Keturi metai nežinios ir melo

2016-05-17 piketas III                                                                      2016-05-17 piketas

Jau keturi metai, kaip Lietuvos gyventojai  reikalauja tiesos apie pedofilijos skandalą.   Jie, valdžiažmonių žiniasklaida, sisteminės partijos, teisėtvarka, upeliais lieja melą, pateikdami Garliavos ir pedofilijos įvykius.  Todėl mes, klaipėdiečiai, renkamės kiekvieno mėnesio 17 dieną  su  tikėjimu, kad tiesa išaiškės.

Mes  tie, kurie Garliavoje Klonio gatvėje  budėdavome, kai mergaitė gyveno su seneliais. Mergaitė prašydavo mūsų  neišvažiuoti, nes negeri žmonės gali ją paimti iš mylimų senelių. Ji bijojo biologinės  mamos ir jos aplinkos.  Pasilikę, neišvažiavę į savo namus,  girdėdavome mergaitės ačiū.

Praėjo nuo tų įvykių keturi metai ir girdime kaip biologinės motinos Laimos tėvai Stankūnai teisme liudija priešingai.  

Sisteminė žiniasklaida džiaugsmingai praneša  apie ką kalbėjo teisme Stankūnai.  Tų pranešimų vienintelis tikslas  parodyti, kad   valdžia yra visagalė ir  melą gali paversti tiesa.

Ateiti, pastovėti ir nulenkti pagarbiai galvą tiems, kurie kovoja už mergaitę, už tiesą ir gėrį privalome.  Ateisime ir  birželio 17 dieną.

2016-05-17 piketas V

2016-05-17 piketas I

2016-05-17 piketas X

 

Kategorijos: Be kategorijos.

1 komentaras

  1. Mūsų žmonės nuostabiai pastabūs ir greitos reakcijos, su kuo ir sveikinu, šaunuoliai, linku ir toliau taip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>