Klaipėdiečiai klausia: koks virusas Lietuvos valstybei yra pavojingesnis?

2020-03-17k

2020-03-17 klaipėdiečiai atėjo į Atgimimo aikštę,  į pilietinę akciją skirtą Garliavos įvykiams. Jie atėjo  paklausti: „Ar dar gyva Deimantė?“. Koronavirusas  privertė daryti susirinkimo pokyčius. Laikydamiesi rekomendacijų  atsistojo vienas nuo kito beveik per du metrus.

Atėjo tie, kurie  aklai nepaisė rekomendacijų dėl koronaviruso  ir, kuriems  teisingumas  yra didžiausia vertybė. Koronavirusas tęsis apie 2 mėnesius. Tai vėsaus ir drėgno laikotarpio liga.  Šis virusas bus įveiktas.

Lietuva serga žymiai baisesne liga – korupcija. Šiai lėtinei ligai 30 metų.  Tik korumpuota valdžia, o tai Klaipėdos miesto savivaldybė, kai šalyje buvo paskelbtas karantinas  ėmė ieškoti apsauginių kaukių. Nors  Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos paskirtas vyr. gydytojas  V. Janušonis  2020-02-27 gyrėsi, jog  ligoninė  epidemijai yra pasiruošusi. Tas pats gydytojas per  valstybinę žiniasklaidą  kalbėjo, jog klaipėdiečiai neužsikrės  vienas nuo kito.  Klaipėdos miesto meras, kuris  turėjo kontroliuoti savivaldybės ligonines, savo darbo neatliko, todėl  dėl susidariusios padėties kreipiasi ne į Vyriausybės ekstremalių  situacijų komisiją, bet  į savo draugą Prezidentą.

 Korupcija graužia ne tik savivaldybes, bet visą  Lietuvą. Paūmėjimai: prezidentinis pučas, Garliavos įvykiai.  Politinis koronavirusas yra negydomas, todėl jis  naikina valstybę.  Paskutinis teisinio nihilizmo  veiksmas  –  Neringos Venckienės byla. JAV nurodė, kad baudžiamasis persekiojimas N. Venckienės atžvilgiu gali būti vykdomas dėl 4 (keturių) galimai nusikalstamų veikų, kurios visos susijusios su 2012 m. gegužės 17 d.  Buvusi teisėja informavo, kad jai inkriminuoja dar vieną nusikaltimą, – piktnaudžiavimą globėjos teisėmis. Kai N. Venckienė pranešė   visuomenei   apie naują kaltinimą,  tai sulaukė prokuratūros komentaro, jog „epizodas dėl piktnaudžiavimo globėjo teisėmis yra paminėtas kaltinamajame akte, tačiau tai nėra kaltinimas ir baudžiamoji atsakomybė už tai negresia. Tai yra prokuroro teisė, aprašant veiką, išdėstyti tokias aplinkybes, kurios jo nuomone turi reikšmės sprendžiant bylą. Teismas, priimdamas sprendimą, turi teisę koreguoti kaltinimo tekstą“.

Tik korumpuota teisėtvarka viešai gali pareikšti, kad jei  neturime  įrodymų, galimai  įrodomąją medžiagą esame sunaikinę arba giliai paslėpę, tai bylą koreguosime, kalbėsime apie globėjo teises.  Vadinasi  nenagrinės bylą pagal tas veikas, kurios nurodytos. Kas gali priversti Lietuvos teisėtvarką dirbti, o ne tarnauti korumpuotai valdžiai?  Tauta.  Todėl klaipėdiečiai išėjo  pasakyti, kad  svarbiausia liga  yra politinis  koronavirusas, kuris  padedant žiniasklaidai,  naikina   Lietuvos gyventojų imunitetą melui.  Tylėti, susitaikyti, tai reiškia, pasiduoti  politinei epidemijai, todėl klaipėdiečiai atėjo 94 kartą paklausti,  kada pamatys  Deimantę? Atėjo ir pasakyti, kad   pavargo nuo  korumpuotos teisėtvarkos  ir valdžios  sprendimų. Atėjo, nes valstybės erozija  dar   tebevyksta.

2020-03-17f2020-03-17d

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>