Laikas ir nesėkmės verčia ieškoti kitų sprendimų ir nenuleisti rankų

2021-01-17 2

Klaipėdiečiai rinkosi jau 104 –tą kartą į Atgimimo aikštę pasakyti, jog  tada, 2012 m. gegužės  17 d., nesugebėję išsaugoti  mergaitės, jaučia kaltę.  Šiandien, tiek klaipėdiečiams, tiek kitiems Lietuvos gyventojams,  – svarbiausia, kad Deimantė būtų gyva. Todėl  pagrindinis  plakatas yra  „Ar dar gyva  Deimantė?“.

Kai  valdžios reikalauji  8 metus ir 8 mėnesius parodyti vaiką, jog jis gyvas,  tai norisi, kad prašymą išgirstų.  Valdžia negirdi. Kam reikalingos kurčios ir aklos politinės jėgos ?  Todėl  labai norėjosi, jog 2020 m. į Seimą patektų partijos, kurios pradėtų realią teisėtvarkos reformą, atnaujintų rezonansines bylas ir surastų  tikruosius Jono  Furmanavičiaus ir  Violetos Naruševičienės bei  kitų nekaltų aukų  žudikus ir užsakovus, nes tik  tada sužinosime tiesą  ir pamatysime Deimantę.

2020 m. rinkimai mūsų viltis nutolino dar keturiems metams.  Bendraminčiai, kurie ateina kiekvieną mėnesį į Atgimimo aikštę, klausia vienas kito, kaip toliau reikalausime  teisingumo ? Vieni aiškina, jei  sugrįžo N. Venckienė ir „Drąsos kelio“ partija turi stiprų lyderį, tai  tegul partija ir  siekia  atstatyti teisingumą. Kiti prašo tęsti , nes valdžia tik  ir laukia,  kad  visi  pamirštų ir galėtų  sunaikinti vaiką. Treti aiškina, kad prie klausimo: „Ar dar gyva mergaitė?“  turi būti plakatas apie mažų partijų vienijimąsi, o vienijimosi ašis  – Garliavos rezonansinė byla.

Visi, kurie renkasi dėl akivaizdžiai  suklastotos Garliavos bylos sutaria, kad kiekvieną kartą  valdžiai plakato pagalba  užduos  klausimus.  Šį kartą – Prezidentui: „Kada  prokurorė Nida Grunskienė iškels bylą S. Skverneliui dėl Garliavos įvykių? Ar pedofilai  Jums netrukdo domėtis  Garliavos byla?“

Klaipėdiečiams skauda širdį, kad neapsaugojo mergaitės, kad nesusitarė mažosios partijos dėl bendro rinkiminio bloko,  tačiau pripažinti valdžios savivaliavimą, kaip neįveikiamą,  negalima. Todėl ateis ir vasario  mėn. 17 d.  12 val. į Atgimimo aikštę.

2021-01-17 12021-01-172021-01-17 42021-01-17 3

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>