Garliavos byla yra viena iš daugybės bylų, kur įstatymai tėra žaisliukai dėdžių rankose

2020-06-17 a

Ateisime  97 kartą į Atgimimo aikštę pasakyti, kad iš neteisės negali atsirasti teisė.

Teisėjai N. Venckienei  negalėjo būti suvaržoma  laisvė, užlaužiamos  rankos.  Visi susirinkę į  Klonio g. matė, kad perduodant teisėjos dukterėčia motinai buvo  pažeistas teismo sprendimas.

Filmuota medžiaga apie mergaitės ėmimą  teigia, kad ne įstatymai ar teismo  priimti sprendimai turi viršenybę, bet  nusikalstamų grupuočių  neteisėtas siautėjimas. Lietuvos bėda, kad  neteisėtam vaiko ėmimui vadovavo  šių dienų ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

Lietuvos įstatymai  tik popieriukai ir juos tinka   klijuoti vietoj tapetų, nes kiekvienas kas turi valdžią  įstatymus perskaito taip, kaip jam reikia.  Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo įstatyme  14 str. apie pirmininko pavadavimą  yra parašyta, kad  pirmininko pareigas eina iki   įgaliojimo pabaigos, o tada pirmininko pareigas eina   laikinai paskirtas KT teisėjas.

Ką daro LR KT pirmininkas Dainius Žalimas? Sėdi pirmininko kėdėje kaip sėdėjo, nors jo kadencija baigėsi. Jam priminė įstatymą ir paprašė, kad jo laikytųsi. Konstitucinio teismo  pirmininko elgesys priminė skerdžiamos kiaulės, kitaip sakant, viešai ėmė aiškinti, jog jį „muša“.

Mūsų visų nuomonė, kad KT pirmininkas parodė  labai prastą pavyzdį. Kas gali paneigti, kad neteisėti veiksmai priimant sprendimus  taps  pavyzdžiu teisėjams, kurie spręs Neringos Venckienės likimą.

Jei Konstitucinio teismo pirmininkas gali tyčiotis iš įstatymo, tai  be abejo  gali ir S. Skvernelis ir visi, kas dirba šiems vyrams.

Ateiname mes, klaipėdiečiai,   į Atgimimo aikštę paklausti, ar dar gyva  Deimantė? Ateiname, nes valdžios  vyrai ir moterys, tyčiodamiesi iš įstatymo, teisingumo, yra pavojingi, kaip  nusikaltėliai.  O nusikaltėliai liudininkų gyvais nepalieka.

Vaiką pavertę paslaptimi, iš tikro, jie pradingo, kad žmonės jos nematytų.   Kas gali paneigti, kad jie jau neturi mergaitės gyvos?  Žmonės turi sužinoti, nes tauta negali būti pavojinga,  jei vaikas gyvas – grąžinkite  mergaitę seneliams.

Kategorijos: Be kategorijos.

1 komentaras

  1. Stasys:

    …. mintyse aš su Jumis, mielieji ….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>