Į LR Seimo 13 narių pareiškimą atsiliepė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Klaipėdos skyrius

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Įvairias valdžios institucijos: Prezidentūra, Seimas, ministerijos gavo nemažai iš visuomeninių organizacijų pareiškimų, prašymų dėl Klaipėdos miesto administracijos išsakytų keistų ir nepagrįstų argumentų, kad jie negali pratęsti panaudos sutarties su Agentūros “Visos Lietuvos vaikai” fondu.
Klaipėdoje mieste vienintelė politinė frakcija inicijavo susitikimą su miesto valdininkais ir nevyriausybinėmis organizacijomis. Pagarba Klaipėdos miesto Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijai. Penktadienį, birželio 20d., minėta opozicinė frakcija pakvietė suinteresuotas šalis bendro pokalbio. Klaipėdos miesto administracija išdėstė savo poziciją: pirmiausia, tai , kad tos paslaugos, kurias teikia agentūra „Visos Lietuvos vaikai“- Klaipėdos fondas,  yra nebereikalingos,- mieste yra įsteigta pakankamai  organizacijų, teikiančių analogiškas paslaugas. Antra, negalima pratęsti sutarties, nes pagrindiniame pastate buvo atlikti rekonstrukcijos darbai – jie yra nepriduoti ir pakeitimai neužregistruoti  Nekilnojamojo turto registre. Konservatorių – krikščionių partijos Klaipėdos skyriaus pirmininkas A. Barbšys mano, kad tai nėra svarbi problema, todėl pasiūlė skirti laiką dokumentams  sutvarkyti. Tada savivaldybės administracijos atstovės ėmė gąsdinti, kad, sugriuvus pastatui, atsakingas bus A. Barbšys.  Kiek vėliau Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų  Klaipėdos skyriaus  vadas dar priminė, kad Klaipėdos savivaldybė leido eksplotuoti   pastatytą, bet nepriduotą Švyturio areną,  t.y,  įleido į ją 5 tūkstančių žiūrovų, Tada į A. Barbšio pastabą, kad negalima eksploatuoti neužbaigtos, galutinai nesutvarkytos  sporto salės, Klaipėdos miesto administracijos atstovai jam  pasiūlė ateiti į areną su šalmu. Klaipėdos miesto administracija skelbia esanti dvigubų standartų šalininkė. Taip negalima: jei eksploatavote be leidimų Švyturio“ areną, tai prašome leisti tai padaryti ir agentūrai „Visos Lietuvos vaikai“- Klaipėdos fondas  iki sutvarkys reikiamus dokumentus. .
Agentūra „Visos Lietuvos vaikai“- Klaipėdos fondas vykdo projektą „SOS- VAIKAI“ INTENSYVIOS KRIZIŲ  ĮVEIKIMO PAGALBOS ŠEIMAI  IR VAIKAMS CENTRAS“ , Paslaugų, kurias ši organizacija teikia miestiečiams, neturi galimybės teikti nė viena iš savivaldybės išvardytų organizacijų.
Nuotraukų autorė Asta Barbšienė

 

Frakcijos inicijuotas susitikimas

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Kategorijos: Be kategorijos, Naujienos.

1 komentaras

  1. Kada inicijuos kitos politinės frakcijos susitikimą su klaipėdiečiais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>