konstatuotų, kad psichinės sveikatos pablogėjimo nebuvo.   Iš  vadovės S. Naujokienės  sužinojau, kad tokias pažymas išduoda ir psichiniams ligoniams.

Taip ir likau nesupratusi,  kaip UAB „Žemaitijos psichikos sveikatos centras“ sudaro  bylas.  Galimas brolio skundas įsegamas, o pažymos, kurios yra gaunamos iš to centro ima ir išnyksta, byloje jų nėra.

Supratau, kad  S. Naujokienė suvokusi, kad manęs neįtikino jos pasakojimas, jog brolio skundas ir yra psichinės ligos pradžia, metė paskutinį „kozirį“. O jis toks, kad brolis sunkus psichinis ligonis ir tai paveldima.

Labai norėjau sužinoti, kaip galėjo specialistai patikėti pareiškimu žmogaus, kuriam buvo  diagnozuota sunki psichinė liga. Pasirodo V. Smilgytės broliui buvo ir proto prašviesėjimų.

Nenustebau, išgirdusi apie sunkią brolio psichinę ligą, nes kai ėmėme domėtis V. Smilgytės asmeniu, beveik žodis į žodį, t.y. tą patį išgirdome ir  iš  Telšių rajono tarybos nario  Algirdo Bacevičiaus.  Kaip čia nutinka, kad tarybos nariai tampa „inkubatoriniais“, kartoja, kaip sugedusios plokštelės, vienodus teiginius? Manau tampa „inkubatoriniais“, kai dalinasi žiniomis, galimai melu ir  apkalbomis.  Dar vienas ponios S. Naujokienės teiginys, kad ji nesanti suinteresuota V. Smilgytės atžvilgiu, sukėlė įtarimą. Manau, kad ji yra suinteresuotas asmuo, nes   sėdi viename politiniame vežime – Telšių rajono taryboje.

Po pokalbio su UAB „Žemaitijos psichikos sveikatos centro“ vadove S. Naujokiene, susidariau nuomonę, kad jos dėka ir yra  vykdomas susidorojimas su telšiške.

Mano galva, Telšiuose negali egzistuoti nesaugi aplinka, negali būti naikinami žmonės, kurie  rašo apie Telšių miesto blogybes. Telšiai yra padorių žmonių miestas, tai tėvo gimtinė ir tokioms kaip Stefa Naujokienė nevieta būti  rajono savivaldybės taryboje.  

Artėja rinkimai ir Lietuvos socialdemokratų partija, kol jos gretose yra S. Naujokienė, neturi patekti į Telšių rajono tarybą.

Labai apsiriko tie, kurie manė, jog uždarę V. Smilgytę, užtildys kritikus, išsaugos savo politinį, visuomeninį statusą.

 

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>