Kada sužinosime tiesą apie mergaitę?

2018ž02ž17

Į Atgimimo aikštę atėjome  69 kartą tik su vienu klausimu.  Ar gyva mergaitė? Tie, kurie pasiuntė 240 ginkluotų policininkų, žinojo, kad piliečiai, kuriems Lietuva yra brangiausias  turtas, nenurims, domėsis pedofilijos liudininkės likimu.  Todėl  valdžia, priėmusi  sprendimą paimti  liudininkę, jau buvo paruošusi   scenarijų, kaip nuramins piliečius.  Sisteminėje žiniasklaidoje  pasipylė straipsnių lavina,  kad tai yra teisėjos Venckienės ir jos brolio fantazijos.  Valdžia  globojanti pedofilus   labai apsiriko.  Piliečiai nepatikėjo žiniasklaidoje pasirodžiusiais straipsniais ir jau daugiau kaip 5 metus domisi mergaitės likimu.  Paklausk,  bet  kokio žmogaus, kuris nėra susipykęs su logika,  ar  būtų  žudomi žmonės, kurie  kalba nesąmones, fantazuoja. Sulauksi   vienintelio atsakymo, kad  ne.  Žuvus su pedofilija susijusiems žmonėms, o tai  teisėjui,  Naruševičienei, neaiškiomis aplinkybėmis mirus  A. Ūsui ir nužudžius  Drąsių Kedį, piliečiai negali patikėti valdžios  kuriamomis  versijomis.

Manome, kad  2012 m. jėga paėmė Mergaitę  tik tam, jog  ją nužudytų , kaip jos  Tėvą.

Šiandien mums, piliečiams, aiškina, kad valstybė saugo mergaitę nuo nusikalstamo poveikio.  Iš tikro saugo nuo disidentės  sesės Sadūnaitės. Šis žmogus savo visu gyvenimu rodė, kad yra sąžiningumo ir padorumo simbolis. Nuo šito žmogaus saugoti mergaitės tikrai nereikia. Paimkite sesę, nuveskite pas mergaitę su kuria ji daug  bendravo, leiskite  joms susitikti.

Mes, klaipėdiečiai, kai stovėjome Atgimimo aikštėje, paklausėme pro šalį einančio Seimo nario Simono Gentvilo: ar gyva Deimantė? Išgirdome atsakymą, kad gyva. Iš kur jis  žino, jei net prezidentė nežino.  Meluoja?

 

2018-02-17.a

2018-02-17.d

Kategorijos: Be kategorijos.

1 komentaras

  1. Stasys:

    Viskas teisingai. Iš mafijos kronikos – jų nusikaltimų liudininkai yra visada sunaikinami. O tas liberolas gentviliukas ? Be abejo, jis melagėlis, ten juk gera melo bei kyšininkavimo mokykla ….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>