Tautininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus iniciatyva

2014-08-25 piketo del euro įvedimo dalyviai šalia eurobuso  

 Nuo  2014 m.  rugpjūčio mėn. 25d.  eurobusas pradėjo  važinėtis po Lietuvą. Šios kelionės tikslas –  supažindinti su praktiniais euro įvedimo aspektais. Pirmoji stotis – Klaipėda, Atgimimo aikštė. Mums, klaipėdiečiams, atrodo didžiausias absurdas tokio eurobuso   misija. Ar nežinome, ar negalėsime sužinoti, koks euro kursas ir kur reiks keisti litus. Šias procedūras išaiškins  bet koks seniūnas  ar internetas. Geriau tegul paaiškina, kaip reiks gyventi, kai kišenėje skambės keli eurai, o jau dabar  kasdien didėja maisto produktų , kasdieninio vartojimo prekių  kainos.

Lietuvos Vyriausybė nėra pasiruošusi euro įvedimui, nes kylant kainoms nėra atlikusi indeksacijos arba  atlyginimų, pensijų, stipendijų, socialinių išmokų pakėlimo. Todėl euro įvedimas skurdžiausiai gyvenantiems bus didžiulis smūgis, kuris dar labiau padidins socialinę atskirtį. Būtina skelbti moratoriumą euro įvedimui.

Šiandien stebėdami karą Ukrainoje suprantame, kad agresorė Rusija ruošėsi kraujo praliejimui, piliečių naikinimui. Rusija buvo ir yra labai suinteresuota didinti  socialinę atskirtį, piliečių skurdinimą, kad galėtų teigti, jog ateina į Ulkrainą ginti vargstančių, ukrainiečių valdžios nuskurdintų. Taip, kaip šiandien Rusijos propoganda klykia pasauliui dėl Ukrainos, taip gali būti po kelių dešimtmečių darys ir su Lietuva. Šimtmečiais nesikeičia paruošiamieji darbai karams pradėti.

Kiekvienos nacionalinės valdžios pagrindinė užduotis yra kurti piliečių gerovę, nes valstybės skydas, gynybinė jėga yra piliečiai. 

Lietuvos valdžia, neindeksavusi atlyginimų, pensijų, stipendijų, socialinių išmokų, paniekina  valstybės skydą – piliečius ir  todėl manome, kad sąmoningai dalyvauja bei padeda Rusijai organizuoti paruošiamąjį karo etapą prieš Lietuvą:  Rusijai reikia koridoriaus, vedančio į Karaliaučių.

Neateiti, nekalbėti apie tai negalima. Tautininkų sąjungos partijos Klaipėdos skyriaus iniciatyva su vėliavomis atėjome į Atgimimo aikštę ir klausėme žmonių, ar nori euro? NE – sako pilietinį informacinį karą atlaikę piliečiai. 

2014-08-25 piketo dalyviai    

2014-08-25 piketo dalyviai šalia eurobuso

2014ž08ž25 piketo  dalyvių bendravimas su praeiviais

2014-08-25 piketo  dalyvio Virgio  bendravimas su praeiviais

Kategorijos: Be kategorijos.

1 komentaras

  1. Henrikas:

    Tas eurobusas po Lietuvą – tik ES (t.y. ir Lietuvos mokesčių mokėtojų) pinigėlių „įsisavinimas“ į kažkurių finmin valdžiažmogių kišenes. Tam tikslui paskirta šimtai tūkstančių, o išleista bus tik dešimtys tūkstančių, likę pinigėliai bus tvarkingai pasidalinti. Tad nieko jaujo Lietuvoj…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>