Klaipėdos apylinkės prokuratūrai

 

Klaipėdos apylinkės prokuratūrai

Klaipėdos daugiavaikių šeimų bendrijos pirmininkė Virginija Jurgilevičienė

Klaipėdos jungtinio demokratinio judėjimo pirmininkas Virginijus Partaukas

                                                                   PRAŠYMAS

ištirti ar nėra nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių pagal BK 121 str., 122str., 145 str.

Lietuvos Respublikos Konstitucija garantuoja piliečių saugumą. Gaila, bet tikrovėje taip nėra.  2017-11-21  ant  Viačeslav Titov facebooko  sienos Edvinas Kerikas rusų kalba rašė: „Ateis laikas ir mes tuos NATO užpakalių laižytojus aikštėse traiškysime!!!“ ( „Не чего придёт время и мы этих натовских задницо лизов на площадях будем давить!!!“). E. Kerikas, šitaip teigdamas, prisipažįsta, kad egzistuoja antikonstitucinė grupė ar organizacija,  kuri  aikštėse traiškys  mus, piliečius,  kuriems NATO nėra priešas. Norisi paklausti, kaip galima bus traiškyti piliečius, nepakeitus Lietuvos valstybės konstitucinės santvarkos, nepasikėsinus į jos nepriklausomybę arba nepažeidus teritorijos vientisumo? 

Prokuratūra tyrė  ir  perdavė į teismą baudžiamąją bylą dėl to, kad   Ž. Razminas, O. Titorenko, G. Grabauskas pakvietė  „visus garbingus ir laisvę mylinčius piliečius vieningai stoti į kovą su Lietuvos okupantais JAV-NATO-ES!“, tačiau  paprašę   “visoje Lietuvoje kurti nesmurtinio pasipriešinimo grupes kovai su okupaciniu režimu“, nei žodeliu neužsimena apie traiškymą aikštėse. Šie vyrai  yra teisiami  už  tariamą smurto, nesantaikos propagavimą, už tariamus  ketinimus neteisėtu būdu pakeisti Lietuvos valstybės konstitucinę santvarką.

Kiekvienas gali palyginti kuriuose teiginiuose  yra kurstomas smurtas, nesantaika ir siekiama neteisėtu būdu pakeisti Lietuvos valdžią – ar propagandiniuose lapeliuose, už kuriuos teisiami vyrai, ar E. Keriko parašytame  tekste  ant V. Titov sienos.

Arūnas Marčauskas, vietoj to, kad kreiptųsi į prokuratūrą, viešina E. Keriko teiginius savo facebooke.  Žurnalistė Palmira Martinkienė tą patį paviešino el. laikraštyje „Atvira Klaipėda“ su prierašu, kad tuo turi susidomėti prokuratūra. Ž. Razminui, O. Titorenko, G. Grabauskui baudžiamoji byla keliama ne tik už  nuomonę, bet ir už jos viešinimą. Nepaisant to, kad A. Marčauskas po P. Martinkienės straipsniu „Žinomi politikai palaiko NATO priešininkus?“ parašė komentarą, kad jis gali viešinti,  nes  naudojasi  satyros žanru. Iš tikrųjų  jokios satyros šiuo konkrečiu atveju nėra, o yra tik smurto propagandos viešinimas.

Prašome ištirti ar E.  Kerikas savo  pasisakymu  nusikalto  Lietuvos valstybės Konstitucinei santvarkai, o A. Marčauskas galimai padarė nusikalstamą veiką,  viešindamas  antikonstitucinį  E. Keriko  užrašą.

Prašome, atlikus tyrimą ir nustačius anksčiau paminėtų piliečių kaltę,  juos atitinkamai nubausti. 

 Virginija Jurgilevičienė

Virginijus Partaukas

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>