Klaipėdiečiai, nebūkite avinais

Rinkėjui pažadai  per vieną ausį įeina, o per kitą išeina. Kodėl turėčiau savo, o per rinkimus ir dar labai brangų, vertingą balsą, atiduoti kokiai partijai, ar judėjimui?  Ar todėl, kad mieste  ant beveik kiekvieno stulpo ar sienos kabo būsimo mero nuotrauka? Miestas yra pasipuošęs Valstiečių partijos lyderio Arvydo Vaitkaus atvaizdais.  Nuotraukų gausybė šiam valdininkui  turi palengvinti kelią į miesto tarybą.  A. Vaitkus, nors ir labiausiai reklamuojamas, tačiau gali ir nepatekti  į Klaipėdos miesto valdžią. Todėl nutarė  eiti dar  ir į  bendruomenes ir ten save garsinti.   Pirmoji bendruomenė, kuri krito  po A. Vaitkaus kojomis yra Vitės. Viena močiutė iš Vitės rajono gyrėsi, kad bendruomenės susirinkime buvo paprašyta balsuoti už šį kandidatą ir ji balsuos. Vitės Facebooke bendruomenės steigėjas Ruslan Schneiderat kritikuoja Klaipėdos miesto valdžią ir giria Uosto direktorių. Laikraštyje „Klaipėda“ internetiniame komentare apie tokį Ruslano elgesį parašyta „Lindai į užpakalį Budinui, teisinai jo norus tiesti kelią Švyturio g., sakei, kad bus puikūs dviračio, pėsčiųjų takai. Kai supratai, kad Budinas jau politinis lavonas, persimetei garbinti kitą. “ Vitės facebooko skaitytoja Giedrė netiki nei Vitės bendruomenės steigėjo R. Schneiderat, nei uosto dirktoriaus gražbiliavimu dėl naujai tiesiamos magistralinės gatvės, nei dėl stadiono sunaikinimo. Ji rašo kad,  „Stadionas jau pradėtas statyti už Ermitažo… Labai įdomu kokią valdžią siūlot rinktis,  kuri mestu jau pradėtus planus ir vykdomus darbus“.  Šiandien  gyventojams, esantiems už Joniškės kapinių, yra problema įvažiuoti į Liepų gatvę, jų prašymai remontuoti Joniškės gatvę  ignoruojami ir planuose įrašomas Klemiškės gatvės remontas, nes ji jungs miestą su naujuoju stadionu.

Kita bendruomenė, kuri džiaugiasi kandidato į merus A. Vaitkaus dėmesiu yra Marių bendruomenė. Būsimasis meras, aukštą postą užimantis uosto valdininkas, bankinėje sąskaitoje turintis  daugiau negu 417 tūkstančių eurų,  rogutėmis lekia nuo Simonaitytės kalno. Bendruomenės pirmininkė Ligita Girskienė įtraukta į Valstiečių rinkiminį sąrašą. L. Girskienė pasirinko turtuolių sąrašą.  Ant jos facebooko sienos parašiau, kad pasirinko patį blogiausią variantą, partiją, kurią dauguma klaipėdiečių  laiko politiniais lavonais. Už tą  pasisakymą buvau užblokuota. O kaip poniai L. Girskienei paprotinti apie Valstiečius, jeigu  išmeta iš draugų?  Valstiečiai, lyg prostitutės,  parsidavė verslininkams, dirbantiems su trąšų krova, vykdo jų valią -  geležinkelių ir uosto užgrobimą. Ta politika, kurią vykdo Valstiečiai sunaikins Klaipėdą, Kuršių marias, Melnragę. Būtina juos stabdyti, t.y.rinktis, bet kokią politinę partiją, išskyrus Valstiečius ir jų siūlomą merą A. Vaitkų.

Valstiečiai gąsdina rinkėjus,  kad jei mus nepasirinksite grįš Konservatoriai.  Girdėjome,  žinome, kad Uostą akcine bendrove norėjo paversti Konservatoriai, Socialdemokratai, bet per silpnai buvo korumpuoti.  Jų norai ir liko tik jų norais. Klaipėdiečiai  klausia,   tai kas stovi už Valstiečių nugarų, kas  jiems įžiebė žalią šviesą uostą paverčiant akcine bendrove? Atsakymas vienas,  ką negali pinigai, gali dideli pinigai. Ką negali korumpuoti, gali labai korumpuoti.  Tokie  yra valstiečiai.

Valstiečiai ateina paimti Klaipėdą ir ją išpardavinėti. Labai tikėtina,  kad uosto akcijos būtų  sėkmingas  verslas. Didžiausia Valstiečių bėda, jog neturi Klaipėdos miesto vizijos. Vienintelė jų vizija yra 4  kartus didinti krovą mieste.  Klaipėdiečių tokiomis vizijomis nepatrauksi prie balsadėžės.  Todėl tikisi rinkėjus kovo 3d.  privilioti reklama.  Tikėtina, kad sekantis jų ėjimas, patekus į miesto tarybą,   yra   nutildyti  nepatenkintus tarša klaipėdiečius.

Klaipėdiečiai,  jūsų  laukia  liūdnos dienos, jei nužygiuosite su kovotojais  prieš korupciją, kurie turi tiek pinigų, kad savo reklama gali  užkloti visą miestą.

 

 

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>