Laisvę Neringai Venckienei

2019-11-17 d

Lapkričio mėn. 17 d. 12 val. klaipėdiečiai atėjo  į  Atgimimo aikštę.

Mergaitės  klausimas „Žmonės jūs, ar ne žmonės?“ skamba kaip priekaištas, kaip prašymas.

Deimantei, o gal greičiau sau,  norime pasakyti, kad norime būti žmonėmis. Todėl piliečiai   kiekvieno mėnesio 17 dieną, kai valdžia nutarė, jog galima smurtauti prieš beginklius žmonės, jėga iš namų išvilkti mergaitės senelius , o pačią mergaitę, panaudojus skausmo priemones,  išnešti,    renkasi  su plakatais.  Tai taikus protestas  skirtas priminti  valdžios platinamą  melą ir  stabdyti žmonių kvailinimą.

Sustoję praeiviai skaitė plakatus. Vienas vyras ilgai stovėjo, kad teko jo paklausti, ar sutinka su  mūsų kolegos Virginijaus Partauko  tekstais. Žmogus pasakė, kad Taip. Jis turėjo bylą teisme,  žuvo   sūnus. Teisėjai jo sūnaus byloje pasisakė taip, kai  buvo pastebėta, kad nėra avarijos kaltininkės kraujo tyrimo, nereikia, nes ji buvo blaivi.  Teisėsaugai žmogaus gyvybė yra niekinė, jos ji negina.  Garliavos bylos tapo pavyzdžiai, kaip teisėtvarka gali savivaliauti, demonstruoti įtakų galias. Iš jų mokosi kiti teisėjai ne ginti teisingumą, bet vykdyti užsakymus.

Teisėja Neringa Venckienė supratusi,  kaip dirba trečioji valdžia – teisėsauga išvyko iš Lietuvos į Jungtines valstijas.

Klaipėdiečiai 2019 m.  lapkričio mėn. 17 d.    jau 90 kartą pasmerkė  teisėtvarkos absurdiškus sprendimus: surežisuoti  ir 8  žmonės  nuteisti dėl neteisėto informacijos apie asmens privatų gyvenimą rinkimą, sukurpti bylas ir nuteisti senelius Kedžius ir jų kaimynę Olgą Girdauskienę už tvirkinimą,    įkišti į kalėjimą nekaltą žmogų – Raimundą Ivanauską.

Valdžios savivaliavimas, galių demonstravimas tęsiasi.   Šiandien visa Lietuva stebi, kaip parsivežę Neringą Venckienę laiko kalėjime, atseit ji gali pabėgti.  Kur pabėgti? Ką čia svaičiojate, sėdintis valdžioje?  Ar pasiseks mums, padedant Karoliui  Venckui kontroliuoti „apsirgusią“ lietuvišką teisėsaugą ir neleisti savivaliauti?

2019-11-17 e2019-11-17 b2019-11-17 a

Kategorijos: Be kategorijos.

1 komentaras

  1. Atgalinis pranešimas: 90tas klausimas prezidentūrai. Vietoi atsakymų - nuotraukų klastotės oficialioje žiniasklaidoje - neteisybiuviesinimas.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>